مبل شوی PAC53-pro FULL

مبل شوی PAC53-PRO FULL

39,500,000 تومان

مبل شوی صنعتی مدل PAC53-PRO(Full) یک محصول صنعتی با قابلیت‌های مختلف مبل شوی و موکت شویی می‌باشد. این مدل توسط شرکت آوین صنعت قابل ارائه به تمامی مشتریان عزیز است.

  • مشخصات فنی
  • توضیحات
  • تجهیزات همراه
مشخصات فنیPAC53-PRO FULL
فشار دستگاه۲ bar
اندازه خرطومی۲/۵ متر
وزن دستگاه۴۱ کیلوگرم
طول کابل۱۰ متر
مشخصات الکتروموتورالکتروموتور AEG شرکت DOMEL اسلوونی
مشخصات پمپاسپرسو ULKA ایتالیا
ظرفیت مخزن آب تمیز۲۰ لیتر
ظرفیت مخزن آب کثیف۵۰ لیتر
میزان ولتاژ۲۲۰ - ۲۴۰
توان دستگاه۳۶۰۰ وات
توان پمپ۰/۵ اسب بخار
حداکثر جریان مکش هوا۱۶۲
حداکثر توان مکش۲۲۰

این مدل از سه عدد الکتروموتور دو پروانه ای ۱۲۰۰ وات (در مجموع ۳۶۰۰ وات) جهت مکش پسماند مایع، بهره می‌برد. الکتروموتور استفاده شده ساخت کمپانی Domel کشور اسلوونی (معروف به AEGآلمان) می‌باشد. در ارائه این مدل سعی شده است تمامی آپشن‌های مرتبط با تیپ کاری مبل شوی مدل AC53-PRO از جمله نازل شیشه ای موکت شوی -فرش شوی و نازل‌های مورد نیاز جهت استفاده در حالت جاروبرقی و نازل دریلی بهمراه برس گرد مخصوص به مشتری در قالب یک پکیج کامل ارائه شود.

جابجایی و حمل و نقل مبل شوی، موکت شوی مدل PAC53-PRO(Full) 

یک ترولی فلزی با چهار عدد چرخ وظبفه حمل و نقل دستگاه مبل شوی را بر عهده دارد. در قسمت تحتانی کالاسکه (ترولی) چهار عدد چرخ مستقر شده است. دو عدد چرخ با قط بیشتر  در عقب و دو عدد چرخ با قابلیت انعطاف پذیری در جلو ترولی قرار گرفته است.

در واقع بخاطر داشتن ترولی محکم، چرخ‌های با کیفیت و قرار گیری مناسب چرخ‌ها در زیر سینی ترولی، می‌توان گفت که این مدل دستگاه از سیستم حمل و نقل آسانی برخوردار است. ظرفیت مخزن کوچک‌تر نسبت به رده ۸۰ لیتری باعث ساده نمودن حمل و نقل دستگاه و امکان جابجایی با خودرو سواری جهت شرکت‌های خدماتی شده است. محاسن ترولی استفاده شده در این مدل به وضوح نسبت به سایر مدل‌های دیگر مشخص است از جمله:

  • استحکام بالا، در واقع تمامی قسمت‌های این کالاسکه فلز پوشش دار می‌باشد، سینی زیرین، دسته
  • چرخ‌های با کیفیت با قطر بالا (دو چرخ عقب)
  • ساده و با ابعاد اندازه مناسب
  • دارای ضامن و کمربندی در جدا نمودن آسان مخزن زباله استیل از کالاسکه.

مخزن آب و مواد شوینده

مخزن آب و مواد شوینده در قسمت پشت دستگاه قرار گرفته است. در واقع در قسمت داخلی مخزن یک کمپرسور قرار دارد که آب و مواد شوینده را بصورت یک فوم رقیق تولید می‌نماید. بمحض فعال کردن ریموت کنترل مبل شوی، از قسمت تیغه مبل شوی بصورت اسپری بر سطح مبل پاشش داده می‌شود.

مخزن مواد شوینده از پلاستیک فشرده با کیفیت بالا ساخته شده است. این مخزن تا حد زیادی در مقابل ضربات احتمالی مقاومت بالایی را از خود نشان می‌دهد.

نازل شستشوی مبل شیشه ای، خرطومی مبل شوی و شیلنگ پنوماتیک، پارویی مخصوص موکت شویی، پکیج کامل استفاده در حالت کاربری جاروبرقی صنعتی، دریل و برس مخصوص دریل جهت شستشوی سطح مبل.

محصولات مشابه

خانگی / صنعتی

۲۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۲۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۱۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۱۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان