مبل شوی AVS20

مبل شوی AVS20

7,700,000 تومان

مخزن مبل شوی دریلی ۲۰ لیتر ظرفیت دارد، جنس مخزن از استیل ضد رنگ براق اما سبک ساخته شده است. اتصلات در این مخزن با استفاده از دستگاه جوش آرگن به هم جوش داده شده است.

  • مشخصات فنی
  • توضیحات
  • مزایا و برتری ها

موکت شوی دریلی مدل AVS20 یک محصول در زمینه محصولات مبل شویی توسط شرکت آوین صنعت می‌باشد. این محصول شامل:

  • مخزن استیل پنوماتیکی جهت تولید فوم  مورد نیاز در عملیات مبل شویی می‌باشد. ظرفیت مخزن استیل ۲۰ لیتر می‌باشد.
  • نازل دریلی و برس دوار که عملیات شستشوی میل را انجام می‌دهند.

با استفاده از دریل می‌توانیم تمامی لکه‌های سخت را بوسیله برس مخصوص و مواد شوینده پردازش نماییم.

مخزن استیل مبل شوی دریلی

ظرفیت ۲۰ لیتر تقریباً ظرفیت بالایی است که به اوپراتور اجازه می‌دهد که برای ساعت‌های متمادی از فوم ایجاد شده در مخزن استفاده نماید. با ریختن مواد شوینده مخصوص در داخل مخزن استیل و یا ریختن مواد غیر پودری و آب در داخل مخزن و سپس تجمیع هواد فشرده در داخل مخزن توسط اهرم تلمبه ای، که در قسمت بالای مخزن قرار دارد، می‌توانیم فوم مورد نیاز با هر سطحی از سختی را بوجود آوریم. سپس با اتصال خروجی مخزن به سری دریلی دستگاه آماده شستشوی مبل، فرش و موکت می‌گردد.

برس مخصوص دریل

برس دوار بسته شده بر سر دریل از دو قسمت تشکیل شده است: ۱)  هسته قابل پرخش (وسط برس)  ۲) قسمت ثابت اطراف هسته مرکزی (مویی‌های دور برس)

دریل مبل شوی دریلی

دستگاه مبل شوی دریلی مدل AVS20 دارای دریل برند RONIX می‌باشد در برخی موارد بنا به تشخصیص و یا امکان تهیه برند ارزشمند توسان تهیه و تجهیز می‌گردد. این دو برند، بهترین دریل برای مبلشویی بوده که تحت گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت رونیکس و یا توسان می‌باشد. این دریل قابلیت سیستم گردش چپ و راست را داراست.

محصولات مشابه

خانگی / صنعتی

۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۱۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۱۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان