قوانین و مقررات

اعلام روند استرداد وجه

درصورتیکه محصول ارائه شده به مشتری مغایر با ارائه توضیحات مکتوب و شفاهی ارائه شده توسط کارشناسان فروش باشد ،شرکت آوین صنعت این حق را بصورت یقین برای مشتری لحاظ می نماید که کل مبلغ واریز شده را با ارائه شماره حساب تعریف شده و درخواست مکتوب استرداد وجه از سمت مشتری، ظرف مدت حداکثر ۲۴ ساعت به حساب برگرداند .

مدت زمان تحویل

روند تحویل کالا نهایتا ۲۴ ساعت پس از واریز وجه و تسویه کامل بابت خرید محصول اتفاق می افتد . لذا محصول مورد نظر با هماهنگی مشتری توسط باربری های مجاز و یا بصورت مستقیم توسط وانت بار دربستی (وانت اسنپ) تحویل مشتری داده می شود . 

روند مرجوعی کالا و نحوه فسخ خدمات

شرکت آوین صنعت این حق را برای مشتری قائل می داند که در صورتیکه محصول خریداری شده دارای نقص فنی و ضربه زدگی باشد، پس از اعلام این موضوع توسط مشتری به واحد ارسال کالا و ارسال عکس و یا فیلم از محل آسیب دیدگی برای شرکت، با هماهنگی همکاران مربوطه اقدام به ارسال کالای معیوب و در نهایت ارسال مجدد دستگاه سالم برای مشتری صورت می گیرد. شایان ذکر است که هیچگونه هزینه ای اضافه تری را مشتری پرداخت نمی نماید و کلیه هزینه های جاری ناشی از ارسال توسط شرکت پرداخت می گردد.

ساعت پاسخگویی

شرکت آوین صنعت از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۷ بعدازظهر طی روزهای شنبه تا چهارشنبه و روزهای پنج شنبه از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۴ آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز است.

نحوه پرداخت وجه

شرکت آوین صنعت موظف است با ارائه شماره حساب شرکت نزد بانک آینده و یا دیگر شماره حساب های شرکت برای مشتری جهت واریز وجه اقدام نماید. همچنین شرکت این حق را برای مشتری مغتنم می شمارد که پس از رویت کالا اقدام به پرداخت وجه (توسط دستگاه پوز شرکت، پرداخت اینترنتی پس از نشستن مبلغ انتقال داده شده به حساب شرکت) اقدام به خرید محصول نماید.

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

۱- بروز مشکل و مطلع نمودن واحد خدمات

تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت آوین صنعت مشمول گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. محصولات جاروبرقی از ۱۲ ماه لغایت ۱۸ ماه (بنا به مدل محصول خریداری شده) و دیگر محصولات مشمول ۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش هستند. پس از اعلام خرابی و نقص دستگاه خریداری شده توسط مشتری به واحد خدمات شرکت آوین صنعت، کارشناسان مربوطه پس از اخذ درک صحیح از خرابی دستگاه موظف هستند نهایتا پس از نهایتا ۷۲ ساعت اقدام به رفع مشکل نمایند.

۲- هزینه های خدمات

در صورتیکه مشکل مطرح شده بصورت تلفنی بررسی و رفع گردد ،هیچگونه هزینه ای مشتری بابت خدمات مربوطه پرداخت نمی نماید، اما اگر بنا به درخواست مشتری و یا التزام به اعزام کارشناس فنی به محل دستگاه، مشتری موظف است که کلیه هزینه های ایاب و ذهاب و هزینه کارشناسی را با ارائه فاکتور رسمی توسط شرکت آوین صنعت در محل پرداخت نماید. این در صورتی است که در زمان گارانتی مشتری می تواند اقدام به ارسال دستگاه برای واحد خدمات شرکت نماید و شرکت موظف است کلیه هزینه های ارسال(با ارائه فاکتور مربوطه ) توسط مشتری را پرداخت نماید.

۳- پوشش دهی گارانتی

تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت آوین صنعت مشمول گارانتی هستند. پس از فروش کالا یک کارت مخصوص و ممهور به مهر و امضاء مدیر خدمات شرکت به مشتری ارائه می شود. در صورتیکه کالای فروخته شده در مدت زمان گارانتی دچار نقص و آسیب شود، بایستی مراتب این آسیب دیدگی توسط مشتری به شرکت اطلاع داده شود. در صورتیکه شماره سریال دستگاه (درج شده بر روی کارت گارانتی و دستگاه)منطبق با محصول خریداری شده باشد و کارشناس فنی دلیل این آسیب را با توجه به شرایط درج شده در کارت گارانتی و عدم مغایرت با شرایط درج شده مرتبط بداند، بایستی نهایتا پس از مدت ۷۲ ساعت اقدام به رفع مشکل مربوطه نماید.

 شایان ذکر است که در چنین شرایطی اگر محصول تحت پوشش گارانتی قابلیت استفاده منطقی و تعریف شده را نداشته باشد، شرکت اقدام به تعویض کامل محصول می نماید. لذا خواهشمند است که پس از خرید محصول در اولین فرصت کارت گارانتی را در قسمت ثبت کارت گارانتی سایت اینترنتی شرکت آوین صنعت www.avinsanat.net ثبت نمایید. شایان ذکر است دستورالعمل مربوطه بر روی کارت گارانتی بصورت کامل توضیح داده شده است.

۴- بخش رضایتمندی مشتریان شرکت آوین صنعت

یکی دیگر از واحد های مستقر در واحد خدمات پس از فروش ،بخش رضایتمندی مشتریان می باشد. در واقع همکاران مستقر در این واحد مباحث رضایت مشتری از برخورد پرسنل خدمات و یا میزان رضایت مشتری از محصول خریداری شده را مورد رصد قرار می دهند. معمولا در سال اول بعد از خرید ، همکاران این بخش بصورت محسوس و یا نامحسوس نحوه استفاده از دستگاه توسط مشتری را مورد رصد قرار می دهند.

این واحد موظف است که کلیه برخورد های صحیح و یا اشتباه پرسنل استفاده کننده محصول را به مدیر بخش میانی اطلاع دهند. در صورتیکه نحوه استفاده از دستگاه درست و اصولی باشد، می توانیم سالیان متمادی بدون هیچگونه ایرادی و با کمترین هزینه از محصول خریداری شده استفاده نماییم. 

در واقع این بخش، پل میانی بین واحد خدمات شرکت، مشتری و مدیر ارشد شرکت آوین صنعت می باشد. در این واحد با ارائه آمار و نمودار صحیح از برخورد مشتریان، میزان رضایتمندی مشتری از محصول خریداری شده، درصد خرابی محصولات مختلف ، برخورد پرسنل خدمات پس از فروش، میزان رضایت مشتری از نحوه خدمات شرکت آوین صنعت و دیگر دغدغه های این بخش، استنباط صحیح و اصولی را به مدیریت شرکت آوین صنعت ماندگار جهت رفع موانع و ارتقاء مسائل پیش رو ارائه دهند.

۵- مدت زمان ارائه خدمات پس از اعلام خرابی توسط مشتری 

واحد خدمات پس از فروش موظف است که نهایتا ۷۲ ساعت پس از اعلام خرابی توسط مشتری به شرکت، در راستای رفع ایراد مربوطه اقدام نماید. شایان ذکر است که تمام تلاش و کوشش همکاران مستقر در این واحد رضایتمندی هرچه بیشتر مشتری است. شایان ذکر است که نحوه برخورد پرسنل با مشکلات مطرح شده توسط مشتری و مدت زمان رفع این مشکل، بصورت ریزبینانه توسط بخش رضایتمندی مشتریان مورد رصد قرار می گیرد.

قوانین و مقررات مربوط به رعایت حریم شخصی

شرکت آوین صنعت خود را در مقابل مشتریان عزیز که این شرکت را امین خود دانسته و با خرید خود به ارتقاء و رشد شرکت کمک نموده اند، موظف می داند که تمامی حقوق مادی و معنوی این خرید را در نزد خود محفوظ دانسته و صیانت دار حقوق و حریم شخصی مشتریان عزیز باشد. شایان ذکر است که برای خرید کالا از سایت آوین صنعت نیازی به ثبت نام در سایت نیست و اطلاعاتی از آنها گرفته نمی شود. در هنگام ارسال کالا اطلاعاتی شماره تماس و آدرس مشتریان با هماهنگی مشتری بر روی کارتن دستگاه ارسالی درج و برای مشتری ارسال می گردد.

به چه اطلاعاتی برای ارسال کالا نیازمندیم ؟

برای ارسال کالا از طرف واحد ارسال کالا شرکت معمولا اطلاعات هویتی مشتریان اعم از آدرس دقیق، کد پستی، شماره تماس مشتری که همیشه بتواند جوابگو باشد اخذ می گردد.

نحوه ثبت شکایات مصرف‌کنندگان

شرکت اوین صنعت حق شکایت از برخورد پرسنل این شرکت (فروش، خدمات) و شکایت از نحوه خدمات رسانی و دیگر مسائلی که برای مشتری حائز اهمیت است را محفوظ دانسته و برخورد صحیح با نیاز مشتریان و رفع موانع و شکایات را در راستای ارتقاء پیشرفت خود ارزشمند می داند .لذا این شرکت از مشتریان عزیز دعوت بعمل می آورد که با درج شکایت در پنل درج شکایات سایت اینترنتی خود www.avinsanat.net و یا تماس با شماره تلفن ۴۴۱۴۰۰۰۵-۰۲۱ شکایات خود را مطرح نمایند .

نحوه رسیدگی به شکایات مشتریان

شکایات دریافت شده از مشتریان توسط شرکت پس از جمع بندی و تحقیق توسط پرسنل واحد رضایتمندی مشتریان طی گزارش مکتوب به مدیریت واحد مربوطه اعلام می گردد.

زمان جوابدهی به شکایات مشتریان

از زمان درج شکایت توسط مشتریان تا زمان دریافت، تحقیق و بررسی شکایت توسط واحد رضایتمندی مشتریان و اعلام نظر توسط مدیران بخش های مربوطه، بایستی کمتر از ۴۸ ساعت مورد جمع بندی اولیه و به اطلاع مشتری رساند.

نحوه اطلاع رسانی و اعلام نظر شرکت در مورد شکایت مطرح شده 

در قسمت پنل درج شکایات مشتریان بایستی حتما شماره تماس خود را جهت اعلام نظر شرکت درج نمایند. لذا پس از بررسی شکایت مطرح شده توسط تماس تلفنی، مشتری را از اعلام و اعمال نظر شرکت مطلع می گردد.

کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری خواهد بود

مشتری جهت خرید کالا بایستی قیمت اعلام شده از طرف واحد فروش(طی ارسال پیش فاکتور رسمی) و یا هزینه خدمات اعلام شده از طرف واحد خدمات را بعلاوه ۹ درصد عوارض و مالیات (جهت تمامی واحد های صنعتی، نظامی، شخصی و….) به شرکت با اخذ فاکتور فروش و یا فاکتور خدمات پرداخت نماید. شایان ذکر است که جهت ارسال کالا در زمان خرید کالا، و یا خدمات مشتری موظف به پرداخت کلیه هزینه های ارسال کالای ارسالی از طرف فروشنده است. شایان ذکر است که مشتری جهت اخذ اطلاعات (کاتالوگ ، بروشور و…) هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی نماید.