درباره آوین صنعت ماندگار

شرکت آوین صنعت بر پایه ۲۰ سال تجربه و فعالیت مدیران این مجموعه در صنف نظافت صنعتی در سال ۱۳۹۷ تاسیس گردید. شرکت آوین صنعت با هدف پیشرفت و گسترش نظافت صنعتی در محیط شهری و صنعتی  پایه ریزی شده است. این شرکت با کادری مجرب در واحدهای مختلف خود و نمایندگی‌های مختلف در سراسر کشور، آماده ارائه راهکارهای هدفمند و نتیجه بخش به مشتریان عزیز خود است. این شرکت بعنوان یک عضو در صنف خدمات و تولید محصولات مکانیزه نظافت صنعتی خود را مقید به رفع موانع پیش رو در حیطه فعالیت خود، در کشورعزیزمان ایران می‌داند. در زمان شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، این شرکت با ارائه راهکارهای بهداشتی و معرفی تجهیزات بهداشتی روز دنیا، خود را با دیگر عزیزان صنف نظافتی هم هدف نموده بود.

شرکت آوین صنعت

گستره فعالیت آوین صنعت

شرکت آوین صنعت ماندگار در زمینه:

 

  • تولید محصولات نظافت صنعتی
  • واردات تجهیزات نظافتی و صنعتی
  • فروش دستگاه‌های نظافت صنعتی
  • ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش

در سطح کشور فعالیت می‌نماید. تولید و واردات تجهیزات نظافتی از قبیل:

ترولی نظافتی، بخارشوی صنعتی، مبل شوی صنعتی، موکت شوی صنعتی، مواد شوینده نظافتی  را در بر می‌گیرد.

 

همچنین این شرکت با اخذ نمایندگی کمپانی‌های مطرح اروپایی و در برخی موارد از کشور چین، اقدام به واردات اینگونه تجهیزات نموده است. مسلماً کیفیت مطلوب می‌تواند پایه و اصول استمرار رضایتمندی مشتریان این شرکت باشد، لذا با دقت و تجربه بیست ساله مدیران این شرکت در انتخاب محصولات وارداتی، امروز شاهد پیشرفت روز افزون سطح رضایتمندی مشتریان این شرکت هستیم.

حیطه مشتریان شرکت آوین صنعت

 

شرکت آوین صنعت ماندگار در راستای فروش و ارائه خدمات دستگاه‌های نظافت صنعتی با تمامی محیط‌های شهری و صنعتی به فعالیت می‌پردازد. در واقع صنعت نظافت یکی از گسترده‌ترین حیطه‌های فعالیت می‌باشد، چونکه تقریباً همه نوع محیطی برای ادامه و بقا خود به نظافت و به طبع استفاده از دستگاه‌های نظافت صنعتی نیاز دارد. بعنوان مثال در محیط‌های شهری می‌توان به:

 

-نظافت مجتمع‌های تجاری و در نهایت استفاده از دستگاه‌های مکانیزه نظافت صنعتی جهت شستشو و نظافت این محیط پر تردد و حساس اشاره نمود.

-نظافت مجتمع‌های مسکونی، مجتمع‌های اداری و سازمان‌ها، نظافت محیط‌های تفریحی از جمله نظافت و تمیزی شهربازی‌های سرپوشیده و سرباز، نظافت و شستشوی استخرها، نظافت سالن‌های ورزشی و ورزشگاه‌ها، نظافت و شستشوی فروشگاه‌های زنجیره ای و هایپرمارکت‌ها، نظافت و بهداشت محیط‌های هتلی، نظافت و بهداشت مساجد و دیگر اماکن مذهبی، نظافت و شستشوی سطح خیابان‌ها و معابر شهری، نظافت و بهداشت بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و دیگر محیط‌های بهداشتی و درمانی و دیگر محیط‌هایی که بهداشت و نظافت محیط خود اهمیت می‌دهند. شایان ذکر است که در محیط‌های صنعتی نیز بواسطه تردد و بعضاً گستردگی آلاینده‌های مضر در سطح کارخانه استفاده از تجهیزات نظافتی اهمیت ویژه ای دارد، از جمله» نظافت و تمیزی کارخانجات سیمان توسط دستگاه‌های نظافت صنعتی، کارخانجات ذوب فلزات، کارخانجات نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات تولید کاشی سرامیک، کارخانجات تولید شیشه و سکوریت، نظافت و تمیزی کارخانجات صنایع غذایی، دامداری‌ها و کشتارگاه‌های صنعتی، کارخانجات تولید دارو و….از جمله مشتریان این شرکت در مسیر استفاد از ادوات نظافت صنعتی هستند.

واحدهای تشکیل دهنده شرکت آوین صنعت

بخش فروش: متشکل از حداقل ۵ نفر و حداکثر ۱۰ نفر طی سالهای گذشته بوده است. این شرکت سعی نموده است که  همکاران بخش فروش خود را از بین دانش آموختگان فنی دانشگاهی انتخاب نماید، تا در مواقع نیاز مشتریان  بعنوان یک کارشناس آماده و حاذق به مسائل فنی، جوابگوی و پشتیبان مناسبی برای مشتریان خود باشند. بخش فروش این شرکت در دفتر مرکزی این شرکت واقع در تهران، شهران شمالی، میدان دوم شهران، بلوار شهران، پلاک ۱۶۴ طبقه ۲ واحد ۳  مستقر می‌باشد. بخش فروش آماده حضور مشتریان خود در دفتر مرکزی و برگزاری جلسات کاری با این عزیزان می‌باشد. جهت آشنایی شما عزیزان با محیط دفتر مرکزی و همکاران مستقر در این قسمت شما را به دیدن فیلم چند دقیقه ای که از همکاران در حین فعالیت گرفته شده است، دعوت می‌نمایم.

آدرس رسمی و دیگر راه‌های ارتباطی با شرکت آوین صنعت

شرکت آوین صنعت بصورت رسمی و مطابق با کدپستی ثبت شده در اداره مالیات و اداره بیمه در آدرس:

تهران، شهران شمالی، میدان دوم شهران، پلاک ۱۶۴، طبقه دوم واحد ۳ با کد پستی ۱۴۷۸۸۵۳۴۷۵ مستقر است. شایان ذکر است آدرس شرکت آوین صنعت خارج از محدود طرح اصلی و یا زوج فرد می‌باشد. شماره تماس ارتباطی با این شرکت عبارتند از: ۰۲۱۴۴۱۴۰۰۰۵ و ۰۲۱۴۴۳۵۸۷۷۱ و ۰۲۱۴۴۳۵۹۹۰۵ و ۰۲۱۴۴۳۵۹۵۰۶ و در نهایت شماره همراه واحد مشتریان سایت ۰۹۱۲۲۹۰۳۵۸۹ و ۰۹۹۰۳۹۰۳۵۸۹ و همچنین همانطور که پیش‌تر اذعان نمودیم این شرکت دارای سه سایت اینترنتی در راستای ارائه و معرفی محصولات این شرکت، ثبت کارت گارانتی، ثبت خدمات پس از فروش به مشتریان خود است. آدرس این سایت‌ها عبارتند از:

مشخصات قانونی شرکت آوین صنعت ماندگار

شرکت آوین صنعت ماندگار ثبت شده در سازمان ثبت شرکت‌ها با شماره ثبت ۵۳۷۰۴۷ می‌باشد. این شرکت عضو مودیان مالیاتی با شماره شناسه ملی: ۱۴۰۰۸۱۱۳۵۳۰ می‌باشد. همچنین این شرکت دارای کارگاه ثبت شده در اداره بیمه و تامین اجتماعی منطقه ۲۸ تهران با شماره کارگاهی: ۹۰۰۶۴۲۹۶۱۲ می‌باشد.

 

*عضویت در سامانه سامانه دولت الکترونیک (ستاد ایران) و ایران کد: شرکت آوین صنعت در راستای پوشش دهی به نیاز مشتریان خود در حیطه ادارات و محیط‌های دولتی و نیمه دولتی با نام آوین صنعت ماندگار عضو می‌باشد.

*شرکت آوین صنعت عضو توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت (Enamad اینماد) می‌باشد. در واقع با مراجعه به لینک اینماد درج شده در سایت‌های الکترونیکی این شرکت می‌توان آدرس رسمی و تایید شده این شرکت را جهت بررسی هر چه بیشتر رویت نمود.