مبل شوی AC52-ECO

مبل شوی AC52-ECO

مبل شوی مدل AC52-ECO یک محصول صنعتی تولید شده در شرکت آوین صنعت می‌باشد. با استفاده از این محصول عملیات شستشوی و نظافت مبل منازل و ادارات با کیفیت بی‌نظیر قابل انجام است.

۱۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان

  • مشخصات فنی
  • توضیحات
  • تجهیزات همراه
مشخصات فنیAC52-ECO
فشار دستگاه۲ bar
اندازه خرطومی۲/۵ متر
وزن دستگاه۳۸/۶ کیلوگرم
طول کابل۱۰ متر
مشخصات الکتروموتورالکتروموتور ametek چین
مشخصات پمپاسپرسو ULKA ایتالیا
ظرفیت مخزن آب تمیز۲۰ لیتر
ظرفیت مخزن آب کثیف۵۰ لیتر
میزان ولتاژ۲۲۰ - ۲۴۰
توان دستگاه۲۴۰۰ وات
توان پمپ۰/۵ اسب بخار
حداکثر جریان مکش هوا۱۰۸
حداکثر توان مکش۲۲۰

این دستگاه نسبت به سایر مدل‌های صنعتی رده ۸۰ لیتری دارای ابعاد کوچک‌تر، حمل و نقل آسان‌تر و در نهایت قابلیت حمل و نقل توسط خودرو سواری را دارد، این در حالی است که رده‌هایی با مخازن ۸۰ لیتری بخاطر ابعاد و اندازه بزرگ‌تر امکان جابجایی توسط خودرو سواری را ندارند. در قسمت کلگی این مبل شوی دو عدد الکتروموتور ساخت کمپانی Ametek کشور چین (با کیفیت بالا) بکار رفته است. الکتروموتور از نوع دو پروانه ای و با کیفیت فوق العاده بالا می‌باشد. توانهر کدام از الکتروموتور در مکش مایعات و پسماند ناشی از شستشوی مبل۱۲۰۰ وات می‌باشد (در مجموع ۲۴۰۰ وات). این مدل قابل استفاده در شستشوی مبل منازل مسکونی، محیط‌های اداری، هتل‌ها و مهمانسراها، کافی شاپ و رستوران‌ها  می‌باشد. حمل و نقل دستگاه با توجه به وزن کم، ابعاد کوچک و استفاده یک ترولی چهار چرخ تماماً فلزی صورت می‌گیرد. دو چرخ با قطر بیشتر در قسمت عقب کالاسکه و دو چرخ گردان در قسمت جلوی کالاسکه و داشتن دسته، حمل و نقل آسان دستگاه را مهیا ساخته است. هدف از ساختن محصول دو موتوره صنعتی نسبت به محصول سه موتوره  در واقع کم نمودن وزن دستگاه، کمتر نمودن قیمت خرید مبل شوی صنعتی می‌باشد. در واقع تعداد الکتروموتور ربطی به میزان پاشش مواد شوینده ندارد، صرفاً تعداد الکتروموتور در راستای مکش مواد شوینده و قدرت خشک کنندگی هر چه بیشتر است.

مخزن مواد شوینده مبل شوی صنعتی مدل AC52-ECO

مخزن مواد شوینده در قسمت پشت دستگاه قرار دارد. ظرفیت مخزن ۴۰ لیتر می‌باشد. جنس مخزن از پلی اورتان سخت و ضد ضربه ساخته شده است. در داخل مخزن مواد شوینده یک پمپ پاشش  وجود دارد، پمپ پاشش از برند ULKA کشور ایتالیا می‌باشد. هنگامیکه نازل مبل شوی فعال می‌شود، مواد شوینده به کمک پمپ پاشش بصورت اسپری بر روی مبل پاشش داده می‌شود. پس از پاشش دادن مواد شوینده می‌توانیم موتور مکش مبل شوی را فعال نماییم و در راستای مکش مواد پسماند، عملیات شستشوی مبل را تکمیل نماییم.

  • نازل شستشوی مبل (شیشه ای)
  • خرطومی مبل شوی با شیلنگ پنوماتیک

تمامی مشتریان می‌توانند به همراه خرید این مدل بصورت مازاد: نازل دریلی و برس دوار جهت پردازش لکه‌های سخت، نازل موکت شوی و تمامی نازل‌های جاروبرقی صنعتی  (استفاده در حالت جاروبرقی) را از فروشنده بخواهند.

محصولات مشابه

خانگی / صنعتی

۳۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۲۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان