مبل شوی AC53

مبل شوی AC53-PRO

30,000,000 تومان

مبل شوی حرفه ای مدل AC53-PRO یک محصول صنعتی در حوزه نظافت صنعتی، تولید شده در شرکت آوین صنعت می‌باشد. با استفاده از این محصول عملیات شستشوی و نظافت مبل منازل و ادارات، هتل‌ها و سینماها با کیفیت حرفه ای قابل انجام است.

  • مشخصات فنی
  • توضیحات
  • تجهیزات همراه
مشخصات فنیAC53-PRO
فشار دستگاه۲ bar
اندازه خرطومی۲/۵ متر
وزن دستگاه۴۱ کیلوگرم
طول کابل۱۰ متر
مشخصات الکتروموتورالکتروموتور AEG شرکت DOMEL اسلوونی
مشخصات پمپاسپرسو ULKA ایتالیا
ظرفیت مخزن آب تمیز۲۰ لیتر
ظرفیت مخزن آب کثیف۸۰ لیتر
میزان ولتاژ۲۲۰ - ۲۴۰
توان دستگاه۳۶۰۰ وات
توان پمپ۰/۵ اسب بخار
حداکثر جریان مکش هوا۱۶۲
حداکثر توان مکش۲۲۰

 این دستگاه نسبت به سایر مدل‌های صنعتی رده ۸۰ لیتری دارای ابعاد کوچک‌تر، حمل و نقل آسان‌تر و در نهایت قابلیت جابجایی توسط خودرو سواری را دارد، این در حالی است که رده‌هایی با مخازن ۸۰ لیتری بخاطر ابعاد بزرگ‌تر امکان جابجایی توسط خودرو سواری را یا  ندارند و یا بسختی دارند. در قسمت کلگی این مبل شوی سه عدد الکتروموتور ساخت کمپانی Domel کشور اسلوونی (عضو هلدینگ AEG کشور آلمان) بکار رفته است. الکتروموتور از نوع دو پروانه ای و با کیفیت فوق العاده بالا می‌باشد.

توان هر کدام از الکتروموتور در مکش مایعات و پسماند ناشی از شستشوی مبل۱۲۰۰ وات می‌باشد (در مجموع ۳۶۰۰ وات). این مدل قابل استفاده در شستشوی مبل منازل مسکونی، محیط‌های اداری، هتل‌ها و مهمانسراها، کافی شاپ و رستوران‌ها، سالن‌های سینما و سالن‌های آمفی تاتر می‌باشد. حمل و نقل دستگاه با توجه به وزن کم، ابعاد کوچک و استفاده یک ترولی چهار چرخ تماماً فلزی صورت می‌گیرد. دو چرخ با قطر بیشتر در قسمت عقب کالاسکه و دو چرخ گردان در قسمت جلوی کالاسکه و داشتن دسته، حمل و نقل آسان دستگاه را مهیا ساخته است.

مبل شوی صنعتی مدل AC53-PRO حرفه ای ترین مدل مبل شوی صنعتی در بین سایر مدل‌های مبل شوی می‌باشد. این مدل از الکتروموتورهای دو پروانه ای فوق العاده با کیفیت برخوردار است. کمپانی Domel(معروف به AEG) معروف‌ترین برند سازنده الکتروموتورهای کولکتوری در سطح اروپا می‌باشد. به جرات می‌توان گفت که در تجهیز مدل AC53-PRO بهترین الکتروموتور بکار رفته است. همچنین در قسمت پاشش این دستگاه مبل شوی از یک پمپ اسپرسو ساخت برند معروف ULKA کشور ایتالیا استفاده شده است.

مخزن مواد شوینده و پمپ مبل شوی صنعتی مدل AC53-PRO

مخزن مواد شوینده در قسمت پشت دستگاه قرار دارد. ظرفیت مخزن ۴۰ لیتر می‌باشد. جنس مخزن از پلی اورتان سخت و ضد ضربه ساخته شده است.

در داخل مخزن مواد شوینده یک پمپ پاشش  وجود دارد، پمپ پاشش از برند معروف ULKA ساخت کشور ایتالیا می‌باشد. هنگامیکه نازل ریموتی مبل شوی فعال می‌شود، مواد شوینده به کمک پمپ پاشش بصورت اسپری بر روی مبل پاشش داده می‌شود.

جهت فعال کردن پمپ از یک ریموت کنترل استفاده می‌نماییم. لذا از راه دور و بدون تماس مستقیم با نازل مبل شوی می‌توانیم پمپ دستگاه را فعال و مواد شوینده بر سطح مبل پاشش داده شود.

عملیات خشک کردن مبل توسط دستگاه مبل شوی صنعتی

پس از پاشش دادن مواد شوینده می‌توانیم موتور مکش مبل شوی را فعال نماییم و در راستای مکش مواد پسماند، عملیات شستشوی مبل را تکمیل نماییم. در واقع عملیات مبل شویی در این مدل شامل پاشش خطی مواد شوینده بر سطح مبل و در اصطلاح خیس خوردن الیاف و تاروپود مبل می‌باشد، سپس می‌توانیم همزمان موتور مکش را هم روشن نماییم و عملیات خشک کردن توسط حداکثر سه عدد موتور مکش قوی توسط نازل مبل شوی از لبه تیغه مانند مبل شوی صورت می‌گیرد.

در برخی موارد با توجه به نوع لکه آلودگی بر روی الیاف مبل و یا میزان آلودگی، بهتر است چند دقیقه مواد شوینده بر سطح مبل بماند تا بتواند نظافت و تمیزی بهتری را شاهد باشیم. خشک کردن مبل می‌تواند با انجام دو راه با سرعت بیبشتر صورت بگیرد:

  • روشن نمودن تعداد موتور بیشتر و در نتیجه بالاتر بردن قدرت و سرعت بیشتر.
  • تعداد دفعات کشیدن نازل مبل شوی را بر سطح مبل بیشتر نماییم.
  • نازل شستشوی مبل (شیشه ای و یا سفید)
  • خرطومی مبل شوی با شیلنگ پنوماتیک

تمامی مشتریان می‌توانند بهمراه خرید این مدل بصورت مازاد: نازل دریلی و برس دوار جهت پردازش لکه‌های سخت،نازل موکت شوی و تمامی نازل‌های جاروبرقی صنعتی (استفاده در حالت جاروبرقی) را از فروشنده بخواهند.

محصولات مشابه

خانگی / صنعتی

۲۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۲۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۱۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۱۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان