مبل شوی AC53-ECO

مبل شوی AC53-ECO

23,200,000 تومان

مبل شوی صنعتی مدل AC53-ECO یک محصول صنعتی تولید شده در شرکت آوین صنعت می‌باشد. با استفاده از این محصول عملیات شستشوی و نظافت مبل منازل و ادارات با کیفیت حرفه ای قابل انجام است.

  • مشخصات فنی
  • توضیحات
  • تجهیزات همراه
مشخصات فنیAC53-ECO
فشار دستگاه۲ bar
اندازه خرطومی۲/۵ متر
وزن دستگاه۴۱ کیلوگرم
طول کابل۱۰ متر
مشخصات الکتروموتورالکتروموتور ametek چین
مشخصات پمپاسپرسو ULKA ایتالیا
ظرفیت مخزن آب تمیز۲۰ لیتر
ظرفیت مخزن آب کثیف۵۰ لیتر
میزان ولتاژ۲۲۰ - ۲۴۰
توان دستگاه۳۶۰۰ وات
توان پمپ۰/۵ اسب بخار
حداکثر جریان مکش هوا۱۶۲
حداکثر توان مکش۲۲۰

این دستگاه نسبت به سایر مدل‌های صنعتی رده ۸۰ لیتری دارای ابعاد کوچک‌تر، حمل و نقل آسان‌تر و در نهایت قابلیت حمل و نقل توسط خودرو سواری را دارد، این در حالی است که رده‌هایی با مخازن ۸۰ لیتری بخاطر ابعاد و اندازه بزرگ‌تر امکان جابجایی توسط خودرو سواری را ندارند. در قسمت کلگی این مبل شوی سه عدد الکتروموتور ساخت کمپانی Ametek کشور چین (با کیفیت بال-طرح دومل کشور اسلوونی) بکار رفته است. الکتروموتور از نوع دو پروانه ای و با کیفیت فوق العاده بالا می‌باشد. توان هر کدام از الکتروموتور در مکش مایعات و پسماند ناشی از شستشوی مبل۱۲۰۰ وات می‌باشد (در مجموع ۳۶۰۰ وات). این مدل قابل استفاده در شستشوی مبل منازل مسکونی، محیط‌های اداری، هتل‌ها و مهمانسراها، کافی شاپ و رستوران‌ها  می‌باشد. حمل و نقل دستگاه با توجه به وزن کم، ابعاد کوچک و استفاده یک ترولی چهار چرخ تماماً فلزی صورت می‌گیرد. دو چرخ با قطر بیشتر در قسمت عقب کالاسکه و دو چرخ گردان در قسمت جلوی کالاسکه و داشتن دسته، حمل و نقل آسان دستگاه را مهیا ساخته است. مبل شوی صنعتی مدل AC53-ECO پر فروش ترین مبل شوی صنعتی در بین دیگر مدل‌های مبل شوی می‌باشد. یمت مناسب (مقرون به صرفه و اقتصادی)، حمل و نقل آسان نسبت به رده‌های ۸۰ لیتری، پرقدرت‌ترین مدل مبل شوی صنعتی در بین سایر مدل‌ها با توان ۳۶۰۰ وات، سه دلیل پرفروش بودن این مدل مبل شوی صنعتی در بین سایر مدل‌ها شده است.

مخزن مواد شوینده مبل شوی صنعتی مدل AC53-ECO

مخزن مواد شوینده در قسمت پشت دستگاه قرار دارد. ظرفیت مخزن ۴۰ لیتر می‌باشد. جنس مخزن از پلی اورتان سخت و ضد ضربه ساخته شده است. در داخل مخزن مواد شوینده یک پمپ پاشش  وجود دارد، پمپ پاشش از برند ULKA ساخت کشور ایتالیا می‌باشد. هنگامیکه نازل مبل شوی فعال می‌شود، مواد شوینده به کمک پمپ پاشش بصورت اسپری بر روی مبل پاشش داده می‌شود.

عملیات خشک کردن مبل توسط دستگاه مبل شوی صنعتی

پس از پاشش دادن مواد شوینده می‌توانیم موتور مکش مبل شوی را فعال نماییم و در راستای مکش مواد پسماند، عملیات شستشوی مبل را تکمیل نماییم. در واقع عملیات مبل شویی در این مدل شامل پاشش خطی مواد شوینده بر سطح مبل و در اصطلاح خیس خوردن الیاف و تاروپود مبل می‌باشد، سپس می‌توانیم همزمان موتور مکش را هم روشن نماییم و عملیات خشک کردن توسط حداکثر سه عدد موتور مکش قوی توسط نازل مبل شوی از لبه تیغه مانند مبل شوی صورت می‌گیرد. در برخی موارد با توجه به نوع لکه آلودگی بر روی الیاف مبل و یا میزان آلودگی، بهتر است چند دقیقه مواد شوینده بر سطح مبل بماند تا بتواند نظافت و تمیزی بهتری را شاهد باشیم. خشک کردن مبل می‌تواند با انجام دو راه با سرعت بیبشتر صورت بگیرد:

-روشن نمودن تعداد موتور بیشتر و در نتیجه بالاتر بردن قدرت و سرعت بیشتر.

-تعداد دفعات کشیدن نازل مبل شوی را بر سطح مبل بیشتر نماییم.

  • نازل شستشوی مبل (شیشه ای)
  • خرطومی مبل شوی با شیلنگ پنوماتیک

تمامی مشتریان می‌توانند به همراه خرید این مدل بصورت مازاد: نازل دریلی و برس دوار جهت پردازش لکه‌های سخت،نازل موکت شوی و تمامی نازل‌های جاروبرقی صنعتی (استفاده در حالت جاروبرقی) را از فروشنده بخواهند.

محصولات مشابه

خانگی / صنعتی

۳۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۲۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان