مبل شوی AC41-PRO

مبل شوی AC41-PRO

15,300,000 تومان

مبل شوی خانگی مدل AC41-Pro یک محصول نیمه صنعتی تولید شده در شرکت آوین صنعت می‌باشد. با استفاده از این محصول عملیات شستشوی و نظافت مبل منازل و ادارات با کیفیت عالی قابل انجام است.

  • مشخصات فنی
  • توضیحات
  • تجهیزات همراه
مشخصات فنیAC41-PRO
فشار دستگاه۲ bar
اندازه خرطومی۲/۵ متر
وزن دستگاه۱۶ کیلوگرم
طول کابل۱۰ متر
مشخصات الکتروموتورالکتروموتور AEG شرکت DOMEL اسلوونی
مشخصات پمپاسپرسو ULKA ایتالیا
ظرفیت مخزن آب تمیز۸ لیتر
ظرفیت مخزن آب کثیف۴۰ لیتر
میزان ولتاژ۲۲۰ - ۲۴۰
توان دستگاه۱۲۰۰ وات
توان پمپ۰/۵ اسب بخار
حداکثر جریان مکش هوا۱۰۸
حداکثر توان مکش۲۲۰

این دستگاه نسبت به سایر مدل‌های صنعتی دارای ابعاد کوچک‌تر، حمل و نقل آسان‌تر و در نهایت قیمت مبل شوی مدل AC41-PRO نسبت به سایر مدل‌های مبل شوی سه موتوره و یا دو موتوره به مراتب پایین‌تر است. در قسمت کلگی این مبل شوی یکعدد الکتروموتور ساخت کمپانی Domel کشور اسلوونی (معروف به AEG آلمان) بکار رفته است. الکتروموتور از نوع دو پروانه ای و با کیفیت فوق العاده بالا می‌باشد. توان الکتروموتور در مکش مایعات و پسماند ناشی از شستشوی مبل۱۲۰۰ وات می‌باشد. این مدل قابل استفاده در شستشوی مبل منازل مسکونی، محیط‌های اداری، هتل‌ها و مهمانسراها، کافی شاپ و رستوران‌ها  می‌باشد. حمل و نقل دستگاه با توجه به وزن کم، ابعاد کوچک و استفاده یک ترولی چهار چرخ تماماً فلزی صورت می‌گیرد. دو چرخ با قطر بیشتر در قسمت عقب کالاسکه و دو چرخ گردان در قسمت جلوی کالاسکه و داشتن دسته، حمل و نقل آسان دستگاه را مهیا ساخته است.

مخزن مواد شوینده مبل شوی نیمه صنعتی مدل AC41-PRO

مخزن مواد شوینده در قسمت پشت دستگاه قرار دارد. ظرفیت مخزن ۴۰ لیتر می‌باشد. جنس مخزن از پلی اورتان سخت و ضد ضربه ساخته شده است. در داخل مخزن مواد شوینده یک پمپ پاشش  وجود دارد، پمپ پاشش از برند ULKA کشور ایتالیا می‌باشد. هنگامیکه نازل مبل شوی فعال می‌شود، مواد شوینده به کمک پمپ پاشش بصورت اسپری بر روی مبل پاشش داده می‌شود. پس از پاشش دادن مواد شوینده می‌توانیم موتور مکش مبل شوی را فعال نماییم و در راستای مکش مواد پسماند، عملیات شستشوی مبل را تکمیل نماییم.

  • شیلنگ پنوماتیک پاشش و مکش
  • نازل مبل شویی شفاف و سفید رنگ

نکته مهم:

تمامی مشتریان می‌توانند بهمراه خرید این مدل بصورت مازاد:نازل دریلی و برس دوار جهت پردازش لکه‌های سخت، نازل موکت شوی و تمامی نازل‌های استفاده در حالت جاروبرقی را از فروشنده بخواهند.

محصولات مشابه

خانگی / صنعتی

۳۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۲۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان

خانگی / صنعتی

۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان