بهترین اسکرابر برای لابی مجتمع مسکونی

بهترین اسکرابر برای لابی مجتمع مسکونی

در این مطلب می خواهیم درباره انتخاب بهترین اسکرابر برای مجتمع مسکونی صحبت کنیم و  ببینیم که چرا لابی یک ساختمان نیاز به نظافت دقیق و بهداشتی دارد. در ادامه ویژگی های دستگاه های اسکرابر صنعتی مناسب ساختمان ها را خواهیم گفت و در نهایت چند مدل مناسب را به شما معرفی خواهیم کرد.

چرا باید لابی ساختمان را نظافت کرد؟

امروزه با توجه به پیدایش انواع آلودگی های زیست محیطی، افزایش جمعت شهری و بالا رفتن میزان تردد افراد در سطح جامعه، استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی بصورت گستره در محیط اطرافمان رایج و متداول شده است.

یکی از این دستگاه ها که نقش بارزی در ابقاء بهداشت و صیانت از سلامتی افراد جامعه دارد، دستگاه اسکرابر می باشد. اسکرابر صنعتی وظیفه شستن و خشک کردن سطح زمین را بر عهده دارد. با استفاده از بریستل های پلاستیکی برس تمامی شیارهای میکروسکوپی و درزهایی که در سطح زمین وجود دارد، مورد پردازش و شستشو قرار می گیرد. این شیارها می توانند محل رشد و تکثیر ویروس ها، باکتری و سایر قارچ ها باشد، با برس کشی و پاشیده شدن محلول های شستشو، تمیز شده و در مرور زمان دچار تیرگی نخواهد شد و درخشندگی خود را حفظ خواهد کرد.

در سطح یک مجتمع و یا برج مسکونی نظافت سطوح یکی از دغدغه های اصلی مدیران خدمات آن مجتمع می باشد. در واقع با نظافت سطوح علاوه بر برقراری نظم بهداشتی در آن مجموعه ،موجبات افزایش زیبایی و کلاس مجموعه را فراهم می آورد. امروزه اکثر مجتمع های مسکونی در سطح کلان شهرها از دستگاه زمین شوی صنعتی برای نظافت و شستشوی سطح زمین استفاده می نمایند.

در ادامه بهترین اسکرابرها را برای لابی را به شما معرفی خواهیم کرد و نکات مهم را به شما خواهیم گفت.

نکات مهم خرید اسکرابر برای لابی

ما در این مقاله سعی داریم به شما در انتخاب یک دستگاه کف شور صنعتی برای مجتمع مسکونی کمک نماییم. با توجه به تنوع اسکرابر بایستی بهترین دستگاه اسکرابر برای لابی را بر اساس بهترین کارایی اسکرابر و بهترین قیمت اسکرابر انتخاب نماییم. پس در قسمت ادامه بصورت تیتر وار برخی از عوامل تاثیر گذار در انتخاب بهترین دستگاه زمین شوی بیان می نماییم.

متراژ لابی ساختمان

قبل از اینکه در مورد متراژ لابی ساختمان صحبت کنیم باید در نظر داشته باشیم که نظافت ساختمان فقط محدود به لابی ساختمان نیست و تمامی قسمت ها همچون پاگردها، مشاعات بین واحد ها، راه پله ها و حتی پارکینگ را نیز در بر می گیرد. 

همانطور که می دانیم نظافت لابی ساختمان ،اصلی ترین قسمت مورد شستشوی یک ساختمان به دلیل تردد زیاد می باشد. لابی ساختمان محل تردد  تمامی ساکنین و یا میهمانان می باشد. از طرفی زیبایی و نظافت لابی ساختمان می تواند نقش مهمی در پرستیژ و کلاس آن مجموعه داشته باشد. حال هرچه متراژ آن قسمت بیشتر باشد، ما را بیشتر به سمت دستگاه های اسکرابر بزرگتر می کشاند. ولی در هر صورت حتما به متراژ کل محیطی که قرار است مورد نظافت قرار بگیرد توجه داشته باشید.

برای انتخاب بهترین مدل، می توانید با کارشناسان فروش ما با شماره ۰۹۱۲۲۹۰۳۵۸۹ تماس بگیرید تا بر اساس نیازسنجی شما، بتوانیم بهترین مدل اسکرابر صنعتی و زمین شوی صنعتی با گارانتی ۱۲ ماهه و ۱۵ سال خدمات پس از فروش را به شما معرفی کنیم.

معرفی چند مدل اسکرابر لابی بر اساس متراژ

همانطور که گفته شد، قبل از انتخاب مدل مناسب اسکرابر، باید متراژ محل های محل هایی که قرار است نظافت شود، مشخص شوند، در ادامه می خواهیم ۲ مدل اسکرابر نیمه صنعتی را بر اساس متراژ لابی به شما معرفی نماییم:

متراژ لابی و محل کمتر از ۱۰۰۰ متر مربع:

شایان ذکر است در لابی برخی از ساختمان ها جهت کاهش مزاحمت کابل اسکرابر برقی، از اسکرابر باتری دار استفاده می نماییم.

اسکرابر کابلیاسکرابر برقی مدل  CT15 C35
اسکرابر کابلی اسکرابر کابلی مدل CT30C45
اسکرابر شارژی اسکرابر شارژی مدل CT15B35
اسکرابر شارژی کف شوی باتری دار مدل CT30B4

متراژ لابی و محل بیشتر از ۱۰۰۰ متر مربع و کمتر از ۳۰۰۰ متر مربع:

اسکرابر برقیاسکرابر برقی مدل CT46C50
اسکرابر برقی اسکرابر برقی مدل CT45C50
اسکرابر برقیاسکرابر کابلی CT40C50
اسکرابر باطری داراسکرابر صنعتی CT46B50
اسکرابر باطری دار CT45B50
اسکرابر باطری دار CT40B50
اسکرابر باطری دار اسکرابر ایرانی DQ X5

میزان تردد افراد در سطح لابی

هر چه میزان تردد بیشتر باشد، به تبع آن میزان ورود آلودگی در سطح مجموعه نیز بیشتر است. لذا می توانیم با بزرگتر کردن دستگاه اسکرابر، سرعت عملکرد دستگاه را نیز بیشتر نماییم. در لابی مجتمع مسکونی که میزان تردد در روز بیش از ۱۰۰ نفر باشد بایستی حتما باید از اسکرابر برقی رده متوسط استفاده نماییم.

منظور اسکرابرهایی است که مخزن ۴۰ الی ۶۰ لیتری دارند و عرض شستشو آن ها بین ۴۵ تا ۵۵ سانتی متر است.

معرفی بهترین مدل های اسکرابر لابی

در ادامه چند مدل معروف و پر فروش از اسکرابرهای مخصوص لابی را به شما معرفی خواهیم کرد و نقاط قوت آن ها را به شما خواهیم گفت. توجه کنید در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد هر مدل کسب کنید، کافیست بر روی نام اسکرابر کلیک کنید تا مشخصات کاملتری از آن ها ببینید.

اسکرابر برقی مدل CT46C50

 • ظرفیت مخزن ۴۶ لیتر
 • عرض شستشو ۵۰۰ میلیمتر
 • برقی تک فاز
 • مولفه انتقال قدرت گیربکس
 • ساخت کمپانی IPC Gansow کشور آلمان
 • قیمت حدودا بین ۱/۰۹۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال تا ۱/۱۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
IPC-CT46C50-scrubber-dryer-01

اسکرابر برقی مدل CT40C50

 • ظرفیت مخزن ۴۰ الی ۵۰ لیتر
 • عرض شستشو ۵۰۰ میلیمتر
 • برقی تک فاز
 • مولفه انتقال قدرت گیربکس
 • توان کلی ۱۶۵۰ وات
 • ساخت کمپانی IPC Gansow کشور آلمان
 • قیمت حدودا بین ۱/۲۸۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال تا ۱/۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
IPC-CT40C50-scrubber-dryer-01

اسکرابر برقی ساخت ایران مدل DQ X50

 • ظرفیت مخزن ۵۰ الی ۵۸ لیتر
 • عرض شستشو ۵۱۰ میلیمتر
 • برقی تک فاز
 • مولفه انتقال قدرت گیربکس
 • توان کلی ۱۶۰۰ وات
 • قطعات وارداتی درجه یک
 • اسمبل شده توسط شرکت آوین صنعت ماندگار
 • قیمت حدودا بین ۷۹۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال تا ۸۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
Irani-DQX5-scrubber-dryer-01

خرید بهترین اسکرابر برای لابی

امیدواریم توانسته باشیم که شما را در خرید بهترین اسکرابر برای لابی راهنمایی کرده باشیم ولی کارشناسان فروش ما آمادگی پاسخگویی به تمام سوالات شما در زمینه خرید انواع زمین شوی برقی و اسکرابر برای مجتمع شما با بهترین قیمت و گارانتی ۱۲ ماهه را دارند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.