اسکرابر صنعتی مدل CT40

اسکرابر صنعتی مدل CT40BT50

ماشین اسکرابر با موتور حرکتی که شستشوی سطح زمین تا متراژ ۲۰۰۰ متر مربع را انجام می دهد. زمین شوی صنعتی مدل CT40BT50 جزء محصولات نظافت صنعتی سخت کار طراحی و تولید شده است. دارای توان ۱۱۸۰ وات و جهت انتقال قدرت از الکتروموتور چرخش برس به فلنچ برس از گیربکس استفاده می نماید. اسکرابر باطری دار مدل CT40BT50 جهت حرکت و تنظیم سرعت از موتور حرکتی که بر روی دستگاه تعبیه شده است، کمک می گیرد.

ویدیو محصول

  • توضیحات
  • مزایا و برتری ها
  • مشخصات فنی
  • دانلود کاتالوگ
  • تجهیزات جانبی

معرفی و خرید اسکرابر CT40BT50


اسکرابر مدل CT40BT50 از نوع شارژی (باتری دار) با موتور حرکتی می باشد. دارای مخازن با ظرفیت ۴۰ لیتر و ۵۰ لیتر می باشد. عرض شستشوی دستگاه ۵۰۰ میلی متر می باشد. زمین شوی صنعتی مدل CT40BT50 از طراحی و ساختار صنعتی و منحصر بفرد برخوردار است، طراحی این مدل بر اساس استحکام و زیبایی پایه ریزی شده است، زیبایی و استحکام هر دو باعث شده است که مشتریان به صورت ویژه ای خواهان خریداری این مدل اسکرابر نسبت به سایر مدل های مشابه شوند. قطر برس و ابعاد مناسب و کمک گرفتن از موتور حرکتی در حین حرکت، مواردی هستند که قابلیت مانور مدلCT40BT50 را در محیط هایی تا متراز ۲۰۰۰ متر مربع را مناسب می سازد.

مولفه انتقال قدرت در این مدل زمین شوی صنعتی از نوع گیربکسی می باشد که مسلما نسبت به حالت تسمه ای دارای صدای عملکرد ملایم تر، عدم افت سرعت به مروز زمان و کیفیت شستشو بالاتر می باشد. ماشین زمین شوی شارژی مدل CT40BT50 دارای توان الکتریکی بالایی نسبت به سایر مدل های مشابه است. یکی از محاسن این مدل اسکرابر بر پایه توان بالا، کارآیی طولانی مدت و بدون وقفه در طول زمان کار است. در این مدل کفشور صنعتی، استحکام و قدرت دستگاه را در حد بالاتری نسبت به دیگر رقبا قرار دارد. این مدل اسکرابر از دو عدد باتری ۱۲ ولت (در مجموع سری ۲۴ ولتی) با آمپرساعت بالا (۱۲۰ آمپر ساعت) بهره می برد. شارژر از نوع شارژر سوئیچینگ می باشد که طول عمر باتری های دستگاه کفشور را تا دو برابر بالاتر می برد.


زمین شوی صنعتی مدل CT40BT50

ویژگی های منحصر بفرد اسکرابر CT40BT50

آسودگی در حین کار:


اپراتور می تواند به صورت خیلی آسان و بدون هیچگونه صرف انرژی با کار کردن با این کف شور صنعتی به شستشوی مکانیزه ادامه دهد. در واقع میتوان این آسودگی را در ذکر یک سری موارد دانست که سهولت استفاده از این مدل زمین شوی صنعتی را ایده آل تر می سازد. این موارد عبارتند از:

۱- استفاده از موتور حرکتی (موتور ترکشن) جهت کمک کردن به حرکت آسان و بدون صرف انرژی (موتور ترکشن در اسکرابر مدل CT40BT50 می تواند در تنظیم سرعت دستگاه نیز تاثیر داشته باشد)

۲- استفاده از مولفه انتقال قدرت گیربکسی، در نتیجه سهولت هر چه بیشتر در حین حرکت دادن اسکرابر و کیفیت شستشوی بیشترو جلوگیری از شستشوی مجدد آن سطح

۳- طراحی و تجهیز دیاگ سر خود (سیستم عیب یاب) در قسمت برد دستگاه، با استفاده از این سیستم تمامی ایرادات برقی دستگاه توسط کد سه رقمی در قسمت پنل الکتریکی برد ظاهر می شود (آسودگی کار کردن و کاهش هزینه های خدمات دستگاه)

۴- کف شوی صنعتی مدل CT40BT50 دارای پدال پایی جهت بالا و پایین آوردن برس دستگاه هستند، همچنین دارای پدال دستی جهت بالاو پایین آوردن تی عقب دستگاه هستند.

۵- زمینشوی صنعتی مدل CT40BT50 دارای حرکت آسان و روان در زمان حرکت به سمت پارکینگ (در زمان خاموش بودن و عدم استفاده از نیروی رانشی برس) می باشد. (دومحوره بودن دستگاه)

۶- زمینشور صنعتی مدل CT40BT50 دارای سه برنامه، شستشو، خشک کردن و شستشو و خشک کردن همزمان می باشد.

۷- دید مناسب اپراتور در حین شستشوی مکانیزه سطح زمین و محیط پیش رو

بکارگیری اجزای با کیفیت در ساخت:


در ساخت اسکرابر دستی مدل CT40BT50 از قطعات، الکتروموتورها و برد الکترونیک فوق العاده با کیفیت ساخت اروپای غربی و آمریکای شمالی استفاده شده است. سیاست شرکت در قبال نمایندگی انحصاری کمپانی IPC Gansow در کشور ایران، وارد کردن دستگاه به همراه تمامی قطعات و ملحقات تعریف شده توسط کمپانی سازنده می باشد و اعتقاد دارد که جایگزین نمودن اجزای غیرمتعارف و غیرتعریف شده توسط کمپانی سازنده مسبب بروز آسیب های گسترده به عملکرد و کیفیت دستگاه اسکرابر به مروز زمان خواهد شد. به عنوان مثال می توان به باتری در دستگاه اسکرابر باتری دار و کابل دستگاه در اسکرابر کابلی اشاره نمود. موتور مکش که آسییب پذیرترین قسمت هر دستگاه زمین شوی صنعتی می باشد، در این مدل دارای شفت، پروانه و بلبرینگ استینلس استیل می باشد، لذت در معرض رطوبت مورد زنگ زدگی و در نتیجه شکستن، افت قدرت و افزایش صدا قرار نمی گیرد.

استحکام بالا در محصولات کمپانی IPC Gansow:


تمامی مدل های اسکرابر در این کمپانی بر روی شاسی فولادی و ضد زنگ قرار دارند، لذا پس از گذشت چند سال از عملکرد دستگاه، شاسی مستحکم مانع از خمودگی و درهم ریختگی ظاهر دستگاه می شود. بدنه دستگاه از پلی اورتان دوجداره نشکن تشکیل شده است. اتصالات دستگاه اسکرابر مدل CT40BT50 از جنس فلز استیل و مقاوم در مقابل  ضد زنگ زدگی می باشد. چرخ های دستگاه مقاوم در مقابل سایش هستند. شیر برقی این مدل دستگاه بر اساس مقاومت در مقابل محلول های شیمیایی طراحی شده است، همچنین برد دستگاه مجهز به فیلم ضد رطوبت و مقاوم در مقابل رطوبت می باشد، لذا با خیال راحت می توان این مدل را به مناطق پر رطوبت معرفی و ارائه نمود.

محاسن استفاده از موتور حرکتی در اسکرابر دستی:


در برخی از مدل های اسکرابر دستی به دلیل سنگین وزن بودن دستگاه اسکرابر و عدم حرکت آسان توسط نیروی رانشی برس، لزوم استفاده از یک موتور جداگانه جهت حرکت دادن دستگاه محرز می شود. لذا با قرار دادن موتور حرکتی برروی دستگاه و قرار دادن عامل تنظیمی آن بر روی قسمت برد دستگاه، اپراتور می تواند زمانی که سطح زمین تمیز می باشد با بیشتر کردن سرعت حرکت دستگاه (با کمک موتور حرکتی) سریع تر از آن قسمت حرکت داده شود و زمانی که قسمتی از سطح زمین آلوده تر است، با کم کردن سرعت دستگاه، به برس دستگاه فرصت بیشتری برای شستشوی سطح آلوده تر می دهیم لذا با کم و زیاد کردن سرعت دستگاه با توانایی که موتور حرکتی به اسکرابر داده است، می توانیم زمان را در استفاده از دستگاه کفشور مورد مدیریت قرار دهیم. یکی دیگر از محاسن استفاده از موتور حرکتی در دستگاه زمین شوی دستی می تواند امنیت استفاده از این دستگاه در محیط های پرتردد باشد، به عنوان مثال زمانی که یک کودک به سمت دستگاه حرکت می کند می توانیم با کم و زیاد نمودن سرعت دستگاه، از برخورد اسکرابر با شخص و یا اجسام متحرک اطراف جلوگیری نمود.

محیط کاربردی کفشور دستی مدل CT40BT50:


کف شوی دستی مدل CT40BT50 دارای قابلیت مانور و سرعت نسبتا بالایی می باشد، قطر برس، طراحی مناسب در ساخت این مدل کف شور صنعتی، بکار بردن گیربکسی در قسمت مولفه انتقال قدرت دستگاه، صدای نسبتا پایین، بکارگیری سه برنامه مجزا در عملکرد این مدل دستگاه، همه و همه این مدل دستگاه را برای شستشوی مکانیزه سطح زمین در محیط هایی همانند فروشگاههای زنجیره ای، تره بار، پاساژها و مجتمع های مسکونی، سالن تولید کارخانجات مواد غذایی و صنایع دارویی، انبارها، پارکینگ ها تا متراژ ۲۰۰۰ متر مربع را می توان نام برد.گارانتی و خدمات پس از فروش:


تمامی محصولات مشمول یک سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می شوند. یکی از نکات بارز و منحصر بفرد در خدمات این شرکت حضور سریع پرسنل فنی، تعمیرات در محل مشتری، پایین بودن هزینه خدمات پس از فروش و بهره مندی از کادر فنی با تجربه و تحصیل کرده در خدمات مرکزی تهران و دیگر شهرستان های بزرگ کشور و وجود بیش از ۴۵۰۰۰ هزار قطعه در انبار تهران و دیگر کلان شهرها و امکان تامین تمامی قطعات دستگاه های اسکرابر با توجه به موجودی انبار قطعات می باشد.

قیمت اسکرابر مدل CT40BT50:


با توجه به واردات این مدل اسکرابر از کشور آلمان و ایتالیا به کشور ایران و خرید ارزی از هلدینگ IPC در نهایت تغییرات نرخ ارز (یورو) در کشورمان ایران، نماینده انحصاری این کمپانی در ایران از ارائه قیمت اسکرابر به صورت درج در سایت الکترونیکی معذور است، لذا جهت اخذ قیمت زمین شوی دستی و یا قیمت اسکرابر خودرویی و یا خرید دیگر محصولات نظافت صنعتی، خواهشمند است با دپارتمان فروش شرکت آوین صنعت تماس حاصل نمایید.

۱- دارای موتور حرکتی در حرکت آسان تر و تنظیم سرعت دستگاه می باشد.

۲- دارای مولفه انتقال قدرت از نوع گیربکسی

۳- دارای دیاگ سرخود در قسمت برد دستگاه می باشد. (سیستم عیب یاب با ارائه کد سه رقمی)

۴- دارای دو محور در حین حرکت (چهار چرخ)

۵- بدنه تی سنگین و محکم (چدنی) می باشد.

۶- دارای باتری اصلی با آمپرساعت بالا ۱۲۰ آمپر ساعت می باشد.

۷- دارای شارژر سوئیچینگ می باشد (شارژر سوئیچینگ طول عمر باتری را دو برابر می نماید)

۸- دارای نشانگر استفاده مجاز از برس

۹- رینگ بیرونی برس دارای تراکم بالاتر بریستل های پلاستیکی نسبت به قسمت درونی تر برس می باشد در نتیجه مانع از پرتاب قطرات آب در حین چرخش برس به اطراف می شود.

۱۰- یکنواختی فشار شستشو در تمامی قسمت های برس

۱۱- سهولت هر چه بیشتر در حین عملکرد (با داشتن چرخ هایی با قطر زیاد و استفاده از موتور گیربکسی)

۱۲- استفاده از هر چهار طرف تی در هنگام اتمام عمر مصرف یک لبه و تعویض آسان با دیگر لبه

۱۳- مجهز به پدال پایی جهت بالا و پایین آوردن سینی برس می باشد.

۱۴- استفاده از نازل دستی بالا و پایین آوردن استراکچر تی خشک کن در هنگام استفاده از تی و عدم استفاده از آن

۱۵- استفاده از فیلم های ضد رطوبت در قسمت برد دستگاه و مقاومت برد الکترونیکی در مقابل رطوبت

۱۶- استفاده از سه کلاس مختلف برس و ۶ کلاس مختلف پد در پردازش و جلا دادن به سطوح (به صورت optical)

17- صدای فوق العاده کم (احاطه کردن موتور مکش توسط پد نمدی صداگیر و صدای کمتر موتورهای گیربکسی نسبت به موتور های تسمه ای)

۱۸ استفاده از شافت، پروانه و بلبرینگ ضد زنگ در موتور مکش که در نتیجه به مرور زمان به دلیل عدم زنگ زدگی این قطعات در موتور وکیوم، صدای دستگاه اسکرابر افزایش نمی یابد.

۱۹- استفاده از کلیدهای جداگانه عملکرد چرخش برس، موتور مکش، ریزش آب و کلید قدرت بر روی قسمت کنترل دستگاه (سه برنامه مجزا عملکردی شامل صرفا شستشو، صرفا خشک کردن، شستشو و خشک کردن همزمان)

۲۰- استفاده از شیر برقی در جریان آب و یا عدم جریان آب

۲۱- استفاده از شیر برقی مقاوم در مقابل محلول های شیمیایی

۲۲- جداره داخلی مخزن آب کثیف هایژنیک بود و مانع از تکثیر باکتریایی و ویروس در جداره داخلی دستگاه اسکرابر می شود.

۲۳- استفاده از چرخ های مقاوم در مقابل سایش و لغزش

۲۴- استفاده از اتصالات استیل و مقاوم در مقابل زنگ زدگی

۲۵- هر دو مخزن آب تمیز و کثیف به شناور و سنسور الکتریکی مجهز شده اند. سنسور مخزن آب تمیز ما را از خالی بودن مخزن مطلع می نماید و همچنین سنسور مخزن آب کثیف ما را از پر بودن مخزن آب کثیف آگاه می سازد و تا زمانی که مخزن خالی نشود، مجوز استفاده از دستگاه داده نمی شود.

مشخصات فنیمدل CT40BT50
عرض شستشو (پهنای برس)۵۵۰ میلی متر
عرض خشک کنی (پهنای تی)۸۱۵ میلی متر
راندمان کاری مفید۲۲۵۰ مترمربع در ساعت
گنجایش مخزن آب تمیز۴۰ لیتر
گنجایش مخزن آب کثیف۵۰ لیتر
سرعت چرخش برس۱۵۰ دور در دقیقه
تعداد برس۱ عدد
سرعت دستگاه۴.۵ کیلومتر در ساعت
منبع تغذیه۲۴ VDC
توان مصرفی۱۲۰۰ وات
وزن دستگاه۱۴۵ کیلوگرم
ابعاد دستگاه (طول، عرض و ارتفاع)۹۶۰*۵۱۶*۱۲۳۰ میلی متر

لطفا جهت دریافت نسخه پی دی اف محصول مورد نظر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

دریافت کاتالوگ

ویدیو محصول

محصولات مشابه

IPC-CT55BT60-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT55BT60

IPC-CT55C55-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT55C55

دستگاه اسکرابر دستی مدل CT40B50

اسکرابر CT40B50

IPC-CT40C50-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT40C50