اسکرابر سرنشین دار مدل CT110BT85

اسکرابر خودرویی مدل CT110BT85

زمین شوی صنعتی مدل CT110BT85 یک نمونه اسکرابر باسرنشین با ظرفیت مخازن و عرض شستشوی بزرگ است. این مدل اسکرابر در رده اسکرابر سرنشین دار دو برسه تمام اتوماتیک قرار می گیرد. این مدل اسکرابر باراننده مخصوص نظافت در محیط هایی با متراژ بالا از جمله انبارهای بزرگ، پارکینگ های طبقاتی، نظافت صنعتی در مجتمع های تجاری نسبتا بزرگ، سالن تولید صنایع غذایی، صنایع خودروسازی و غیره می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید این دستگاه می توانید از طریق فرم تماس با ما، با مشاورین شرکت آوین صنعت در ارتباط باشید و بهترین مدل جاروبرقی صنعتی را برای کسب و کار و خود با ۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش انتخاب کنید.

ویدیو محصول

  • توضیحات
  • مزایا و برتری ها
  • مشخصات فنی
  • دانلود کاتالوگ
  • تجهیزات جانبی

اسکرابر صنعتی مدل CT110BT85 یک نمونه اسکرابر خودرویی می باشد. این مدل اسکرابر سرنشین دار ساخت کمپانی IPC Gansow کشور آلمان و ایتالیا می باشد. اسکرابر راننده دار مدل CT110BT85 دارای دو عدد برس با عرض شستشو ۸۵۰ میلی متر می باشد. مخازن این دستگاه ۱۱۰ و ۱۱۵ لیتر است. راندمان کاری این مدل دستگاه ۵۶۰۰ متر مربع در ساعت می باشد. البته این راندمان به صورت اسمی در کاتالوگ درج شده است، ولیکن به صورت عملی معمولا ۷۰ درصد راندمان اسمی را به صورت راندمان واقعی در نظر می گیرند. منبع تغذیه این مدل کفشوی باسرنشین از نوع برق ۲۴ ولت است. چهار عدد باطری سبز رنگ  ۶ ولتی ۲۴۰ آمپرساعت به صورت سری به هم وصل شده و یک سیستم ۲۴ ولت تشکیل می دهند. باطری ها از نوع ژل و درایو (بدون تعمیر و نگهداری) می باشند. باطری های این مدل زمین شوی باراننده اصلی و بنا به سفارش کمپانی IPC Gansow کشور آلمان بر روی دستگاه تجهیز می شوند. به همین دلیل این دستگاه جزو اسکرابر باتری دار قرار میگیرد. 

مزایای دستگاه اسکرابر صنعتی سرنشین دار مدل CT110BT85

این مدل اسکرابر سرنشین دار دارای سیستم تمام اتوماتیک می باشد. منظور از سیستم تمام اتوماتیک در واقع نشست و برخواست اتوماتیک سینی برس و استراکچر تی عقب دستگاه می باشد.

در برخی از نمونه های اسکرابر خودرویی این قابلیت اتوماتیک وجود ندارد و تماما توسط پدال دستی انجام می شود. این مدل دستگاه مجهز به سیستم تنظیم سرعت می باشد. اسکرابر سرنشین دار مدل CT110BT85 مجهز به سیستم اکونومیکال می باشد. این سیستم علاوه بر مدیریت میزان شارژ و انرژی دستگاه، می تواند صدای دستگاه را تا حد قابل ملاحظه ای پایین می آورد. این قابلیت در بیمارستان ها می تواند به صورت یک ویژگی مهم شمرده شود.

یکی دیگر از ویژگی های این مدل اسکرابر مجهز بودن دستگاه به سیستم عیب یاب (دیاگ سرخود) می باشد، لذا تمامی ایرادات الکترونیکال به صورت کد ۳ رقمی بر روی قسمت بورد دستگاه نشان داده می شود.

آسودگی در حین کار

اپراتور می تواند به صورت خیلی آسان و بدون هیچگونه صرف انرژی با کار کردن با این کف شور صنعتی به شستشوی مکانیزه ادامه دهد. در واقع می توان این آسودگی را در ذکر یک سری موارد دانست که سهولت استفاده از این مدل زمین شوی صنعتی را ایده آل تر می سازد. این موارد عبارتند از:

۱- این مدل اسکرابر از نوع اسکرابر نفربر می باشد و اپراتور بر روی صندلی می نشیند و دستگاه را مورد هدایت و کنترل خود قرار می دهد. لذا اپراتور قادر است بدون اینکه انرژی صرف کند طی ساعت های طولانی بر پشت این دستگاه بنشیند و به فعالیت نظافتی خود ادامه دهد.

۲- زمین شوی سرنشین دار مدلCT110BT85  از نوع اسکرابر فول اتوماتیک می باشد. لذا بدون صرف انرژی، در زمانیکه دستگاه به صورت عقب گرد حرکت می نماید، سینی برس و استراکچر تی به صورت هیدرولیکی و اتوماتیک بلند شده، لذا این بلند شدن اتوماتیک علاوه بر اینکه موجبات حرکت روان تر دستگاه را هموار می سازد، بلکه باعث امنیت بیشتر دستگاه در راستای عدم شکستن و یا ضربه خوردن به تی دستگاه و سینی بری می شود.

۳- موتور حرکتی در کفشور نفربر مدل CT110BT85 بر روی تک چرخ جلو دستگاه قرار گرفته است. لذا باعث حرکت آسان تر، روان تر و با قابلیت مانور بالاتر در محیط های شلوغ و پرازدحام می شود.

۴- طراحی و تجهیز دیاگ سر خود (سیستم عیب یاب) در قسمت برد دستگاه، با استفاده از این سیستم تمامی ایرادات برقی دستگاه توسط کد ۳ رقمی در قسمت پنل الکتریکی برد ظاهر می شود. (آسودگی کارکردن و کاهش هزینه های خدمات دستگاه)

۵- دید مناسب اپراتور در حین شستشوی مکانیزه سطح زمین و محیط پیش رو

 

بکارگیری اجزای باکیفیت در ساخت

در ساخت اسکرابر ماشینی مدل CT110BT85 از قطعات، الکتروموتورها و برد الکترونیک فوق العاده با کیفیت ساخت اروپای غربی و آمریکای شمالی استفاده شده است. سیاست شرکت در قبال نمایندگی انحصاری کمپانی IPC Gansow در کشور ایران، وارد کردن دستگاه به همراه تمامی قطعات و ملحقات تعریف شده توسط کمپانی سازنده می باشد و اعتقاد دارد که جایگزین نمودن اجزای غیرمتعارف و غیرتعریف شده توسط کمپانی سازنده مسبب بروز آسیب های گسترده به عملکرد و کیفیت دستگاه اسکرابر به مروز زمان خواهد شد. به عنوان مثال می توان به باتری در دستگاه اسکرابر باتری اشاره نمود.

موتور مکش که آسیب پذیرترین قسمت هر دستگاه زمین شوی صنعتی می باشد، در این مدل دارای شفت، پروانه و بلبرینگ استینلس استیل می باشد، لذا زمانیکه این دستگاه در معرض رطوبت قرار می گیرد قسمت های داخلی موتور در معرض زنگ زدگی و در نتیجه شکستن، افت قدرت و افزایش صدا قرار نمی گیرد.

استحکام بالا در محصولات کمپانی IPC Gansow

تمامی مدل های اسکرابر در این کمپانی بر روی شاسی فولادی (آبکاری شده) و ضد زنگ قرار دارند، لذا پس از گذشت چند سال از عملکرد دستگاه، شاسی مستحکم مانع از خمودگی و درهم ریختگی ظاهر دستگاه می شود. بدنه دستگاه از پلی اورتان دوجداره نشکن تشکیل شده است. اتصالات دستگاه اسکرابر مدل CT110BT85 از جنس فلز استیل و مقاوم در مقابل  ضد زنگ زدگی می باشد. چرخ های دستگاه مقاوم در مقابل سایش هستند.

شیر برقی این مدل دستگاه بر اساس مقاومت در مقابل محلول های شیمیایی طراحی شده است، همچنین برد دستگاه مجهز به فیلم ضد رطوبت و مقاوم در مقابل رطوبت می باشد، لذا با خیال راحت می توان این مدل را به مناطق پررطوبت معرفی و ارائه نمود.

کاربردهای کفشوی ماشینی مدل CT110BT85

کفشوی خودرویی مدلCT110BT85  دارای قابلیت مانور و راندمان کاری بالا در محیط های شلوغ و با متراژ بالا می باشد. یک سری موارد از جمله:

۱- قرارگیری موتور رانشی بر روی تک چرخ جلو دستگاه: این قابلیت باعث بالا بردن قابلیت مانور در محیط های شلوغ می شود.

۲- عرض شستشوی بزرگ در کنار ابعاد مناسب نسبت به سایر مدل های اسکرابر سرنشین دار: باعث بالابردن راندمان کاری این مدل زمینشوی باسرنشین نسبت به دیگر اسکرابرهای سرنشین دار شده است.

۳- داشتن مخازن نسبتا بزرگ در این مدل ماشین شستشوی صنعتی، باعث مناسب دیدن این مدل جهت محیط هایی از جمله:

مجتمع های تجاری (مال های بزرگ تجاری اداری)

امروزه با ورود و اضافه شدن روزافزون به خیل برندهای تجاری و تجمع این برندها در مال های بزرگ، مردم هر روز بیشتر از دیروز به سمت مجتمع های تجاری روانه می شوند. لذا تمیز نگه داشتن این محیط های بزرگ تجاری که بعضا متراژهایی بیش از صد هزار متر مربع را در بر دارند، کار خیلی سخت و زمان بری است.

لذا با گذر از نظافت سنتی و ورود به نظافت مکانیزه، اولین بستر نظافت را سطح زمین در نظر می گیریم. نظافت سطح زمین را می توانیم به صورت مکانیزه توسط دستگاه های اسکرابر صنعتی مورد شستشوی مکانیزه قرار دهیم. اما در بین تنوع اسکرابرهای صنعتی، بهترین و به صرفه ترین انتخاب می تواند استفاده از اسکرابر سرنشین دار باشد.

متراژهایی بیش از ۵۰۰۰ هزار مترمربع را بایستی توسط زمین شوی خودرویی مورد شستشو قرار دهیم. در سطح یک مجتمع تجاری قسمت هایی از جمله پارکینگ ها، لابی یا ورودی هر طبقه، راهروها، فودکورت، شهربازی و غیره قرار دارد. شایان ذکر است زمانیکه متراژ طبقات و کاربری طبقات متفاوت می باشد، استفاده از یک نوع اسکرابر سرنشین دار می تواند کار دشواری باشد. به عنوان مثال با استفاده از اسکرابر سرنشین دار که محیط پارکینگ را مورد شستشوی سطح قرار می دهد، نمی توانیم با همان قدرت و قابلیت مانور، سطح موجود در فود کورت یا شهربازی را مورد نظافت قرار دهیم.

لذا در اکثر مجتمع های بزرگ با متراژ بالا و داشتن طبقاتی با کاربری متفاوت، بهتر است قبل از خریداری اسکرابر صنعتی، از شرکت فروشنده دستگاه های نظافت صنعتی بخواهیم، کارشناس مربوطه جهت معرفی و انتخاب بهترین مدل و محصول، اعزام گردد.

سالن های تولید مستقر در کارخانجات بزرگ

اکثر سالن های تولید در صنایع غذایی، صنایع خودرویی، صنایع پتروشیمی، صنایع کاشی و سرامیک و غیره جهت شستشوی محیط با متراژهای بالا و آلودگی های متفاوت در سطح بالا، بایستی از اسکرابر خودرویی استفاده نمایند. در برخی موارد آلودگی موجود در سطح زمین می تواند تاثیرات بد و مخربی بر روی سلامت افراد مستقر در آن فضا و حتی محیط نباتی اطراف داشته باشد. لذا با وجود گستره وسیع و تعجیل در پردازش آلودگی بایستی حتما از دستگاه کف شوی سرنشین دار استفاده نماییم.

انبارهای بزرگ در کارخانجات نفت، پتروشیمی، فولاد، سیمان

در چنین محیط هایی انواع آلودگی از جمله گرد و غبار، آلودگی های شیمیایی بنا به نوع کاربری انبار و غیره وجود دارد. لذا متراژ بالا و وجود آلودگی ها در سطح بالا، التزام استفاده از کف شوی صنعتی خودرویی را پررنگ تر می نماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

تمامی محصولات مشمول یک سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می شوند. یکی از نکات بارز و منحصر بفرد در خدمات این شرکت حضور سریع پرسنل فنی، تعمیرات در محل مشتری، پایین بودن هزینه خدمات پس از فروش، بهره مندی از کادر فنی با تجربه و تحصیل کرده در خدمات مرکزی تهران و دیگر شهرستان های بزرگ کشور و وجود بیش از ۴۵۰۰۰ هزار قطعه در انبار تهران و دیگر کلان شهرها و امکان تامین تمامی قطعات دستگاه های اسکرابر با توجه به موجودی انبار قطعات می باشد.

قیمت اسکرابر مدل CT110BT85

با توجه به واردات این مدل اسکرابر از کشور آلمان و ایتالیا به کشور ایران و خرید ارزی از هلدینگ IPC در نهایت تغییرات نرخ ارز (یورو) در کشورمان ایران، نماینده انحصاری این کمپانی در ایران از ارائه قیمت زمین شوی صنعتی به صورت درج در سایت الکترونیکی معذور است، لذا جهت اخذ قیمت زمین شوی سرنشین دار و یا قیمت اسکرابر خودرویی و یا خرید دیگر محصولات نظافت صنعتی، خواهشمند است با دپارتمان فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

۱- کف شوی صنعتی مدل CT110BT85 دارای موتور حرکتی می باشد. موتور حرکتی در یک دستگاه کفشوی صنعتی می تواند سرعت دستگاه را تنظیم نماید.

۲- قرارگیری موتور حرکتی بر روی چرخ جلو دستگاه، در نتیجه بالا بردن قابلیت مانور دستگاه می شود.

۳- دارای مولفه انتقال قدرت از نوع گیربکسی می باشد. بر روی هر برس یک عدد الکتروموتور و یک عدد گیربکس به صورت جداگانه قرار دارد.

۴- دارای دیاگ سر خود در قسمت برد دستگاه می باشد. (سیستم عیب یاب با ارائه کد سه رقمی)

۵- دارای سیستم کاربری تمام اتوماتیک می باشد.

۶- مجهز به سیستم اکونومیکال در راستای مدیریت میزان مصرف انرژی (سیستم سایلنت کم صدا نمودن دستگاه در حین کار)

۷- مجهز بودن به سیستم عدم واژگونی (سرعت بالا بر روی پیچ حرکتی)

۸- بدنه تی سنگین و محکم (چدنی) می باشد.

۹- دارای باتری اصلی با آمپرساعت بالا ۲۴۰ آمپر ساعت می باشد. باتری ها از نوع ژل و درایو بدون تعمیر و نگهداری می شوند.

۱۰- دارای شارژر سوئیچینگ می باشد. (شارژر سوئیچینگ طول عمر باتری را دو برابر می نماید)

۱۱- دارای نشانگر استفاده مجاز از برس

۱۲- دارای قابلیت تنظیم میزان فشار برس بر روی سطح می باشد.

۱۳- رینگ بیرونی برس دارای تراکم بالاتر بریستل های پلاستیکی نسبت به قسمت درونی تر برس می باشد. در نتیجه مانع از پرتاب قطرات آب در حین چرخش برس به اطراف می شود.

۱۴- یکنواختی فشار شستشو در تمامی قسمت های برس

۱۵- استفاده از هر چهار طرف تی در هنگام اتمام عمر مصرف یک لبه و تعویض آسان با دیگر لبه

۱۶- استفاده از فیلم های ضد رطوبت در قسمت برد دستگاه و مقاومت برد الکترونیکی در مقابل رطوبت

۱۷- استفاده از سه کلاس مختلف برس و ۶ کلاس مختلف پد در پردازش و جلا دادن به سطوح (به صورت optical)

18- صدای فوق العاده کم (احاطه کردن موتور مکش توسط پد نمدی صداگیر و صدای کمتر موتورهای گیربکسی نسبت به موتور های تسمه ای)

۱۹- استفاده از شافت، پروانه و بلبرینگ ضد زنگ در موتور مکش، در نتیجه به مرور زمان به دلیل عدم زنگ زدگی این قطعات در موتور وکیوم، صدای دستگاه اسکرابر افزایش نمی یابد.

۲۰- استفاده از شیر برقی در جریان آب و یا عدم جریان آب

۲۱- استفاده از شیر برقی مقاوم در مقابل محلول های شیمیایی

۲۲- جداره داخلی مخزن آب کثیف هایژنیک بود و مانع از تکثیر باکتریایی و ویروس در جداره داخلی دستگاه اسکرابر می شود.

۲۳- استفاده از چرخ های مقاوم در مقابل سایش و لغزش

۲۴- استفاده از اتصالات استیل و مقاوم در مقابل زنگ زدگی

۲۵- هر دو مخزن آب تمیز و کثیف به شناور و سنسور الکتریکی مجهز شده اند. سنسور مخزن آب تمیز ما را از خالی بودن مخزن مطلع می نماید و همچنین سنسور مخزن آب کثیف ما را از پر بودن مخزن آب کثیف آگاه می سازد و تا زمانیکه مخزن خالی نشود، مجوز استفاده از دستگاه داده نمی شود.

مشخصات فنیمدل CT110BT85
عرض شستشو (پهنای برس)۸۵۰ میلی متر
عرض خشک کنی (پهنای تی)۱۰۱۰ میلی متر
راندمان کاری مفید۵۶۰۰ مترمربع در ساعت
گنجایش مخزن آب تمیز۱۱۰ لیتر
گنجایش مخزن آب کثیف۱۱۵ لیتر
سرعت چرخش برس۲۱۰ دور در دقیقه
تعداد برس۲ عدد
سرعت دستگاه۶.۵ کیلومتر در ساعت
منبع تغذیه۲۴ ولت DC
توان مصرفی۲۱۵۰ وات
وزن دستگاه۵۸۵ کیلوگرم
ابعاد دستگاه (طول، عرض و ارتفاع)۱۲۰۱*۹۰۹*۱۵۰۴ میلی متر

برای دریافت کاتالوگ می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۱۴۰۰۰۵ تماس بگیرید.

محصولات مشابه

اسکرابر DQX6

اسکرابر DQX6

اسکرابر DQX86

اسکرابر DQX86

اسکرابر 351BT140

اسکرابر ۳۵۱BT140

اسکرابر CT160BT95

اسکرابر CT160BT95