اسکرابر دستی CT70BT70

اسکرابر صنعتی مدل CT70BT70

اسکرابر صنعتی مدل CT70BT70 یک نوع اسکرابر دستی بزرگ سری اسکرابر باتری دار دو برسه می باشد. با استفاده از این مدل کفشوی می توانیم عملیات شستشوی صنعتی محیط هایی را تا متراژ ۶۰۰۰ هزار متر مربع را با راندمان کاری ایده آل انجام دهیم.

ویدیو محصول

  • توضیحات
  • مزایا و برتری ها
  • مشخصات فنی
  • تجهیزات جانبی

معرفی و خرید اسکرابر دستی مدل CT70BT70


اسکرابر صنعتی مدل CT70BT70 دارای دو عدد برس با عرض شستشوی ۷۰۰ میلی متر می باشد. ظرفیت مخازن این مدل کفشوی شارژری دارای ۷۵ و ۷۰ لیتر می باشد. زمین شوی دستی مدل CT70BT70 از نوع اسکرابر باطری دار بزرگ می باشد. تی عقب با عرض ۱۰۱۰ میلی متر که وظیفه جمع آوری پسماند ناشی از شستشوی برس ها را بر عهده دارد به صورت هلالی شکل در پشت دستگاه قرار دارد. توان این مدل اسکرابر از طریق برق ذخیره شده در باطری های دستگاه تامین می شود. دارای دو عدد باطری ۱۲ ولت  می باشد. باطری های دستگاه از نوع ژل و درایو می باشد. باطری های ژل نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند و قابلیت ۸۰۰ بار شارژ و دشارژ را دارند. باطری ها توسط یک عدد شارژر سوئیچینگ مورد شارژ قرار می گیرند. شارژر سوئیچینگ با مدیریت سیکل شارژ، می تواند طول عمر باطری ها را تا ۲ برابر بالاتر ببرد. توان کلی این دستگاه ۱۲۶۰ وات می باشد. این توان بین موتورهای چرخش برس، موتور مکش و موتور حرکتی تقسیم شده و انرژی لازم را برای انجام وظیفه خود را بدست می آورند. اسکرابر باتری دار مدلCT70BT70  دارای دو عدد برس، دو عدد الکتروموتور چرخش برس و دو عدد گیربکس به صورت مجزا می باشد. اسکرابر دستی مدل CT70BT70 ساخت کمپانیIPC Gansow کشور آلمان و ایتالیا به صورت مشترک می باشد.

آپشن های متمایزکننده زمین شوی دستی مدل CT70BT70:


اسکرابر دستی مدل CT70BT70 دارای یک سری آپشن های ویژه می باشد که این مدل کفشور باطریدار را نسبت به دیگر مدل های کفشور باتریدار متمایز می نماید. لذا این آپشن ها عبارتند از:

۱- مجهز بودن به سیستم دیاگ (عیب یاب با اراده کد ۳ رقمی). سیستم دیاگ دستگاه که بر روی قسمت برد دستگاه قرار دارد. با بروز هرگونه ایراد الکترونیکی، به صورت کد خطا ۳ رقمی بر روی قسمت مانیتورینگ بورد دستگاه ظاهر می شود. همانطورکه می دانیم این آپشن می تواند هزینه های خدمات را کمتر، و سرعت خدمات  را به مراتب بالاتر ببرد.

۲- دارای سنسور در هر دو مخزن آب کثیف و تمیز می باشد. این سنسور پر و خالی بودن هر دو مخزن را به اپراتور اطلاع و هشدار می دهد. لذا با پر شدن مخزن آب کثیف، این سنسور فعال شده و مانع از فعالیت موتور مکش می شود، لذا در نهایت مانع ورود رطوبت و آب به موتور مکش دستگاه می شود.

۳- دارای سیستم تنظیم سرعت می باشد. این سیستم می تواند در مدیریت زمان کارکرد دستگاه تاثیر بسزایی داشته باشد. هنگامیکه محیط ما تمیز می باشد می توانیم با سرعت بالا از آن سطح عبور کرده و زمانیکه نقطه ای از سطح و یا کل سطح ما آلوده باشد، با کند حرکت کردن به برس دستگاه اجازه شستشوی آرام و با کیفیت بالاتر را می دهد.

آسودگی در حین کار:


اپراتور می تواند به صورت خیلی آسان و بدون هیچگونه صرف انرژی با کار کردن با این کف شور صنعتی به شستشوی مکانیزه ادامه دهد. در واقع می توان این آسودگی را در ذکر یک سری موارد دانست که سهولت استفاده از این مدل زمین شوی صنعتی را ایده آل تر می سازد. این موارد عبارتند از:

۱- اسکرابر صنعتی مدل  CT70BT70 از نوع زمین شوی باتری دار می باشد که می تواند به صورت آزادانه و بدون نیاز به پریز برق و وابستگی به کابل برق در سطح محیط حرکت نماید.

۲- اسکرابر صنعتی باطری دار مدل CT70BT70 دارای موتور حرکتی (ترکشن) مجزا جهت آسودگی در حین انتقال می باشد. (در واقع در ساخت این مدل اسکرابر، بر روی قسمت برد الکترونیکال مولفه تنظیم سرعت حرکت را تعبیه نموده اند)

۳- کف شوی باتری دار مدل CT70BT70 بر روی دو محور قرار گرفته است، لذا در حین حرکت اپراتور به صورت آسان و بدون صرف انرژی خاصی دستگاه را به حرکت در می آورد.

۴- استفاده از مولفه انتقال قدرت گیربکسی، در نتیجه سهولت هر چه بیشتر در حین حرکت دادن اسکرابر و کیفیت شستشوی بیشترو جلوگیری از شستشوی مجدد آن سطح

۵- دید مناسب اپراتور در حین شستشوی مکانیزه سطح زمین و محیط پیش رو


اسکرابر صنعتی مدل CT70BT70

بکارگیری اجزای باکیفیت در ساخت:


در ساخت کف شوی دستی مدل CT70BT70 از قطعات، باطری، شارژر سوئیچینگ، الکتروموتورها و برد الکترونیک فوق العاده باکیفیت ساخت اروپای غربی و آمریکای شمالی استفاده شده است. سیاست شرکت در قبال نمایندگی انحصاری کمپانی IPC Gansow در کشور ایران، وارد کردن دستگاه به همراه تمامی قطعات و ملحقات تعریف شده توسط کمپانی سازنده می باشد و اعتقاد دارد که جایگزین نمودن اجزای غیرمتعارف و غیرتعریف شده توسط کمپانی سازنده مسبب بروز آسیب های گسترده به عملکرد و کیفیت دستگاه اسکرابر به مروز زمان خواهد شد. به عنوان مثال میتوان به باتری در دستگاه اسکرابر باتری دار و کابل دستگاه در اسکرابر کابلی اشاره نمود. موتور مکش که آسییب پذیرترین قسمت هر دستگاه زمین شوی صنعتی می باشد، در این مدل دارای شفت، پروانه و بلبرینگ استینلس استیل می باشد، لذا در معرض رطوبت مورد زنگ زدگی و در نتیجه شکستن، افت قدرت و افزایش صدا قرار نمی گیرد.

محیط کاربردی کف شوی باتریدار دو برس مدل CT70BT70:


کف شوی دستی مدل CT70BT70 دارای قابلیت مانور و سرعت نسبتا بالایی می باشد. قطر برس ها، طراحی مناسب در ساخت این مدل کف شور صنعتی، بکار بردن گیربکسی در قسمت مولفه انتقال قدرت دستگاه، صدای نسبتا پایین، بکارگیری سه برنامه مجزا در عملکرد این مدل دستگاه، قابلیت تنظیم سرعت و مجهز بودن به سیستم ترکشن، همه و همه این مدل دستگاه را برای شستشوی مکانیزه سطح زمین در محیط هایی همانند فروشگاه های زنجیره ای، تره بار، پاساژها و مجتمع های مسکونی نسبتا بزر ، سالن تولید کارخانجات مواد غذایی و صنایع دارویی، انبارها بزرگ تا متراژ ۸۰۰۰ متر مربع، پارکینگ ها تا متراژ ۸۰۰۰ متر مربع را می توان نام برد.

گارانتی و خدمات پس از فروش:


تمامی محصولات مشمول یک سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می شوند. یکی از نکات بارز و منحصر بفرد در خدمات این شرکت حضور سریع پرسنل فنی، تعمیرات در محل مشتری، پایین بودن هزینه خدمات پس از فروش، بهره مندی از کادر فنی با تجربه و تحصیل کرده در خدمات مرکزی تهران و دیگر شهرستان های بزرگ کشور و وجود بیش از ۴۵۰۰۰ هزار قطعه در انبار تهران و دیگر کلان شهرها و امکان تامین تمامی قطعات دستگاه های اسکرابر با توجه به موجودی انبار قطعات می باشد.

قیمت اسکرابر دستی باتری دار مدل CT70BT70:


با توجه به واردات این مدل اسکرابر از کشور ایتالیا به کشور ایران و خرید ارزی از کمپانیIPC Gansow در نهایت تغییرات نرخ ارز (یورو) در کشورمان ایران، نماینده انحصاری این کمپانی در ایران از ارائه قیمت زمین شوی صنعتی به صورت درج در سایت الکترونیکی معذور است، لذا جهت اخذ قیمت زمین شوی دستی و یا قیمت اسکرابر خودرویی ویا دیگر محصولات نظافت صنعتی، خواهشمند است با دپارتمان فروش شرکت آوین صنعت تماس حاصل نمایید.

۱- دارای مولفه انتقال قدرت از نوع گیربکسی

۲- یکنواختی فشار شستشو در تمامی قسمت های برس

۳- سهولت هر چه بیشتر در حین عملکرد (با داشتن چرخ هایی با قطر زیاد و استفاده از موتور گیربکسی)

۴- استفاده از هر چهار طرف تی در هنگام اتمام عمر مصرف یک لبه و تعویض آسان با دیگر لبه

۵- دارای سیستم دیاگ (سیستم عیب یاب به صورت ارائه کد ۳ رقمی) در قسمت بورد الکترونیکال

۶- دارای سیستم تنظیم سرعت دستگاه (مجهز به موتور حرکتی مجزا جهت حرکت آسان دستگاه اسکرابر می باشد)

۷- اسکرابر دستی مدل CT70BT70 دارای دو محور در حرکت می باشد.

۸- دارای دو عدد باطری ۱۲ ولت با آمپرساعت بالا می باشد. (۱۲۰ آمپر ساعت)

۹- دارای شارژر سوئیچینگ می باشد. (شارژر سوئیچینگ با مدیریت شارژ می تواند طول عمر باطری ها را تا دو برابر بالا ببرد.)

۱۰- دارای سیستم قطع و وصل تمام فرآیندهای مربوط به عملیات شستشو و مکش به صورت مجزا و یا همزمان با هم توسط کلید ویژه (Auto Stop)

11- دارای سنسور در هر دو مخزن آب تمیز و کثیف که با فعال شدن سنسور مخزن آب کثیف مانع ورود آب به داخل موتور مکش می شود.

۱۲- دارای نشانگر حداکثر ارتفاع مجاز پرز برس جهت اعلام زمان تعویض برس و یا پرزگذاری مجدد برس

۱۳- دارای نشانگر میزان ریزش و مصرف آب بر روس سطح در حال شستشو

۱۴- مخازن دستگاه آنتی اسید میباشند و به راحتی می توانیم مخازن آب تمیز و ریکاوری را مورد شارژ آب و دشارژ قرار دهیم.

۱۵- استفاده از نازل دستی بالا و پایین آوردن استراکچر تی خشک کن در هنگام استفاده از تی و عدم استفاده از آن.

۱۶- مجهز به پدال پایی جهت بالا و پایین آوردن سینی برس دستگاه می باشد.

۱۷- استفاده از شیر برقی در راستای ممانعت از مصرف بی رویه آب و در نهایت مدیریت مصرف آب (شیر برقی در مقابل محلول های شیمایی دارای مقاومت بالا است)

۱۸- استفاده از فیلم های ضد رطوبت در قسمت برد دستگاه و مقاومت برد الکترونیکی در مقابل رطوبت

۱۹- صدای فوق العاده کم (احاطه کردن موتور مکش توسط پد نمدی صداگیر و صدای کمتر موتورهای گیربکسی نسبت به موتور های تسمه ای)

۲۰- استفاده از شافت، پروانه و بلبرینگ ضد زنگ در موتور مکش، در نتیجه به مرور زمان به دلیل عدم زنگ زدگی این قطعات در موتور وکیوم، صدای دستگاه اسکرابر افزایش نمی یابد.

۲۱- استفاده از کلیدهای جداگانه عملکرد چرخش برس، موتور مکش، ریزش آب و کلید قدرت بر روی قسمت کنترل دستگاه (سه برنامه مجزای عملکردی شامل صرفا شستشو، صرفا خشک کردن و شستشو و خشک کردن همزمان)

۲۲- استفاده از شیر برقی که مقاوم در مقابل محلول های شیمیایی می باشد.

۲۳- جداره داخلی مخزن آب کثیف هایژنیک بود و مانع از تکثیر باکتریایی و ویروس در جداره داخلی دستگاه اسکرابر می شود.

۲۴- استفاده از چرخ های مقاوم در مقابل سایش و لغزش

۲۵- استفاده از اتصالات استیل و مقاوم در مقابل زنگ زدگی

مشخصات فنیمدل CT70BT70
عرض شستشو (پهنای برس)۷۰۰ میلی متر
عرض خشک کنی (پهنای تی)۱۰۱۰ میلی متر
راندمان کاری مفید۳۱۵۰ مترمربع در ساعت
گنجایش مخزن آب تمیز۷۰ لیتر
گنجایش مخزن آب کثیف۷۵ لیتر
سرعت چرخش برس۲۱۵ دور در دقیقه
تعداد برس۲ عدد
سرعت دستگاه۴.۵ کیلومتر در ساعت
منبع تغذیه۲۴ VDC
توان مصرفی۱۲۶۰ وات
وزن دستگاه۱۶۷ کیلوگرم
ابعاد دستگاه (طول، عرض و ارتفاع)۱۳۹۵*۷۴۸*۹۶۰ میلی متر

محصولات مشابه

IPC-CT71BT70-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT71BT70

IPC-CT55BT60-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT55BT60

IPC-CT51B55-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT51B55

IPC-CT55C55-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT55C55