اسکرابر ایرانی DQX5 برقی

اسکرابر صنعتی مدل DQX5

اسکرابر صنعتی مدل DQX5 (برقی) یک نوع زمین شوی برقی از نوع اسکرابرهای دستی می باشد. اسکرابر صنعتی مدل DQX5 مونتاژ ایران می باشد. کف شوی دستی مدل DQX5 مخصوص نظافت در محیط هایی تا متراژ ۲۵۰۰ متر مربع می باشد. خرید اسکرابر مدل DQX5 برقی جهت انجام نظافت صنعتی در محیط هایی مثل مجتمع های مسکونی، مجتمع های اداری، دانشگاه ها و غیره مورد استفاده و معرفی قرار می گیرد.

ویدیو محصول

  • توضیحات
  • مزایا و برتری ها
  • مشخصات فنی

اسکرابر صنعتی مدل DQX5 از نوع برقی (اسکرابر برقی) می باشد. دارای مخازن با ظرفیت ۵۰ لیتر و ۵۸ لیتر می باشد. عرض شستشوی در این مدل کف شوی صنعتی ۵۱۰ میلی متر و عرض خشک کنی ۷۵۰ میلی متر می باشد. عرض خشک کنندگی در این مدل کفشوی صنعتی ۷۵۰ میلی متر می باشد. قطر برس و ابعاد مناسب این دستگاه، قابلیت مانور مدل DQX5 را در محیط هایی تا متراژ ۲۵۰۰ متر مربع را مناسب می سازد. مولفه انتقال قدرت در این مدل زمین شوی صنعتی از نوع گیربکسی می باشد که مسلما نسبت به حالت تسمه ای دارای صدای عملکرد ملایم تر، عدم افت سرعت به مروز زمان و کیفیت شستشو بالاتر می باشد. کف شوی دستی مدل DQX5 دارای قابلیت تنظیم دستی فشار برس می باشد، با کمک این قابلیت می توانیم سطوحی که دارای آلودگی بیشتری هستند را با کمک قابلیت تنظیم فشار مورد شستشوی با کیفیت تر قرار دهیم. سینی آلومینیومی برس و تی عقب توسط پدال پایی و دستی بالا و پایین می روند، این قابلیت کمک شایانی به حرکت آسان دستگاه در حین انتقال به پارکینگ دستگاه می نماید. همچنین برس دستگاه در زمان هایی که دستگاه در حال شارژ (خاموشی) می باشد مانع از فشار دستگاه بر روی برس می شود.

آسودگی در حین کار:

اپراتور می تواند به صورت خیلی آسان و بدون هیچگونه صرف انرژی با کار کردن با این کف شور صنعتی به شستشوی مکانیزه ادامه دهد. در واقع می توان این آسودگی را در ذکر یک سری موارد دانست که سهولت استفاده از این مدل زمینشور صنعتی را ایده آل تر می سازد. این موارد عبارتند از:

۱- استفاده از مولفه انتقال قدرت گیربکسی، در نتیجه سهولت هر چه بیشتر در حین حرکت دادن اسکرابر و کیفیت شستشوی بیشتر و جلوگیری از شستشوی مجدد آن سطح

۲- مجهز بودن به پدال پایی جهت بالا و پایین آوردن سینی برس

۳- دید مناسب اپراتور در حین شستشوی مکانیزه سطح زمین و محیط پیش رو

محیط کاربردی اسکرابر کابلی مدل DQX5:

کف شوی ایرانی مدل DQX5 دارای قابلیت مانور و سرعت نسبتا بالایی می باشد، قطر برس، طراحی مناسب در ساخت این مدل کف شور صنعتی، بکار بردن گیربکسی در قسمت مولفه انتقال قدرت دستگاه، صدای نسبتا پایین، همه و همه این مدل دستگاه را برای شستشوی مکانیزه سطح زمین در محیط هایی  همانند فروشگاه های زنجیره ای، تره بار، پاساژها و مجتمع های مسکونی، سالن تولید کارخانجات مواد غذایی و صنایع دارویی، انبارها، پارکینگ ها تا متراژ ۲۵۰۰ متر مربع را می توان نام برد.

گارانتی و خدمات پس از فروش:

تمامی محصولات مشمول یک سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می شوند. یکی از نکات بارز و منحصر بفرد در خدمات این شرکت حضور سریع پرسنل فنی، تعمیرات در محل مشتری، پایین بودن هزینه خدمات پس از فروش، بهره مندی از کادر فنی با تجربه و تحصیل کرده در خدمات مرکزی تهران و دیگر شهرستان های بزرگ کشور و وجود بیش از ۴۵۰۰۰ هزار قطعه در انبار تهران و دیگر کلان شهرها و امکان تامین تمامی قطعات دستگاه های اسکرابر با توجه به موجودی انبار قطعات می باشد.

۱- دارای مولفه انتقال قدرت از نوع گیربکسی

۲- یکنواختی فشار شستشو در تمامی قسمت های برس

۳- سهولت هر چه بیشتر در حین عملکرد (با داشتن چرخ هایی با قطر زیاد و استفاده از موتور گیربکسی)

۴- مجهز به سنسور حرارتی هوشمند عملکرد موتور برس

۵- دارای قطع کن اتوماتیک موتور مکش

۶- توانایی حرکت در انواع سطوح شیب دار تا ۳۰ درجه

۷- استفاده از هر چهار طرف تی در هنگام اتمام عمر مصرف یک لبه و تعویض آسان با دیگر لبه (جنس لاستیک تی از نوع لاتکس ضد سایش می باشد)

۸- استفاده از نازل بالا و پایین آوردن استراکچر تی خشک کن در هنگام استفاده از تی و عدم استفاده از آن

۹- استفاده از پدال پایی در بالا و پایین آوردن سینی برس

۱۰- استفاده از فیلم های ضد رطوبت در قسمت برد دستگاه

۱۱- چرخ ها ضد لغزندگی و مقاومت بالا در مقابل سایش دارند.

۱۲- دارای موتورهایی با طول عمر بالا، لذا در درازمدت سهم عمده ای در کاهش هزینه های تعمیرات دستگاه دارند.

۱۳- صدای فوق العاده کم (احاطه کردن موتور مکش توسط پد نمدی صداگیر و صدای کمتر موتورهای گیربکسی نسبت به موتور های تسمه ای)

۱۴- استفاده از شافت، پروانه و بلبرینگ ضد زنگ در موتور مکش، در نتیجه به مرور زمان به دلیل عدم زنگ زدگی این قطعات در موتور وکیوم، صدای دستگاه اسکرابر افزایش نمی یابد.

۱۵- استفاده از کلیدهای جداگانه عملکرد چرخش برس، موتور مکش، ریزش آب و کلید قدرت بر روی قسمت کنترل دستگاه (سه برنامه مجزا عملکردی شامل صرفا شستشو، صرفا خشک کردن و شستشو و خشک کردن همزمان)

۱۵- استفاده از شیر برقی در جریان آب و یا عدم جریان آب

۱۶- مجهز به سیستم خود تنظیمی مکانیکی برس، بر روی ناهمواری های سطح زمین برس بگونه ای با سطح زمین درگیر می شود که تمام قسمت ها در تماس مستقیم با سطح زمین باشند. (سیستم CWS)

17- ریزش مرکزی آب بر روی برس، که منجر به توزیع یکنواخت آب در تمام سطح برس و به طبع شستشوی همگون برس می شود. (CFC)

18- جداره داخلی مخزن آب کثیف هایژنیک بود و مانع از تکثیر باکتریایی و ویروس در جداره داخلی دستگاه اسکرابر می شود.

مشخصات فنیمدل DQX5 برقی
عرض شستشو۵۱۰ میلی متر
عرض پارویی مکش۷۵۰ میلی متر
ظرفیت اسمی۲۲۵۰ مترمربع در ساعت
گنجایش مخزن آب تمیز۵۰ لیتر
گنجایش مخزن آب کثیف۵۸ لیتر
سرعت چرخش برس 
تعداد برس۱ عدد
سرعت دستگاه 
منبع تغذیه۲۲۰ ولت AC
توان مصرفی 
وزن با احتساب باتری۱۲۳ کیلوگرم
ابعاد دستگاه (طول، عرض و ارتفاع)۹۵۰*۵۵۰*۱۲۰۰ میلی متر