قیمت اسکرابر

برای دیدن اطلاعات هر یک از محصولات، بر روی آنها کلیک کنید. 

نام اسکرابرتصویر محصولظرفیت (لیتر)عرض شستشوراندمان کاری (متر مربع)منبع تغزیهسیستم کاربریموتور حرکتیسیستم عیب یابیمدل مشابهقیمت
اسکرابر خودرویی CT110BT5اسکرابر CT110BT851158505525باتری دارتمام اتوماتیکداردداردDQX86تماس بگیرید
اسکرابر خودرویی CT80BT70IPC-CT80BT70-scrubber-dryer-01857004070باتری دارتمام اتوماتیکداردداردDQX6تماس بگیرید
اسکرابر خودرویی CT80BT55اسکرابر سرنشین دار CT80BT70855503180باتری دارتمام اتوماتیکداردداردDQX56تماس بگیرید
اسکرابر دستی CT70BT75اسکرابر CT70BT70757003150باتری دارتمام اتوماتیکدارددارد تماس بگیرید
اسکرابر دستی CT51BT50اسکرابر CT51C55535502475باتری دارمکانیکالداردداردDQX5تماس بگیرید
اسکرابر دستی CT40B50اسکرابر CT40C50505001750باتری دارمکانیکالنداردداردDQX5تماس بگیرید
اسکرابر برقی CT46C50دستگاه اسکرابر CT46C50465001750برقیمکانیکالنداردنداردDQX50تماس بگیرید
اسکرابر برقی CT30C45اسکرابر CT30C45304501575برقیمکانیکالنداردنداردDQX40تماس بگیرید
اسکرابر دستی CT15C35اسکرابر CT15C35193501255برقیمکانیکالنداردندارد تماس بگیرید

برای استعلام قیمت و موجودی کالا تماس بگیرید.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و از سوی دیگر پیدایش نیازهای بشر در برخورد با آلودگی های محیطی، شاهد تولید و تنوع دستگاه های اسکرابر هستیم. دستگاه اسکرابر عملیات شست و شوی مکانیزه و نظافت صنعتی محیط های شهری و صنعتی را با سرعت و کیفیت بالاتر انجام می دهد. لذا در این راستا آشنایی مخاطبین خود را با قیمت اسکرابر و خرید این کالای صنعتی را مفید می دانیم.  در این صفحه سعی داریم شما را با فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت زمین شوی صنعتی آشنا سازیم.

اگر تجربه استفاده از یک دستگاه اسکربر صنعتی را داشته باشید مشاهده کرده اید که در هنگام خرید، فاکتورهای مختلفی مانند: عرض شست و شو (پهنای برس)، عرض خشک کنی (پهنای تی)، راندکان کاری مفید، گنجایش مخزن تمیز، گنجایش مخزن آب کثیف، فشار برس، تعداد برس، سرعت دستگاه، منبع تغذیه، توان مصرفی، وزن دستگاه، ابعاد دستگاه را برای انتخاب دستگاه در اختیار شما قرار می دهند. این موارد می تواند در عملکرد کیفیت و سرعت دستگاه کف شوی صنعتی موثر باشد و قیمت ماشین کف شور را تعیین کند.

فاکتورهای موثر بر قیمت زمین شوی صنعتی

باتوجه به  ساختار و برخورداری دستگاه اسکرابر از بخش ها و امکانات مختلف مسلما قیمت اسکرابر می تواند متغیر باشد. این امکانات می توانند بر راندمان کاری اسکرابر، سرعت و کیفیت شست و شوی مکانیزه و در نهایت متناسب بودن انتخاب اسکرابر با محیط مدنظر ما تاثیر ویژه ای داشته باشند.  

در ادامه این موارد تاثیر گذار در قیمت اسکرابر را در راستای بهترین انتخاب مورد بررسی قرار می دهیم.

برای خرید اسکرابر صنعتی با بهترین قیمت باید توجه ویژه ای به امکانات آن داشته باشید. قیمت اسکرابر بر اساس تجهیزات و آپشن هایی است که بر روی آن قرار دارد. شرکت تولید کننده تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت دستگاه دارد ولی شما می توانید با یک مشاوره درست و حرفه ای بهترین نوع از دستگاه را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

در ابتدا باید به این موضوع توجه داشته باشیم که قیمت کف شوی سرنشین دار از قیمت دستگاه کف شوی دستی بالاتر می باشد. این اختلاف قیمت به خاطر عرض شستشو، ظرفیت مخازن، شارژی بودن و استفاده از باتری هایی با آمپر ساعت بالاتر می باشد. همچنین در مدل سرنشین دار سرعت و کیفیت نظافت بالاتری نیز داریم ولی با توجه به ابعاد این دستگاه ممکن است نتوانیم در بعضی از محیط ها از آن استفاده کنیم.

قیمت کف شوی شارژی نسبت به قیمت زمین شوی برقی در یک برند و مدل مشابه نیز بالاتر است. دلیل این اختلاف قیمت وجود باتری و شارژر است. از سمت دیگر قیمت موتور های DC ( جریان مستقیم ) از قیمت موتور های AC ( جریان متناوب ) بیشتر است.

داشتن برخی آپشن های ویژه در دستگاه کف شوی صنعتی می تواند در افزایش قیمت کف شوی دستی و یا قیمت کفشوی خودرویی تاثیرگذار باشد. به عنوان مثال:

۱- برخورداری از سیستم کاربری تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک و یا کاربری دستی (قیمت کفشور تمام اتوماتیک مسلما از قیمت اسکرابر نیمه اتوماتیک و یا دستی بالاتر است)

۲- تجهیز دستگاه به دیاگ سرخود (سیستم عیب یاب دستگاه اسکرابر)

۳- تجهیز دستگاه به سیستم تنظیم سرعت دستگاه از کم به زیاد

۴- تجهیز دستگاه به سیستم تنظیم فشار برس

۵- تجهیز دستگاه به مخزن جداگانه مواد شوینده (در مدیریت مصرف مواد شوینده)

۶- تجهیز دستگاه اسکرابر به سیستم اکونومیکال (در راستای مصرف بهینه و اقتصادی انرژی در دستگاه اسکرابر و در نهایت به صورت غیرمستقیم تاثیر ویژه در کاهش صدای دستگاه)

قیمت زمین شوی صنعتی و کاربری دستگاه اسکرابر

بسته به اینکه دستگاه اسکرابر از نوع اسکرابر سرنشین دار باشد یا اسکرابر دستی، می تواند بر قیمت اسکرابر تاثیر گذار باشد. بسته به متراژ محیط بایستی دستگاه کف شوی صنعتی متناسب با متراژ محیط و نیز سرعت شست و شو انتخاب کنیم.

مسلما قیمت اسکرابر سرنشین دار از قیت اسکرابر دستی (در صورت مشابه بودن برند) بیشتر است. اسکرابر خودرویی از سرعت و توان بالاتری نسبت به اسکرابر دستی برخوردار است.

استفاد از دستگاه اسکرابر صنعتی

تاثیر ظرفیت مخزن و عرض شست و شو بر قیمت اسکرابر

هر چه محیط ما جهت نظافت صنعتی وسیع تر باشد مسلما بایستی از دستگاه زمین شوی صنعتی با ابعاد بزرگتر استفاده نمائیم. در صورتیکه انتخاب ما اسکرابر دستی یا سرنشین دار باشد، بایستی به عرض شست و شو و ظرفیت مخازن آب تمیز و آب وکثیف توجه نماییم. قاعدتا هر چه ظرفیت مخازن و عرض شست و شوی دستگاه اسکرابر بزرگتر باشد، بر روی توان دستگاه نیز تاثیر مستقیم می گذارد.

تاثیر نوع منبع تغذیه بر قیمت کف شوی صنعتی

همانطور که می دانیم منبع تغذیه اسکرابر راننده دار، در دو نوع:

اسکرابر با راننده با منبع تغذیه باتری

اسکرابر راننده دار با منبع سوخت فسیلی

تولید می شود. اما با توجه به محدودیت تنوع اسکرابر راننده دار با سوخت فسیلی و عدم واردات این محصول گران‌قیمت به داخل کشور، از بررسی قیمت اسکرابر با سوخت فسیلی صرف نظر می کنیم. اما اسکرابر سرنشین دار با منبع تغذیه باتری در دو نوع ۲۴ ولت و ۳۶ ولت تولید می شود. مسلما اسکرابر خودرویی با منیع تغذیه ۳۶ ولت نسبت به ۲۴ ولت از قیمت بسیار بالاتری برخوردار است. اسکرابر سرنشین دار ۳۶ ولت از باتری‌های قوی تر و طبع آن توان بالاتر برخوردار است.

موضوع بعدی که باید به آن پرداخته شود، بحث تاثیر قیمت اسکرابر در دو نوع منبع تغذیه اسکرابر؛ یعنی اسکرابر برقی و اسکرابر باتری دار است.

قاعدتا در ظرفیت و برند مشابه، قیمت اسکرابر باتری دار از قیمت اسکرابر کابلی به مراتب بیشتر است. این موضوع دلایل متعددی دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم. در قیمت اسکرابر شارژی بایستی قیمت باطری، قیمت شارژر، قیمت بالاتری الکتروموتور DC نسبت به الکتروموتور AC را در نظر گرفت.

مسلما با در نظر گرفتن مباحث بالا، در صورتیکه شرایط استفاده از کابل برق را نداشته باشیم، اسکرابر برقی نسبت به اسکرابر شارژی بصرفه تر است.

 

تاثیر راندمان و قدرت موتور بر قیمت ماشین کف شور

همانطور که گفته شد سرعت نظافت این دستگاه ها بسیار بالاست. اما میزان راندمان آنها با یکدیگر تفاوت دارد که همین تفاوت در قدرت موتور، بر قیمت دستگاه زمین شوی صنعتی تاثیر مستقیم دارد. عموما دستگاه های اسکرابر خودرویی نسبت به مدل دستی آنها از قدرت موتور بالاتر و در نتیجه آن از راندمان کاری بالاتری برخوردار هستند.

اگر تصوری از میزان بازدهی و راندمان کاری این دستگاه ها ندارید؛ بهتر است بدانید یک دستگاه زمین شوی دستی کوچک، راندمانی بالغ بر ۹۰۰ متر مربع بر ساعت را دارد که این عدد در دستگاه های بزرگ به عدد ۱۱۲۰۰ متر مربع بر ساعت نیز می‌رسد.

پس با توجه به موارد گفته شده یکی از مهم ترین فاکتورهای این دستگاه ها برای تعیین قیمت اسکرابر، راندمان آنها است.

تاثیر برند سازنده بر قیمت دستگاه اسکرابر صنعتی

برند سازه و کیفیت اجزای به کار رفته در ساخت دستگاه، از دیگر عواملی است که بر قیمت زمین شوی صنعتی اثر مستقیم دارد. در حال حاضر برندهای مختلفی از این دستگاه در بازار ایران وجود دارند که می توانید از هر یک از آنها استفاده کنید. برندهای ایرانی اسکرابر نسبت به برندهای خارجی مسلما قیمت پایین تری دارند. البته که این پایین بودن قیمت، دلیلی بر پایین بودن کیفیت آنها نیست.

نوع دیگری از اسکرابرها با عنوان زمین شوی های صنعتی اسمبل شده در بازار ایران وجود دارند که نسبت به مدل های خارجی قیمت مناسب تری دارند. تفاوت این دستگاه ها با نمونه های خارجی، مونتاژ شدن قطعات آن ها داخل ایران است. بدین صورت که قطعات آنها از شرکت های خارجی وارد ایران می شود و شرکت ها با اتصال آنها به یکدیگر، دستگاه نهایی را تحویل می دهند.

برند IPC ایتالیا یکی از بهترین و بزرگترین تولید کننده های دستگاه های اسکرابر صنعتی در جهان است که خوشبختانه محصولات این شرکت وارد بازار ایران نیز شده است. برای دریافت لیست قیمت اسکرابر صنعتی این برند می توانید با شرکت آوین صنعت در تماس باشید.

کاربرد جاروبرقی صنعتی

 

آپشن های موثر بر قیمت انواع اسکرابر

لوازم جانبی اضافه یا به اصطلاح آپشن های دستگاه، از دیگر عوامل موثر بر قیمت این دستگاه های صنعتی هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. در برخی از دستگاه های اسکرابر شما می توانید هم از باتری و هم برق مستقیم برای تامین انرژی دستگاه استفاده کنید. مسلما داشتن این ویژگی بر قیمت اسکرابر می افزاید.

یکی دیگر از قابلیت های جذاب این دستگاه ها امکان مشاهده و مدیریت نحوه عملکرد دستگاه از طریق اپلکیشن مربوطه است که یک گزینه انتخابی برای دستگاه محسوب می شود.

نوع برند باطری برای اسکرابر باتری دار، از دیگر فاکتورهایی است که می تواند تاثیر مستقیم بر قیمت اسکرابر داشته باشد.

تماس مستقیم