industrial-vacuum-cleaner-planet-350-01

جاروبرقی صنعتی مدل Planet350

دسته بندی: جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی Planet350 جزء دستگاه‌های نظافت صنعتی محسوب می‌شود که قادر به مکش مواد جامد و مایع یا جرم حجمی بالا می‌باشد. این مدل جاروبرقی دارای یک عدد موتور توربینی ساید چنل (دائم کار) مخصوص کارهای صنعتی می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جاروبرقی صنعتی planet350 به فایل صوتی کارشناس فروش مربوطه گوش فرا دهید.

جاروبرقی صنعتی planet350

ویدیو محصول

  • توضیحات
  • مزایا و برتری ها
  • مشخصات فنی
  • فیلم ها

معرفی و خرید جاروبرقی صنعتی مدل Planet 350

جاروبرقی صنعتی یا مکنده دائم کار صنعتی مدل Planet 350 یک دستگاه جاروبرقی صنعتی با موتور ساید چنل جهت حوزه های صنعتی می باشد. این مدل جاروبرقی صنعتی ساخت کمپانی IPC Soteco کشور ایتالیا می باشد. این مدل جاروبرقی دارای یک عدد الکتروموتور توربینی از نوع  برق سه فاز با قدرت ۴ کیلو وات می باشد. این الکتروموتور قابلیت کارکرد ممتد را طی ساعت های مدید رادارد، لذا در چنین جاروبرقی مسلما دغدغه سوختن سیم پیچ الکتروموتور وجود ندارد، چونکه به خاطر عدم وجود اصطحکاک، شفت و پروانه می تواند در اثر میدان مغناطیس طی ساعت های طولانی چرخیده و حجم هوای داخل مخزن جاروبرقی را تخلیه نماید. الکتروموتور در قسمت هد یا سر قرار گرفته است، قرارگیری الکتروموتور در قسمت هد دستگاه می تواند قابلیت مانور و تغییر حرکت دستگاه را در محیط های پرتردد آسان تر نماید. بدنه دستگاه از جنس استیل ضد زنگ می باشد. ظرفیت مخزن ۱۰۰ لیتر می باشد. فیلتر در داخل محفظه فیلتر قرار گرفته است، لذا محفظه فیلتر از محفظه مخزن جدا می باشد. از این مدل مکنده دائم کار در کارهای صنعتی سنگین از جمله صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد استفاده می نمایند.

فیلتر جاروبرقی صنعتی مدل Planet 350:

غبارات ناشی از مکش مواد جامد در حین ورود به داخل مخزن دستگاه، توسط فیلتر جذب می گردد. فیلتر جاروبرقی با مساحت ۱۹۵۰۰ سانتی متر مربع به صورت چین دار (ستاره ای) در داخل محفظه فیلتر قرار گرفته است. فیلتر از جنس پارچه ای پلی استر می باشد که وظیفه جلوگیری از خروج غبارات به محیط اطراف را دارد. فیلتر جاروبرقی به صورت مکانیکی توسط اهرمی که در سطح خارجی بدنه قرار گرفته است، تکانده می شود، این اهرم به نام فیلتر شیکر معروف است. در این نوع فیلتر مواد تا حد ۰.۳ میکرون فیلتر شده و مانع از خروج گرد و غبار به فضای اطراف می شود. فیلتر از کیفیت بالاتر و مش بندی بیشتری نسبت به جاروبرقی های نیمه صنعتی برخوردار است.

سیستم حمل و نقل جاروبرقی:

یک اسکلت چهار چوب فلزی محکم دستگاه را در بر گرفته است که در چهار گوشه آن هر کدام یک عدد چرخ بزرگ مجهز به قفل جهت افزایش ایستایی و امنیت دستگاه  تعبیه شده است. لذا از چرخ های محکم صنعتی در حرکت این دستگاه استفاده شده است. این چرخ ها حرکت و انتقال آسان دستگاه را میسر می سازند. مخزن دستگاه نیز زمانی که برای تخلیه از دستگاه جدا می گردد، خود بر روی چهار چرخ مجزا قرار گرفته؛ لذا بدون اینکه اپراتور دچار صرف انرژی زیادی شود، می تواند مخزن جاروبرقی را تا محل دفع زباله هدایت نماید.

نحوه عملکرد دستگاه جاروبرقی:

با فعال نمودن الکتروموتور، هوای داخل محفظه مخزن به سمت فضای اطراف مکش و تخلیه می گردد. در نتیجه داخل مخزن خلاء شده و توسط شیلنگی که توسط رابط فلزی در گوشه کناری مخزن قرار دارد متصل می شود لذا مواد به سمت مخزن مکش با حرکت گردابی در داخل مخزن بر اساس ته نشینی بیشترین جرم حجمی تا کمترین جرم حجمی  در داخل مخزن دپو می شود.

 

نحوه تخلیه مخزن Planet350 چگونه است؟

زمانی که مخزن دستگاه پر می شود بایستی تخلیه نماییم. اما تخلیه کردن مخزن در این مدل مکنده صنعتی به شیوه ای متفاوت از مدل نیمه صنعتی انجام می شود. در واقع با آزاد نمودن مخزن زباله دستگاه، مخزن بر روی چهار چرخ خود قرار می گیرد. لذا این مخزن را تا محل دفع هدایت و سپس تخلیه می نماییم.

داشتن چه خصوصیاتی به دستگاه مکنده امکان کار کردن در حوزه های صنعتی را می دهد؟

۱- داشتن استحکام بالا در شاسی دستگاه و چرخ های دستگاه و بدنه دستگاه

۲- داشتن الکتروموتور توربینی دائم کار صنعتی و توانایی کار کردن طی ساعت های طولانی بیش از چند ساعت ممتد

۳- سطح فیلتراسیون بالا و مناسب محیط های صنعتی و در نهایت جدا بودن محفظه فیلتر ار محفظه  مخزن

بهترین جاروبرقی صنعتی از دید مشتریان:

مکنده صنعتی مدل Planet 350 یکی از پرفروش ترین محصولات در جمع دیگر محصولات شرکت آوین صنعت می باشد. بیشترین حوزه کاری که این مدل دستگاه جاروبرقی در حال فعالیت می باشد در حوزه های تولید صنایع پودرهای بهداشتی (از جمله شرکت پاکسان)، صنایع داروسازی از جمله (شرکت کارخانجات داروپخش) و یا حوزه های نفت و پتروشیمی (از جمله پتروشیمی زاگرس و شرکت مهندسی جهانپارس) صنایع تولید تولید فولاد (شرکت فولاد مبارکه اصفهان) و غیره اما آن چیزی که همه مشتریان در انتخاب این محصول اتفاق نظر داشته اند عبارتند از:

۱- صنعتی بودن و سادگی کارکردن با این محصول

۲- حداقل افت فشار در طول زمان های ممتد، طی روشن بودن و کار کردن

۳- نسبت به دیگر محصولات جاروبرقی صنعتی دارای قابلیت مانور بالا و راحت تر منتقل می شود.

۴- در نهایت قیمت دستگاه Planet 350 نسبت به دیگر رقبا، با اختلاف بالایی، پایین تر است.

گارانتی و خدمات پس از فروش:

تمامی محصولات مشمول یک سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می شوند. یکی از نکات بارز و منحصر بفرد در خدمات شرکت آوین صنعت حضور سریع پرسنل فنی، تعمیرات در محل مشتری صورت، پایین بودن هزینه خدمات پس از فروش، بهره مندی از کادر فنی با تجربه و تحصیل کرده در خدمات مرکزی تهران و دیگر شهرستان های بزرگ کشور و وجود بیش از ۴۵۰۰۰ هزار قطعه در انبار تهران و دیگر کلان شهرها و امکان تامین تمامی قطعات دستگاه های اسکرابر با توجه به موجودی انبار قطعات می باشد.

۱- استفاده از چهارچوب فلزی محکم و شاسی محکم جهت مقاومت هر چه بیشتر در مقابل آسیب خوردگی

۲- بدنه محکم از جنس استینلس استیل جهت جلوگیری از زنگ زدگی و تطابق بیشتر با اصول بهداشتی

۳- قابلیت میکروفیلترینگ در سطح فیلترها

۴- استفاده از فیلم های ضد رطوبت در قسمت برد و حفاظت برد دستگاه در مقابل آب و رطوبت

۵- دارای تابلو تقسیم برق و محافظت هر چه بیشتر در مقابل نوسانات برقی

۶- قابلیت نصب تی ثابت در قسمت جلو دستگاه و بالا بردن سرعت نظافت در انبارها و محیط های گسترده

۷- دریچه ورودی خرطومی از جنس فولاد و در کنار بدنه قرار گرفته است و باعث ته نشینی بر اساس جرم حجمی مواد می شود.

۸- دارای فیلتر شیکر جهت تکاندن فیلتر در داخل مخزن

۹- دارای سبد فلزی در قسمت جلوی دستگاه جهت قرارگیری ابزار و لوازم اضافه

۱۰- در نهایت قیمت جاروبرقی مدل Planet 350 نسبت به سایر رقبا پایین تر و اقتصادی تر می باشد. 

مشخصات فنیplanet 350
نوع موتورسه فاز توربینی
تعداد موتور۱ عدد
قدرت موتور۴ کیلووات
حداکثر توان مکش۳۳۰۰ میلی متر آب
حداکثر جریان مکش هوا۳۵۰ متر مکعب در ساعت
مساحت فیلتر۱۹۵۰۰ سانتی متر مربع
صدای موتور۸۱ دسی بل
حجم مخزن زباله۱۰۰ لیتر
جنس بدنه و مخزنتمام استیل
وزن۹۰ کیلوگرم
ابعاد دستگاه (طول، عرض و ارتفاع)۸۰۰*۶۶۰*۱۷۴۰ میلی متر

محصولات مشابه

جاروبرقی صنعتی مدل planet 633m

جاروبرقی صنعتی Planet 633M

جاروبرقی صنعتی planet 150

جاروبرقی صنعتی Planet 150

جاروبرقی صنعتی planet 201 hepa

جاروبرقی صنعتی Planet 201 HEPA

جاروبرقی صنعتی Planet EX