جاروبرقی صنعتی مدل Planet200

دسته بندی: جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی یا مکنده سه موتوره صنعتی جزء دستگاه های نظافت صنعتی محسوب می شود که قادر به مکش مواد جامد و مایع یا جرم حجمی متفاوت می باشد. این مدل جاروبرقی دارای سه عدد الکتروموتور تکفاز تقویت شده جهت مخصوص کارهای صنعتی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید این دستگاه می توانید از طریق فرم تماس با ما، با مشاورین شرکت آوین صنعت در ارتباط باشید و بهترین مدل جاروبرقی صنعتی را برای کسب و کار و خود با ۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش انتخاب کنید.

ویدیو محصول

  • توضیحات
  • مزایا و برتری ها
  • مشخصات فنی
  • تجهیزات جانبی

جاروبرقی صنعتی یا مکنده سه موتوره صنعتی صنعتی مدل Planet 200 ساخت کمپانی IPC Soteco کشور ایتالیا می باشد. این مدل جاروبرقی دارای سه عدد الکتروموتور کولکتوری تقویت شده از نوع برق تکفاز با قدرت ۴.۲ کیلووات می باشد. این الکتروموتور قابلیت کارکرد طولانی مدت طی حداقل یک ساعت را دارد، لذا در چنین جاروبرقی مسلما دغدغه سوختن سیم پیچ الکتروموتور کمتر وجود دارد. الکتروموتورها به تعداد ۳ عدد در قسمت هد یا سر قرار گرفته است، قرارگیری الکتروموتور در قسمت هد دستگاه می تواند قابلیت مانور و تغییر حرکت دستگاه را در محیط های پرتردد آسان تر نماید. بدنه دستگاه از جنس استیل ضد زنگ می باشد. ظرفیت مخزن ۱۰۰ لیتر می باشد. فیلتر در داخل محفظه فیلتر قرار گرفته است، لذا محفظه فیلتر از محفظه مخزن جدا می باشد. از این مدل مکنده صنعتی در کارهای صنعتی سنگین و نیمه سنگین از جمله صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد، پارکینگ های طبقاتی، صنایع داروسازی و خط تولید قرص و کپسول استفاده می نمایند.

فیلتر جاروبرقی صنعتی مدل Planet 200

غبارات ناشی از مکش مواد جامد در حین ورود به داخل مخزن دستگاه، توسط فیلتر جذب می گردد. فیلتر جاروبرقی با مساحت ۲۰۵۰۰ سانتی متر مربع به صورت چین دار (ستاره ای) در داخل محفظه فیلتر قرار گرفته است. فیلتر از جنس پارچه ای پلی استر می باشد که وظیفه جلوگیری از خروج غبارات به محیط اطراف را دارد. فیلتر جاروبرقی به صورت مکانیکی توسط اهرمی که در سطح خارجی بدنه قرار گرفته است، تکانده می شود، این اهرم به نام فیلتر شیکر معروف است. در این نوع فیلتر مواد تا حد ۰.۳ میکرون فیلتر شده و مانع از خروج گرد و غبار به فضای اطراف می شود. فیلتر از کیفیت بالاتر و مش بندی بیشتری نسبت به جاروبرقی های نیمه صنعتی برخوردار است.

سیستم حمل و نقل جاروبرقی

یک اسکلت چهار چوب فلزی محکم دستگاه را در برگرفته است که در چهار گوشه آن هر کدام یک عدد چرخ بزرگ مجهز به قفل جهت افزایش ایستایی و امنیت دستگاه  تعبیه شده است. لذا از چرخ های محکم صنعتی در حرکت این دستگاه استفاده شده است. این چرخ ها حرکت و انتقال آسان دستگاه را میسر می سازند. مخزن دستگاه نیز زمانی که برای تخلیه از دستگاه جدا می گردد، خود بر روی چهار چرخ مجزا قرار گرفته؛ لذا بدون اینکه اپراتور دچار صرف انرژی زیادی شود، می تواند مخزن جاروبرقی را تا محل دفع زباله هدایت نماید.

نحوه عملکرد دستگاه جاروبرقی

با فعال نمودن الکتروموتور، هوای داخل محفظه مخزن به سمت فضای اطراف مکش و تخلیه می گردد. در نتیجه داخل مخزن خلاء شده و توسط شیلنگی که توسط رابط فلزی در گوشه کناری مخزن قرار دارد متصل می شود لذا مواد به سمت مخزن مکش با حرکت گردابی در داخل مخزن بر اساس ته نشینی بیشترین جرم حجمی تا کمترین جرم حجمی در داخل مخزن دپو می شود.

کارکردن با جاروبرقی صنعتی planet 200


نحوه تخلیه مخزن جاروبرقی

زمانی که مخزن دستگاه پر می شود بایستی تخلیه نماییم. اما تخلیه کردن مخزن در این مدل مکنده صنعتی به شیوه ای متفاوت از مدل نیمه صنعتی انجام می شود. در واقع با آزاد نمودن مخزن زباله دستگاه، مخزن بر روی چهار چرخ خود قرار می گیرد. لذا این مخزن را تا محل دفع هدایت و سپس تخلیه می نماییم.

ویژگی های جاروبرقی صنعتی Planet 200

۱- داشتن استحکام بالا در شاسی دستگاه، چرخ های دستگاه و بدنه دستگاه

۲- داشتن الکتروموتور زغالی تقویت شده صنعتی و توانایی کار کردن طی ساعت های طولانی بیش از چند ساعت ممتد

۳- سطح فیلتراسیون بالا و مناسب محیط های صنعتی و در نهایت جدا بودن محفظه فیلتر ار محفظه مخزن

بهترین جاروبرقی صنعتی از دید مشتریان

مکنده صنعتی مدل Planet 200 یکی از پرفروش ترین محصولات در جمع دیگر محصولات شرکت آوین صنعت می باشد. بیشترین حوزه کاری که این مدل دستگاه جاروبرقی در حال فعالیت می باشد در حوزه های تولید صنایع سلولوزی (از جمله شرکت زرین رویا و مارینا مای بی بی)، صنایع داروسازی از جمله (شرکت کارخانجات داروپخش، داروسازی حکیم، داروسازی اکتوورکو) و یا حوزه های نفت و پتروشیمی (از جمله پتروشیمی زاگرس، شرکت پتروشیمی آریاساسول، پتروشیمی آبادان) صنایع تولید مواد غذایی و پخش غذایی و غیره اما آن چیزی که همه مشتریان در انتخاب این محصول اتفاق نظر داشته اند عبارتند از:

۱- صنعتی بودن و سادگی کارکردن با این محصول

۲- سرعت بالا (Air Flower) در مکش مواد با جرم حجمی پایین سبک وزن

۳- نسبت به دیگر محصولات جاروبرقی صنعتی دارای قابلیت مانور بالا و راحت تر منتقل می شود.

۴- در نهایت قیمت جاروبرقی صنعتی Planet 350 نسبت به دیگر رقبا، با اختلاف بالایی پایین تر است.

گارانتی و خدمات پس از فروش

تمامی محصولات مشمول یک سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می شوند. یکی از نکات بارز و منحصر بفرد در خدمات این شرکت حضور سریع پرسنل فنی، تعمیرات در محل مشتری، پایین بودن هزینه خدمات پس از فروش، بهره مندی از کادر فنی با تجربه و تحصیل کرده در خدمات مرکزی تهران و دیگر شهرستان های بزرگ کشور و وجود بیش از ۴۵۰۰۰ هزار قطعه در انبار تهران و دیگر کلان شهرها و امکان تامین تمامی قطعات دستگاه های اسکرابر با توجه به موجودی انبار قطعات می باشد.

۱- استفاده از چهارچوب فلزی محکم و شاسی محکم جهت مقاومت هر چه بیشتر در مقابل آسیب خوردگی

۲- بدنه محکم از جنس استینلس استیل جهت جلوگیری از زنگ زدگی و تطابق بیشتر با اصول بهداشتی

۳- قابلیت میکروفیلترینگ در سطح فیلترها

۴- استفاده از فیلم های ضد رطوبت در قسمت برد و حفاظت برد دستگاه در مقابل آب و رطوبت

۵- دارای تابلو تقسیم برق و محافظت هر چه بیشتر در مقابل نوسانات برقی

۶- قابلیت نصب تی ثابت در قسمت جلو دستگاه و بالا بردن سرعت نظافت در انبارها و محیط های گسترده

۷- دریچه ورودی خرطومی از جنس فولاد و در کنار بدنه قرار گرفته است و باعث ته نشینی بر اساس جرم حجمی مواد می شود.

۸- دارای فیلتر شیکر جهت تکاندن فیلتر در داخل مخزن

۹- دارای سبد فلزی در قسمت جلوی دستگاه جهت قرارگیری ابزار و لوازم اضافه

۱۰- قابلیت نصب فیلتر هپا در راستای فیلتر کردن مواد میکرونی تا ۰.۱ میکرون

۱۱- در نهایت قیمت جاروبرقی مدل PLANET 200 نسبت به سایر رقبا پایین تر و اقتصادی تر می باشد. 

مشخصات فنیplanet 200
نوع موتورتک فاز
تعداد موتور۳ عدد
قدرت موتور۴.۵ کیلووات
حداکثر توان مکش۲۲۰۰ میلی متر آب
حداکثر جریان مکش هوا۴۲۰ متر مکعب در ساعت
مساحت فیلتر۱۹۵۰۰ سانتی متر مربع
صدای موتور۷۸ دسی بل
حجم مخزن زباله۱۰۰ لیتر
جنس بدنه و مخزنتمام استیل
وزن۷۰ کیلوگرم
ابعاد دستگاه (طول، عرض و ارتفاع)۸۰۰*۶۶۰*۱۶۴۰ میلی متر