کارواش صنعتی ACP200

کارواش صنعتی ACP-200

واترجت صنعتی ۲۰۰ بار ACP-200 یکی از باکیفیت‌ترین و پرقدرت‌ترین واترجت‌های ۲۰۰ بار قابل ارائه توسط شرکت آوین صنعت است. این دستگاه دارای موتور برتولینی ایتالیا و پمپ پلانجری با کوبل فابریک است که ماندگاری بالایی داشته و شما را از هزینه و خدمات پس از فروش بی‌نیاز می‌کند. این واترجت سه فاز بوده و دبی آب خروجی آن ۱۵ لیتر بر دقیقه است.

  • مشخصات فنی
  • توضیحات

نوع دستگاه

آب سرد -تک فاز

فشار کاری (بار)

۲۰۰

حداکثر فشار (بار)

۲۱۰

دبی آب خروجی (لیتر در دقیقه)

۴/۱۷

بیشینه دمای آب ورودی (سانتیگراد)

۶۰

نوع پمپ

پلانجری

قابلیت تنظیم فشار

دارد

نوع الکتروموتور

الکتریکی

برندپمپ

برتولینی ایتالیا

حداکثر توان (وات)

۵۵۰۰

طول شلنگ (متر)

۱۵

شلنگ جمع کن

دارد

وزن (کیلو گرم)

۷۷

ابعاد (میلیمتر)

۵۲۰*۶۰۰*۹۳۰

واترجت صنعتی مدل ACP-200 دارای یک ترولی جهت حمل و نقل آسان می‌باشد. در واقع پمپ و الکتروموتور و دیگر اجزا بر روی یک ترولی قرار گرفته شده اند. در عقب ترولی دو عدد چرخ و در قسمت جلوی ترولی دو عدد چرخ با کیفیت بالا وجود دارد. در مجموع عواملی از جمله:

  • داشتن ترولی جهت حمل و نقل آسان و ایمن
  • داشتن چرخ‌هایی با قطر بالاتر در عقب دستگاه و چرخ‌های گردان با کیفیت در قسمت جلو دستگاه  باعث حرکت آسان و راحت دستگاه شده.

اگر به دنبال یک واترجت صنعتی پرقدرت برای استفاده در کارواش‌ها یا مراکز صنعتی و تجاری هستید، واترجت صنعتی ۲۰۰ بارACP-200 بهترین انتخاب است. این دستگاه با قابلیت اتصال به برق سه فاز، آب شهری را به عنوان ورودی دریافت کرده و پس از عبور دادن آن از یک فیلتر، به منظور افزایش قدرت و سرعت، آن را به سمت پمپ هدایت کرده و سپس به خروجی می‌فرستد.
در صورت نیاز به واترجت صنعتی با قابلیت اتصال به برق تک فاز، صفحه مربوط به واترجت ۱۱۰ بار ACP-110 را بررسی کنید.
پمپ استفاده شده در این دستگاه از نوع پلانجری است که با موتور برتولینی ایتالیایی‌اش، به صورت فابریک کوبل شده است. این موتور پمپ کوبل فابریک، یکی از مهمترین نقاط قوت این دستگاه است که منجر به حفظ سلامت دستگاه در طولانی مدت شده و آن را از هزینه‌های جانبی و خدمات پس از فروش بی‌نیاز می‌کند.
موتور و پمپ واترجت ۲۰۰ بار بر روی یک ترولی فولادی با روکش رنگ استاتیک سوار شده که به نگهدارنده کابل و لانس هم مجهز است. چرخ‌های این ترولی از نوع ۲۰۰ میلی‌متری بوده که موجبات سهولت جایجایی دستگاه حین عبور از موانع و سطوح ناهموار را فراهم می‌کند.
واترجت ۲۰۰ بار به یک شلنگ جمع‌کن قرقره‌ای مجهز شده که شلنگ ۱۵ متری آن را جمع‌آوری می‌کند. این شلنگ چند لایه قابلیت تحمل فشار تا حداقل ۱.۵ برابر بیشتر از حداکثر فشار دستگاه را دارد.
در کنار این موارد دستگاه دارای یک لانس ایتالیایی ماشه‌دار، قطع‌کن خودکار و کلید فرمان حرارتی است. این کلید حرارتی عایق آب، رطوبت و حرارت بوده و جریان عبوری از دستگاه را کنترل کرده و در صورت نیاز، به منظور حفظ سلامت دستگاه، آن را خاموش می‌کند.
واترجت صنعتی ۲۰۰ بار ACP-200 دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش بوده و قابلیت تولید مدل آب گرم آن، به صورت سفارشی وجود دارد.