مزایای خرید اسکرابر ایرانی

مزایای خرید اسکرابر ایرانی

تا به حال به خرید اسکرابر ایرانی فکر کرده اید؟ آیا می دانید که خرید یک زمین شوی ایرانی چه مزایایی دارد؟ در این مطلب می خواهیم در مورد مزایای خرید اسکرابر ایرانی صحبت کنیم و نقاط قوت کف شوی ایرانی را با شما در میان بگذاریم.

اسکرابر صنعتی یا زمین شوی صنعتی یک دستگاه نظافت صنعتی است که برای شستشوی کف محوطه های مختلف مانند لابی های آپارتمان، مجتمع های تجاری و پارکینگ ها استفاده می شود. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این وسیله پر قدرت داشته باشید، به شما خواندن مطلب زیر را پیشنهاد می کنیم:

خرید انواع اسکرابر برقی

برتری اسکرابر ایرانی نسبت به مدل های خارجی

اسکرابر یا زمین شوی صنعتی یکی از مهمترین دستگاه های نظافت صنعتی است که در محل های مختلفی مانند مجتمع های تجاری، مسکونی، بیمارستانی و … استفاده می شود. همان طور که می دانید، اسکرابرها مدل های مختلفی از جمله دستی، اتوماتیک و سرنشین دار دارند و بسته به امکاناتی که اسکرابر دارد، قیمت اسکرابر صنعتی از حدود ۱۵ میلیون تومان به بالا است.

در سال های اخیر و پس از افزایش قیمت ارز، قیمت دستگاه های وارداتی نیز با افزایش رو به رو شده و جای خالی یک دستگاه کاملا ایرانی و با قیمت مناسب خالی بود. شرکت آوین صنعت به عنوان یکی از پیشروهای تولید کننده تجهیزات نظافتی اقدام به طراحی و تولید این دستگاه در ایران کرده است که قابل رقابت با مدل های خارجی و با قیمت بسیار کم تر است.

اگر می خواهید با مزایای اسکرابرهای ایرانی آشنا شوید، با ادامه مطلب همراه ما باشید.

قیمت ارزان زمین شوی ایرانی و کیفیت مناسب آن

همانطور که از اسم این دستگاه پیداست، قطعات دستگاه در ایران تولید یا تجهیز شده است. مسلما قطعات استفاده شده در ساخت اسکرابر ایرانی بواسطه تولیدشان در کشور ایران از هزینه های اضافی مربوط به تغییرات نابه سامان وضعیت ارز ( بصورت دلار و یورو ) گمرک، ترخیص کالا و حمل و نقل خارجی بی نیاز است.

با حذف تمامی موارد ذکر شده می توانیم با خرید دستگاه اسکرابر ساخت ایران، در هزینه ها صرفه جویی زیادی کنیم. شاید ذهن شما بدنبال این باشد که با چه تناسبی می توانیم با خرید زمین شوی ایرانی نسبت به خرید زمین شوی اروپایی صرفه جویی نماییم. جهت پاسخ دادن به این سوال شما را با یک مثال واقعی ارتباط می دهیم.

بعنوان مثال ما می خواهیم خرید اسکرابر با برند معتبر اروپایی (IPC و یا COLUMBUS) با مشخصات فنی مشابه  را با خرید اسکرابر آوین صنعت مقایسه نماییم. با مقایسه ملموس این دو برند اروپایی و برند ایرانی آوین صنعت می توانیم یک تناسب واقعی را بدست بیاوریم.

اسکرابر برقی با لیتراژ ۳۰ الی ۵۰ لیتر و عرض شستشو ۵۰۰ الی ۵۵۰ میلیمتر در هر دو برند اروپایی IPC  و COLUMBUS حدود ۱۰۰ الی ۱۳۰ میلیون تومان می باشد. اما با همین مشخصات ما میتوانیم اسکرابر برقی ساخت شرکت آوین صنعت مدل E75C-RED  را مثال بزنیم. قیمت این محصول بین ۳۰ الی ۳۵ میلیون تومان می باشد.

با بدست آوردن این تناسب حدود ۴/۱ ( حدود ۷۰ الی ۹۰ میلیون تومان) متوجه خواهیم شد که می توانیم این آورده مالی که در اثر یک خرید منطقی صورت گرفته را در راستای تجهیز نمودن مجموعه با تعداد بیشتر از این دستگاه های نظافت صنعتی و یا هر پیشبرد وضعیتی که با هزینه کردن مالی اجین است،استفاده نماییم.

در سایر دستگاه های نظافت صنعتی ماننند جاروبرقی صنعتی یا واترجت صنعتی نیز چنین شرایطی وجود دارد.

خرید اسکرابر ایرانی مزایا و قیمت

ثبات قیمت در اسکرابر ساخت ایران

همان طور که می دانیم وارد کنندگان تجهیزات نظافتی، جهت خرید اسکرابر اروپایی و یا خارجی بایستی از طریق خرید ارزی اقدام نمایند، لذا با توجه به نوسانات ناخوشایند وضعیت ارز در کشورمان مرتبا بایستی شاهد تغییرات قیمت محصولات نظافت صنعتی باشیم.

بنابراین جهت ارگانهای دولتی و یا کارخانجاتی که از سال قبل برآورد قیمت دستگاه کف شوی صنعتی را در برنامه سال آینده خود می گذارند، متاسفانه نمی توانند با همان قیمت دستگاه را خریداری نمایند و قیمت دستگاه اسکرابر خارجی مرتبا بنا به این نوسانات در حال تغییر می باشد. معمولا این خرید ها یا با طولانی شدن برنامه خرید همراه هستند و یا در همان ابتدا کنسل می شوند.

خرید اسکرابر ایرانی بخاطر تولید دستگاه اسکرابر دستی یا خودرویی در کشور عزیزمان ایران، این مشکلات را ندارد.

سرعت در تامین قطعات و خدمات پس از فروش

قطعات یک دستگاه اسکرابر داخلی از قیمت خرید کمتری نسبت به قطعات یک اسکرابر خارجی و یا اروپایی برخوردار است. لذا به محض پیدا شدن مشکل در یک قسمت می توانیم با خیال راحت بدون آنکه دغدغه خاصی در خصوص قیمت این قطعه داشته باشیم، قطعات مورد نیاز را از شرکت تولید کننده تهیه کنیم.

شرکت آوین صنعت ماندگار بر روی تمامی محصولات خود ۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش به مشتریان خود می دهد. پس با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. 

از آن جایی که قطعات دستگاه زمین شور در ایران تولید می شوند، ،مسلما درگیر مشکلات عدم موجودی نخواهید شد بنابراین با زمان کمتری نسبت به برند اروپایی می توانیم این قطعات را خریداری و جایگزین نماییم.

انواع زمین شوی ایرانی با قیمت آوین صنعت

بهبود وضعیت چرخه اقتصادی کشور

از آن جایی که طراحی و تولید این دستگاه مهم به طور کامل در ایران انجام می شود، با خرید این محصول می توانیم با کمک کردن به بهبود وضعیت چرخه اقتصادی کشور عزیزمان ایران و به تبع آن مشغول شدن عده ای بیشتری در این زمینه کاری،سهم کوچکی از وظیفه خود را نسبت به کشور عزیزمان انجام دهیم. امروزه محصولات ایرانی و صنعتگران کشورمان در مسیر رقابت با کالاهای خارجی گام های بسیار ارزشمندی نهاده اند و شاید این موضوع بهترین مزایای خرید اسکرابر ایرانی باشد.

جمع بندی نهایی

امیدواریم توانسته باشیم که مزایای خرید اسکرابر ایرانی را به شما توضیح داده باشیم. در هر صورت خوشحال می شویم که نظرات شما در مورد این مطلب بدانیم. در انتهای مطلب دو مدل از جدید ترین زمین شوی های ایرانی را به شما معرفی خواهیم کرد و می توانید اطلاعات دقیقی در مورد آن ها را با کلیک کردن بر وی عکس مدل ها بیابید.

۲ مدل معروف اسکرابر ایرانی

اسکرابر ایرانی E75B Red

اسکرابر ایرانی e75b red آوین صنعت

اسکرابر ایرانی E75C Red


اسکرابر ایرانی e75b red آوین صنعت

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.