> تماس مستقیم با آوین صنعت <

شرکت آوین صنعت

جاروبرقی صنعتی سه موتوره

برای دیدن اطلاعات هر یک از محصولات، بر روی آنها کلیک کنید. 

نام جاروبرقی سه موتورهتصویر محصولتعداد الکتروموتورتواننوع الکتروموتورحمل و نقلکیت اتوماتیکنوع فیلتربرق مصرفیمحیط کاریکشور سازندهقیمت
P83WD-PROجاروبرقی صنعتی سه موتوره اتوماتیک مدل P83 WD Pro33900کولکتوریترولیداردسبدیتک فازشهری-کارگاهیAEG-آلمانتماس بگیرید
P83Wd-ECO

جاروبرقی اب و خاک آلمانی 83WD-PRO

33900کولکتوریترولیداردسبدیتک فازشهری-کارگاهیAEG-آلمانتماس بگیرید
53WD-PROجاروبرقی صنعتی مدل 53WD33900کولکتوریچرخ مستقیمنداردسبدیتک فازشهری-نیمه صنعتیAEG آلمان – AMETEK چینتماس بگیرید
41WD-PRO

11300کولکتوریچرخ مستقیمنداردسبدیتک فازشهریDOMEL اسلوونی آلمان – AMETEK چینتماس بگیرید
FLVAC3-INDUSTRIALجاروبرقی صنعتی FL-VAC333900کولکتوریترولیداردستاره ایتک فازکارگاهی-صنعتیAmetek ایتالیاتماس بگیرید
PLANET350جاروبرقی صنعتی مدل Planet 35016000توربینی – دائم کارترولینداردستاره ایسه فازصنعتیIPC Soteco ایتالیاتماس بگیرید
PLANET75515500توربینی – دائم کارترولینداردستاره ایسه فازصنعتیIPC Soteco ایتالیاتماس بگیرید

برای استعلام قیمت و موجودی کالا تماس بگیرید.

جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک

جاروبرقی صنعتی یکی از پرکاربردترین ابزار نظافت صنعتی در تمامی محیط‌های شهری و صنعتی شناخته می‌شود. شناخت این ابزار صنعتی جهت انتخاب بهترین جاروبرقی صنعتی و خرید این محصول ارزشمند بسیار مهم است. لذا در این صفحه سعی داریم شما را با یکی از تنوع‌های جاروبرقی صنعتی بنام جاروبرقی سه موتوره آشنا سازیم. یکی از اولین نکات مهمی که در همین ابتدا باید به آن توجه داشته باشید این است که جاروبرقی صنعتی سه موتوره همان جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک است. علت نام گذاری آن نیز به این دلیل است که این دستگاه ها علاوه بر توانایی جمع آوری آلاینده های جامد، توانایی جمع آوری آلاینده های مایع را نیز دارند.

معرفی و خرید جاروبرقی صنعتی سه موتوره

جاروبرقی سه موتوره یکی از پرفروش‌ترین تولیدات  رده جاروبرقی صنعتی می‌باشد. در واقع همان‌طور که از نام این نوع مکنده صنعتی پیداتس، دارای سه عدد الکتروموتور می‌باشد. در واقع توان این جاروبرقی صنعتی سه موتوره از سه عدد الکتروموتور با توان متناسب با همان مدل تامین می‌شود.

انواع جاروبرقی صنعتی

مسلما با دانستن این تعریف این سوال در ذهن ما نقش می‌بندد که پس نمونه‌های دیگری علاوه بر جاروبرقی 3 موتوره بنام جاروبرقی 2 موتوره یا حتی جاروبرقی تک موتوره نیز وجود دارند؟

جواب این سوال بلی است. اما با دانستن و شناخت این مدل متوجه خواهیم شد که پرطرفدار‌ترین جاروبرقی صنعتی همان همان جاروبرقی سه موتوره صنعتی می‌باشد؛ که معمولا در دو نوع جاروبرقی سه موتوره صنعتی و جاروبرقی سه موتوره نیمه صنعتی تولید می‌شود.

تنوع جاروبرقی 3 موتوره صنعتی 

  • جاروبرقی 3 موتوره آب و خاک
  • جاروبرقی 3 موتوره خاک

در واقع همان‌طور که در مقالات قبلی بررسی نمودیم، برخی از جاروبرقی‌ها توانایی مکش مایعات و جامدات را دارند؛ اما برخی دیگر فقط توانایی مکش جامدات را دارند. اما ذکر این نکته را هم یادآور می‌شویم که بیشترین تنوع جاروبرقی سه موتوره صنعتی از نوع جاروبرقی آب و خاک می‌باشند.

فیلتر جاروبرقی سه موتوره آب و خاک

جاروبرقی صنعتی سه موتوره جهت تسویه هوای مکش شده و سپس هدایت این هوا به محیط اطراف از فیلتر استفاده می‌نماید. حال این نکته مهم است که این فیلتر تا چه اندازه جلوی عبور مواد آلوده را به محیط اطراف می‌گیرد. در واقع نوع فیلتر و به طبع آن میزان مکش بندی فیلتر و داشتن یا نداشتن تکاننده فیلتر (فیلتر شیکر) می‌تواند جواب‌گوی این نیاز باشد. پس ابتدا به نوع فیلتر در جاروبرقی صنعتی سه موتوره می‌پردازیم :

  1. فیلتر ستاره‌ای 
  2. فیلتر سبدی

فیلتر ستاره‌ای در واقع بالاترین سطح پارچه (جنس پلی استر) را دارد که برای این‌که در محفظه فیلتر قرار گیرد بایستی پارچه را بصورت چین‌وار در محفظه فیلتر قرار دهیم. معمولا این نوع فیلتر از 0.3 میکرون تا 7 میکرون را پوشش می‌دهد. البته این میزان به میزان پیش‌بندی آن فیلتر می‌باشد؛ که مسلما هرچه میزان مش‌بندی بالاتر باشد، میزان فیلتراسیون هم بیش‌تر می‌شود. معمولا در کنار فیلتر ستاره‌ای یک تکاننده فیلتر نیز قرار گرفته که باعث تکاندن فیلتر به داخل مخزن می‌شود.

اما نوع دوم فیلترها در جاروبرقی 3 موتوره آب و خاک همان فیلتر سبدی می‌باشد. فیلتر سبدی معمولی‌ترین نوع فیلتر می‌باشد و معمولا تا 9 میکرون می‌تواند از ورود مواد آلوده به فضای اطراف جلوگیری کند. فیلتر سبدی را در جاروبرقی‌های نیمه صنعتی مثل مدل P83WD-PRO و 53WD-PRO استفاده می‌شود.

کاربردهای جاروبرقی صنعتی سه موتوره

حمل و نقل جاروبرقی سه موتوره 

اکثر جاروبرقی‌های صنعتی و نیمه صنعتی جهت حمل و نقل از چرخ استفاده می‌نمایند. در واقع بنا بر وزن دستگاه و محیط استفاده جاروبرقی صنعتی از چرخ‌ها با تنوع مختلف استفاده می‌شود. در جاروبرقی‌هایی که در محیط‌های صنعتی و یا نیمه صنعتی استفاده می‌گردد از چرخ‌هایی به توان بالاتر و حتی از ستون‌بندی در اطراف جاروبرقی استفاده می‌شود.

در برخی از جاروبرقی‌های سه موتوره آب و خاک از کالاسکه یا ترولی حمل و نقل جهت انتقال دادن جاروبرقی استفاده می‌شود. (P83WD-PRO) در واقع کالاسکه باعث می‌شود که حمل و نقل حمل و نقل این جاروبرقی سه موتوره اسان و ایمن‌تر شود.

انواع الکتروموتور در جاروبرقی سه موتوره 

در واقع جاروبرقی سه موتوره دارای دو نوع الکتروموتور کولکتوری (زغالی) است.

  • الکتروموتور زغالی تقویت شده
  • الکتروموتور زغالی ساده

الکتروموتور زغالی تقویت شده دارای سیستم پیچ قوی‌تری نسبت به جاروبرقی زغالی ساده است. در واقع این نوع از الکتروموتور کولکتوری تقویت شده باعث می‌شود که الکتروموتور بصورت طولانی تر روشن باشد.

این نوع دارای عمر زغال بیشتری نسبت به نوع متقابل می‌باشد. اما در بسیاری از جاروبرقی‌های سه موتوره آب و خاک الکتروموتور از نوع ساده می‌باشد که می‌تواند بصورت ممتد تا نهایتا 15 الی 20 دقیقه به فعالیت بپردازد.

طرز کار جاروبرقی صنعتی

 

جاروبرقی سه موتوره اتوماتیک یا ساده

جاروبرقی سه موتوره اتوماتیک نوعی از جاروبرقی صنعتی است که جهت استفاده طولانی مدت‌تر از جاروبرقی، از یک کیت اتوماتیک در کنار الکتروموتورها استفاده شده است. کیت اتوماتیک باعث تغییر روشن و خاموش شدن الکتروموتورها می‌شود.

در واقع الکتروموتورهای کولکتوری بیش از 15 الی 20 دقیقه نمی‌‎تواند روشن باشد؛ لذا کیت اتوماتیک در جاروبرقی 3 موتوره باعث می‌شود دو عدد الکتروموتور روشن و یک عدد خاموش باشد، لذا زمانی‌که هر کدام از الکتروموتورهای روشن به لحظه داغ شدن نزدیک می‌شود، آن را خاموش می‌کند و الکتروموتور خاموش را روشن و جایگزین آن الکتروموتور می‌کند.

این سیکل می‌تواند ادامه پیدا کند تا حداقل یک ساعت دستگاه روشن باشد.

جاروبرقی سه موتوره سطلی چیست؟ 

در پی خرید جاروبرقی 3 موتورهآب و خاک شاید با یکسری از تعاریف و اصلاحات آشنا شده باشید. یکی از این تعاریف، جاروبرقی سه موتوره سطلی می‌باشد. در واقع همانطور که از نام این مدل حاکیست، نوعی از جاروبرقی سه موتوره می‌باشد که مخزن زباله جاروبرقی به شکل سطل زباله می‌باشد.

این در حالیست که جاروبرقی سه موتوره سطلی می‌تواند در دو نوع جاروبرقی سطلی آب و خاک و یا خاک می‌باشد.

جاروبرقی سه موتوره سطلی از برق تک فاز AC بهره می‌برد. معمولا در جاروبرقی 3 موتوره سطلی فیلتر در داخل محفظه مخزن قرار گرفته است و فضای جداگانه‌ای برای فیلتر در این نوع از جاروبرقی تعبیه نشده است.

کارکردن با جاروبرقی صنعتی سه موتوره

در جاروبرقی سه موتوره صنعتی با الکتروموتورهای تخصصی معمولا فیلتر در داخل محفظه فیلتر و جدا از محفظه مخزن قرار گرفته است.

تماس مستقیم