جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک

جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک یکی از محبوب ترین دستگاه های نظافتی است که توانایی مکش و جمع آوری همزمان مایعات و جامدات را با بالاترین قدرت ممکن در اختیار شما می گذارد. بهره گیری از سه الکترموتور، سیستم فیلتراسیون پیشرفته، سیستم های اتوماتیک و… تنها بخشی از مزایای این تجهیزات نظافتی هستند. 

قیمت جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک

شما می‌توانید برای خرید جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک و اطلاع از قیمت و موجودی کالا از طریق تماس با ۰۲۱۴۴۱۴۰۰۰۵ یا پیام در واتساپ با ما در ارتباط باشید.

جاروبرقی صنعتی 3 موتوره P83WD-Pro

جارو برقی صنعتی مدل P83 WD Pro

جاروبرقی صنعتی FL-VAC3

جاروبرقی صنعتی Avin380-EA

جاروبرقی صنعتی GS 3/78

جاروبرقی نیمه‌صنعتی GS 3/78

جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک مدل La-6000

جاروبرقی سه موتوره صنعتی آب و خاک La-6000

جاروبرقی صنعتی آب و خاک سه موتوره مدل 83WD-ECO-Red

جاروبرقی صنعتی آب و خاک ۳ موتوره مدل ۸۳WD ECO-Red

جاروبرقی سه موتوره خاک Avin380-ED

جاروبرقی سه موتوره خاک Avin380-ED

جاروبرقی نیمه صنعتی Avin 380-EP

جاروبرقی نیمه صنعتی Avin 380-EP

جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک مدل awd 5000s

جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک مدل AWD-5000S

جاروبرقی صنعتی FL VAC3-E Master

جاروبرقی صنعتی FL VAC3-E Master

جاروبرقی صنعتی planet 201 hepa

جاروبرقی صنعتی Planet 201 HEPA

جاروبرقی صنعتی planet 200

جاروبرقی صنعتی Planet 200

جاروبرقی صنعتی planet 150

جاروبرقی صنعتی Planet 150

برای استعلام قیمت و موجودی کالا تماس بگیرید.

جاروبرقی صنعتی یکی از پرکاربردترین ابزار نظافت صنعتی در تمامی محیط‌های شهری و صنعتی شناخته می‌شود. لذا در این صفحه سعی داریم شما را با یکی از انواع جاروبرقی صنعتی بنام جاروبرقی سه موتوره آشنا سازیم. یکی از اولین نکات مهمی که در همین ابتدا باید به آن توجه داشته باشید این است که این دستگاه ها همان جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک هستند. علت نام گذاری آن نیز به این دلیل است که این دستگاه ها علاوه بر توانایی جمع آوری آلاینده های جامد، توانایی جمع آوری آلاینده های مایع را نیز دارند.

خرید جاروبرقی صنعتی سه موتوره

جاروبرقی سه موتوره آب وخاک یکی از پرفروش‌ترین تولیدات رده جاروبرقی صنعتی می‌باشد. در واقع همان‌طور که از نام این نوع مکنده صنعتی پیداست، دارای سه عدد الکتروموتور می‌باشد. در واقع توان این دستگاه از سه عدد الکتروموتور با توان متناسب با همان مدل تامین می‌شود.

انواع جاروبرقی صنعتی

مسلما با دانستن این تعریف این سوال در ذهن ما نقش می‌بندد که پس نمونه‌های دیگری علاوه بر جاروبرقی ۳ موتوره بنام ۲ موتوره یا حتی تک موتوره نیز وجود دارند؟

جواب این سوال مثبت است. اما با دانستن و شناخت این سری از دستگاه ها متوجه خواهیم شد که پرطرفدار‌ترین جاروبرقی صنعتی همان جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک است؛ که معمولا در دو نوع صنعتی و نیمه صنعتی تولید می‌شود.

انواع جاروبرقی ۳ موتوره صنعتی 

  •  سه موتوره آب و خاک
  •  ۳ موتوره خاک

برخی از جاروبرقی‌ها توانایی مکش مایعات و جامدات را دارند؛ اما برخی دیگر فقط توانایی مکش جامدات را دارند. اما ذکر این نکته را هم یادآور می‌شویم که بیشترین تنوع آنها از نوع جاروبرقی آب و خاک می‌باشند.

فیلتر جاروبرقی سه موتوره آب و خاک

جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک جهت تسویه هوای مکش شده و سپس هدایت این هوا به محیط اطراف از فیلتر استفاده می‌نماید. حال این نکته مهم است که این فیلتر تا چه اندازه جلوی عبور مواد آلوده را به محیط اطراف می‌گیرد. در واقع نوع فیلتر و به طبع آن میزان مکش بندی فیلتر و داشتن یا نداشتن تکاننده فیلتر (فیلتر شیکر) می‌تواند جواب‌گوی این نیاز باشد. پس ابتدا به نوع فیلتر در جاروبرقی صنعتی سه موتوره می‌پردازیم :

  1. فیلتر ستاره‌ای 
  2. فیلتر سبدی

فیلتر ستاره‌ای در واقع بالاترین سطح پارچه (جنس پلی استر) را دارد که برای این‌که در محفظه فیلتر قرار گیرد بایستی پارچه را بصورت چین‌وار در محفظه فیلتر قرار دهیم. معمولا این نوع فیلتر از ۰.۳ میکرون تا ۷ میکرون را پوشش می‌دهد. البته این میزان به میزان پیش‌بندی آن فیلتر می‌باشد؛ که مسلما هرچه میزان مش‌بندی بالاتر باشد، میزان فیلتراسیون هم بیش‌تر می‌شود. معمولا در کنار فیلتر ستاره‌ای یک تکاننده فیلتر نیز قرار گرفته که باعث تکاندن فیلتر به داخل مخزن می‌شود.

اما نوع دوم فیلترها در جاروبرقی ۳ موتوره آب و خاک همان فیلتر سبدی می‌باشد. فیلتر سبدی معمولی‌ترین نوع فیلتر می‌باشد و معمولا تا ۹ میکرون می‌تواند از ورود مواد آلوده به فضای اطراف جلوگیری کند. فیلتر سبدی را در جاروبرقی‌های نیمه صنعتی مثل مدل P83WD-PRO و ۵۳WD-PRO استفاده می‌شود.

کاربردهای جاروبرقی صنعتی سه موتوره

حمل و نقل جاروبرقی سه موتوره 

اکثر جاروبرقی‌های صنعتی و نیمه صنعتی جهت حمل و نقل از چرخ استفاده می‌نمایند. در واقع بنا بر وزن دستگاه و محیط استفاده آن از چرخ‌ها با تنوع مختلف استفاده می‌شود. در دستگاه‌هایی که در محیط‌های صنعتی و یا نیمه صنعتی استفاده می‌گردد از چرخ‌هایی به توان بالاتر و حتی از ستون‌بندی در اطراف جاروبرقی استفاده می‌شود.

در برخی از جاروبرقی های سه موتوره آب و خاک از کالاسکه یا ترولی حمل و نقل جهت انتقال دادن استفاده می‌شود. (P83WD-PRO) در واقع کالاسکه باعث می‌شود که حمل و نقل آنها آسان و ایمن‌تر شود.

انواع الکتروموتور در جاروبرقی سه موتوره 

جاروبرقی صنعتی سه موتوره دارای دو نوع الکتروموتور کولکتوری (زغالی) است.

  • الکتروموتور زغالی تقویت شده
  • الکتروموتور زغالی ساده

الکتروموتور زغالی تقویت شده دارای سیستم پیچ قوی‌تری نسبت به مدل زغالی ساده است. در واقع این نوع از الکتروموتور کولکتوری تقویت شده باعث می‌شود که الکتروموتور بصورت طولانی تر روشن باشد.

این نوع دارای عمر زغال بیشتری نسبت به نوع متقابل می‌باشد. اما در بسیاری از مدل های جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک الکتروموتور از نوع ساده می‌باشد که می‌تواند بصورت ممتد تا نهایتا ۱۵ الی ۲۰ دقیقه به فعالیت بپردازد.

طرز کار جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی سه موتوره اتوماتیک یا ساده

جاروبرقی سه موتوره اتوماتیک نوعی از جاروبرقی صنعتی است که جهت استفاده طولانی مدت‌تر، از یک کیت اتوماتیک در کنار الکتروموتورها استفاده شده است. کیت اتوماتیک باعث تغییر روشن و خاموش شدن الکتروموتورها می‌شود.

در واقع الکتروموتورهای کولکتوری بیش از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه نمی‌‎تواند روشن باشد؛ لذا کیت اتوماتیک در جاروبرقی سه موتوره باعث می‌شود دو عدد الکتروموتور روشن و یک عدد خاموش باشد، لذا زمانی‌که هر کدام از الکتروموتورهای روشن به لحظه داغ شدن نزدیک می‌شود، آن را خاموش می‌کند و الکتروموتور خاموش را روشن و جایگزین آن الکتروموتور می‌کند.

این سیکل می‌تواند ادامه پیدا کند تا حداقل یک ساعت دستگاه روشن باشد.

جاروبرقی سه موتوره سطلی 

در پی خرید جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک شاید با یکسری از تعاریف و اصلاحات آشنا شده باشید. یکی از این تعاریف، جاروبرقی سه موتوره سطلی می‌باشد. در واقع همانطور که از نام این مدل حاکیست، نوعی از مکنده های ۳ موتوره است که مخزن زباله آن به شکل سطل زباله می‌باشد.

این در حالیست که جاروبرقی سه موتوره سطلی می‌تواند در دو نوع آب و خاک و یا خاک تولید شود.

این نوع دستگاه ها از برق تک فاز AC بهره می‌برد. معمولا در جاروبرقی ۳ موتوره سطلی، فیلتر در داخل محفظه مخزن قرار گرفته است و فضای جداگانه‌ای برای فیلتر در این نوع از دستگاه ها تعبیه نشده است.

کارکردن با جاروبرقی صنعتی سه موتوره