جاروبرقی کارواش

جاروبرقی کارواش نیز یک نوع جاروبرقی صنعتی است که برای شستشوی خودرو و حذف کثیفی ‌های سطحی آن استفاده می ‌شود. جاروبرقی کارواشی نوعی جاروبرقی آب و خاک است که به جمع آوری انواع آلودگی های جامد مثل خاک و مایعات می پردازد.

قیمت جاروبرقی سه موتوره کارواش

شما می‌توانید برای خرید جاروبرقی کارواش و اطلاع از قیمت و موجودی کالا از طریق تماس با ۰۲۱۴۴۱۴۰۰۰۵ یا پیام در واتساپ با ما در ارتباط باشید.

جاروبرقی صنعتی مدل 53WD

جاروبرقی صنعتی مدل ۵۳WD

جاروبرقی صنعتی FL-VAC3

جاروبرقی صنعتی Avin380-EA

جاروبرقی اب و خاک 2 موتوره 82WD-ECO

جاروبرقی آب و خاک ۲ موتوره ۸۲WD-ECO

جاروبرقی صنعتی آب و خاک سه موتوره مدل 83WD-ECO-Red

جاروبرقی صنعتی آب و خاک ۳ موتوره مدل ۸۳WD ECO-Red

جاروبرقی صنعتی 3 موتوره P83WD-Pro

جارو برقی صنعتی مدل P83 WD Pro

جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک مدل awd 5000s

جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک مدل AWD-5000S

جاروبرقی اب و خاک آلمانی 83WD-PRO

جاروبرقی آب و خاک آلمانی ۸۳WD-PRO

جاروبرقی صنعتی GS 3/78

جاروبرقی نیمه‌صنعتی GS 3/78

برای استعلام قیمت و موجودی کالا تماس بگیرید.

جاروبرقی های تجاری و نیمه صنعتی با توان و قدرت مناسب با توجه این که فضای داخلی خودروها کوچک هستند مناسب برای این کار می باشد.

این دستگاه ها دارای قدرت مکش بالا هستند که باعث تمیزی سریع و موثر خودرو می ‌شود.

جاروبرقی کارواش معمولا شامل مخزن آب، لوله خرطومی، فیلترها، قطعات الکترونیکی و… است.

جاروبرقی های مناسب برای کارواش طوری طراحی شده اند که با استفاده از سیستم های خودکار آنها می توان، جهت تعویض موتور و… را برای افزایش طول عمر موتورشان انجام داد.

به همین دلیل است که باید از جارو برقی مخصوص کارواش یا جاروبرقی مناسب کارواش استفاده شود، تا هم کارایی لازم را داشته باشد و هم زود خراب نشود.

با این حال قبل از خرید جاروبرقی کارواش صنعتی با استفاده از مشاوره های کارشناسان ما می توانید با اطمینان خاطر بیشتری خرید خود را انجام دهید.

جاروبرقی صنعتی چیست؟

با توجه به میزان پیشرفت های تکنولوژیکی که در دهه های اخیر در صنایع مختلف رخ داده است، جاروبرقی های صنعتی به قطعات پیچیده ای از تجهیزات نظافتی تبدیل شده اند که برای کاربردهای مختلف طراحی شده اند.

البته اصل کارکردی جاروبرقی ها یکسان است، اما هر نوع مختلف برای یک هدف خاص یا به صورت کلی طیف وسیعی از کاربردهای خاص مثل نوع آلودگی های جامدات، مایعات و بخارات، توان موتور، نویز و… مناسب است.

بنابراین جزئیات هر نوع محصول است که کاربردهایی را برای آنها مناسب می کند که در ادامه به جاروبرقی کارواشی صنعتی پرداخته و مهمترین نکات برای خرید را به عنوان راهنمای خرید جاروبرقی کارواشی ارائه می کنیم که اگر نیاز به خرید این نوع دستگاه دارید، توصیه می کنیم تا آخر این محتوای مفید همراه ما برای مناسب ترین انتخاب خود جهت استفاده باشید. 

جاروبرقی کارواشی آوین صنعت

جاروبرقی کارواشی چیست؟

جاروبرقی کارواشی یکی از انواع جاروبرقی های صنعتی است که با توجه به نوع آن به سادگی آب، گرد و غبار (خاک) را به عنوان یک مکنده صنعتی می مکد.

دستگاه‌ های جاروبرقی کارواشی در بسیاری از کارواش ‌ها که خدمات شستشوی قسمت های خارجی خودرو و بدنه آن را دارند، برای قسمت های داخلی خودروها استفاده می شوند.

به همین دلیل است که استفاده از یک جاروبرقی آب و خاک مناسب  این اطمینان را می دهد که با مکش آب و دیگر آلودگی‌های مربوط به مایعات داخل خودرو برای جاروبرقی مشکلی به وجود نخواهد آمد و با بالاترین کیفیت کار خود را انجام خواهد داد.

جاروبرقی کارواش به عنوان یک دستگاه پیشرفته در انجام نظافت محیط های مختلف است که علاوه بر خودرو در جاهای دیگری که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد کاربرد دارند که عبارتند از:

 • هتل ‌ها
 • رستوران ‌ها
 • ادارات
 • اماکن عمومی و خصوصی
 • و…

البته این نوع جاروبرقی ها علاوه بر آب و خاک توانایی مکش انواع مایعات و جامداتی چون چوب، شیشه و… را نیز دارند.

مهم ترین نکات در انتخاب جاروبرقی کارواش

مهم ترین مواردی که در انتخاب جاروبرقی های صنعتی باید از طرف شما به عنوان خریدار مد نظر باشد این است که بدانید انواع آلودگی ها و نوع جاروبرقی های صنعتی رابطه مستقیمی با هم دارند.

به نوعی که شما مثلا گرد و خاک در محیط داخلی ماشین با انواع گرد و غباری که در محیط های مختلفی مثل غبارات مواد پودری، گرد و غبار مواد سمی، گرد و غبار مواد دارویی، شیمیایی و… وجود دارند نباید یکسان تلقی شوند و همین موارد است که نوع جاروبرقی صنعتی مناسب را برای ما مشخص می کند.

همچنین برای آلودگی های جامدات، مایعات و بخارات نیز این چنین است و باید متناسب با محل کاربری دستگاه مناسب انتخاب شود.

مثلا برای جامدات می توان به ضایعات گرانولی پلاستیکی، ضایعات فلزی، ضایعات سرامیکی و… اشاره کرد.

یا برای مایعات می توان به انواع مواد شیمیایی، روغن ها، روان کننده های صنعتی و… اشاره کرد.

پس همه موارد بالا برای نوع مواد هستند که تعیین می کنند نوع جاروبرقی که انتخاب می کنید مناسب محیط شما است یا نه.

نوع کاربرد است که تجهیزات و قطعات مورد استفاده را مشخص می کند که در انواع جاروبرقی ها تفاوت داشته باشند. این موارد عبارتند از:

نوع فیلتر مورد استفاده در جاروبرقی های صنعتی

هنگام صحبت پیرامون یک مکنده صنعتی، نخستین تصویری که در ذهن شکل می‌گیرد، یک ابزار مکانیزه جمع آوری و مکش مواد و آلودگی می ‌باشد.

درست است که عملکرد جاروبرقی های صنعتی به عنوان مکنده و برای مکش است، اما مکش با اهداف مختلف و برای کارهای مختلفی انجام می شود.

مثل مکش هوا و آلودگی همراه آن، جذب گرد و غبار معلق در هوا و فیلتر کردن مناسب آن، خروج هوای تمیز به محیط و… است که نقش فیلتر مناسب در این نقطه را مشخص می کند.

چرا که عدم استفاده از فیلتر مناسب یا عدم انتخاب جاروبرقی غیر متناسب با شرایط کاری ما باعث می شود، گرد و غبارهایی که خطرناک هستند به درستی فیلتر نشود.

جنس بدنه و مخزن ضد زنگ

بیشتر اجناس تجاری که از فلزات ساخته می شوند از نظر تجاری و زیبایی ظاهری، اکثرا جنس آن ها مثل بدنه جارو برقی های صنعتی از فولاد یا استیل ضد زنگ یا استنلس استیل ساخته می شوند.

اما در مواردی از ورق نازک در بدنه موقع ساخت استفاده می شود که این مورد آسیب دیدگی های ناشی از جابجایی و برخوردهای حین کار را افزایش می دهد.

مثلا بدنه استیل جاروهای سطلی از این نوع می باشد و باید موقع خرید با مشاوره درست قبل از خرید از این مورد مطمئن شد.

لوازم جانبی

لوازم جانبی مثل نازل، خرطومی، برس مخصوص، انواع فیلترها و… نیز می توانند همراه جاروبرقی های صنعتی باشند که باید به این تجهیزات جانبی پیشنهادی هم توجه شود.

نظافت ماشین با جاروبرقی کارواشی

برای خرید جاروبرقی کارواش باید به چه نکات مهمی توجه کنیم؟

انتخاب جاروبرقی صنعتی کارواشی برای شستشوی خودروها و سایر سطوح می‌تواند به عنوان یکی از اصلی‌ترین عوامل برای داشتن یک کارواش پر بازده باشد.

درست است که قیمت جارو برقی کارواش خیلی مهم می باشد، اما برای خرید جاروبرقی کارواش علاوه بر آن باید به نکات فنی که در عملکرد دستگاه و جاروبرقی کارواش تاثیر دارد را نیز مد نظر قرار دهیم.

چرا که عملکرد دستگاه رابطه مستقیمی با مشخصات فنی و جنس قطعات به کار رفته در ساخت آن دارند.

پس علاوه از موارد ذکر شده عوامل و مشخصات فنی در انتخاب جاروبرقی صنعتی کارواشی عبارتند از:

نوع موتور و توان بالای موتور

نوع موتور می‌ تواند تاثیر زیادی در کارایی دستگاه داشته باشد. موتور‌های قدرتمند باعث حذف کثیفی ‌های سطحی با سرعت بیشتری می‌ شوند و می‌ توانند برای مدت طولانی ‌تری کار کنند.

همچنین توان موتور جاروبرقی باید بالا باشد. بالا بودن توان مکش به معنای جذب بهتر آلودگی هاست و تمیزشوندگی سطوح است. 

در جاروبرقی های کارواشی معمولا از چند موتور به دلیل کارکردهای مداوم استفاده می شود تا بعد از گرم شدن موتورها، یکی از موتورها از مدار خارج شده و سرد شود و این سیکل تا وقتی که کار با این نوع جارو ها تمام می شوند ادامه می یابد.

اگر این کار انجام نشود موتور در مدت زمان کوتاهی شاید سوخته و از کار بیفتد.

حتی در بعضی مواقع استفاده از خرطومی های بلند به موتور فشار آورده و باعث گرم شدن و فشار زیاد روی آن می شود که باید مد نظر قرار گیرد.

قدرت مکش

قدرت مکش یکی از مهم‌ ترین عوامل در انتخاب جاروبرقی صنعتی کارواشی است. قدرت مکش بالا باعث حذف کثیفی‌ های سطحی بدون نیاز به اعمال فشار زیاد بر روی سطح می‌ شود و سرعت و کارآیی را نیز افزایش می دهد.

طول لوله خرطومی

از جمله مواردی که در استفاده از خرطومی جاروبرقی ها در هنگام استفاده علاوه از مواردی که در بالا برای موتور ذکر شد که بلند بودن خرطومی باعث فشار مضاعف به موتور می شود باید این مورد را مد نظر داشته باشیم که کشیدن خرطومی در حین کار و استفاده نکردن از قطر مناسب خرطومی نیز در عملکرد دستگاه مشکل ایجاد خواهد کرد.

از طرفی هم طول لوله خرطومی جاروبرقی کارواشی می‌تواند باعث شود که به راحتی به سطوح بیشتری دسترسی داشته باشید و نیازی به حرکت دستگاه نباشد.

معمولا برای لوله خرطومی های بلندتر احتمالا نیاز باشد یا لوله خرطومی با قطر بیشتری استفاده شود.

جنس بدنه

جنس بدنه جاروبرقی کارواشی باید مقاوم و با کیفیت باشد تا بتواند در برابر ضربه‌ ها، برخوردها و… مقاومت کند.

برای مثال، بدنه‌ جاروبرقی کارواشی باید از جنس فولاد زنگ نزن باشد تا در برابر ضربات و مایعات مقاوم باشد.

بنابراین با توجه به مواردی که در بالا نیز اشاره شد یا باید از دستگاهی با بدنه فولادی ضخیم استفاده کنید یا بدنه پلاستیکی را انتخاب کنید که در موقع انتخاب خودتان یا مشاوره گرفتن به این مورد نیز توجه کنید.

در این حالت تعویض سطل پلاستیکی نیز دارای هزینه کمتری است و در حالت کلی بدنه فولاد زنگ نزن خیلی بهتر خواهد بود.

علاوه از بدنه، فریم و شاسی جارو مهم هستند که باید به این مورد هم توجه کنید.

فیلتر جاروبرقی های کارواشی

معمولا مکنده های آب و خاک جاروبرقی های کارواشی دارای فیلترهای پاکتی برای جمع آوری ضایعات جامد و مخزن دیگر برای جمع آوری مایعات می باشند که باید به این مورد نیز هنگام انتخاب توجه شود.

مخزن جاروبرقی

مخزن جاروبرقی صنعتی کارواشی برای جمع آوری زباله و پسماند های مایع است.

این مخزن دارای قابلیت تخلیه آسان مایعات و تخلیه خاک برخوردار است که سهولت تخلیه مخزن را برای اپراتور استفاده کننده فراهم می‌ کند.

برای سرعت بخشیدن به فرایند شستشوی خودروها نیز بهتر است از دستگاه های با مخازن بزرگتر استفاده شود.

اندازه مخزن جاروبرقی کارواشی از این نظر مهم است که باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا نیاز به خالی کردن آن در حین کار نباشد.

اندازه مخزن جاروبرقی کارواشی بستگی به نوع دستگاه دارد و معمولا بین ۲۰ تا ۸۰ لیتر است.

در این حالت تخلیه مخزن دستگاه هم کاهش یافته و سرعت نظافت نیز بیشتر خواهد شد.

تمیز کردن کابین داخلی خودرو با جاروبرقی

قیمت جاروبرقی سه موتوره کارواشی

نوع جاروبرقی کارواشی را باید با توجه به نیاز شما انتخاب شود.

حتی به عنوان مثال، اگر برای یک هتل می خواهید، بهتر است از جاروبرقی کارواش صنعتی استفاده کنید تا زود مستهلک نشود.

با توجه به این عوامل، بهتر است قبل از خرید جاروبرقی صنعتی کارواشی، مقایسه و بررسی دقیقی انجام دهید تا بهترین گزینه را متناسب با قیمت روز جاروبرقی کارواش و نیاز خود انتخاب کنید.

 قیمت جاروبرقی کارواش صنعتی به چه عواملی بستگی دارد؟ 

قیمت جاروبرقی کارواش صنعتی متناسب با موارد فنی است که در بالا برای خرید جاروبرقی های مورد استفاده در کارواش ها گفته شد که به صورت خلاصه عبارتند از:

 • نوع موتور
 • تعداد موتور (۱ تا ۳ عدد)
 • توان و قدرت موتور
 • ظرفیت مخزن
 • حداکثر جریان مکش هوا
 • حداکثر توان مکش
 • جنس بدنه
 • جنس مخزن
 • نوع و جنس فیلتر های مورد استفاده
 • و…

دستگاه های جاروبرقی صنعتی مناسب برای استفاده در کارواش ها

دستگاه های جاروبرقی صنعتی مناسب برای استفاده در کارواش ها که می توانید از ما خرید کنید عبارتند از:

 • دستگاه جاروبرقی آب و خاکBase 440
 • دستگاه جاروبرقی آب و خاکBase 429
 • دستگاه جاروبرقی آب و خاک GS 2/62
 • دستگاه جاروبرقی آب و خاک Base 303
 • دستگاه جاروبرقی آب و خاک GS 3/78
 • دستگاه جاروبرقی آب و خاک GS 1/33
 • دستگاه جاروبرقی آب و خاک LP 1/16
 • و…

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به هر گونه جاروبرقی صنعتی می توانید همین حالا با شماره تماس ۰۲۱۴۴۱۴۰۰۰۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما تمام اطلاعات مورد نیازتان را در اختیار شما بگذراند.

ویدیو نحوه کار با جاروبرقی کارواشی برای نظافت خودرو

در ویدیو زیر می توانید نحوه کار با جاروبرقی کارواشی را مشاهده کنید: