دستگاه موکت شوی و فرش شوی مدل GS 2/62 EXT

دسته بندی: موکت شوی

یک دستگاه قدرتمند برای از بین بردن هرگونه آلودگی از روی موکت و فرش که به کمک پمپ خود می تواند آلودگی های سنگین را به راحتی پاک کند. 

برای اطلاعات بیشتر و خرید این دستگاه می توانید از طریق فرم تماس با ما، با مشاورین شرکت آوین صنعت در ارتباط باشید و بهترین مدل موکت شوی و فرش شوی را برای کسب و کار و خود با ۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش انتخاب کنید.

دستگاه موکت شوی و فرش شوی مدل GS 2/62 EXT
  • توضیحات
  • مزایا و برتری ها
  • مشخصات فنی
  • دانلود کاتالوگ

مبل شوی (موکت شوی) مدل GS2/62-EXT دستگاهی است که قابلیت شستشوی مبل و موکت و در لحظه خشک کردن را دارد. دستگاه موکت شوی مدل GS2/62-EXTدارای هر دو نازل جهت موکت شویی و مبل شویی هست. این دستگاه می تواند با پاشش مواد شوینده از راس نازل بنا به اراده اپراتور، سطح فرش و یا مبل را مورد شستشو و خشک کردن قرار دهد.

 خرید مبل شوی موکت شوی مدل GS2/62-EXT

مبل شوی مدل GS2/62-EXTدارای دو عدد الکتروموتور با توان ۲۶۰۰ وات جهت مکش پسماند ناشی از شستشوی سطح مبل و یا موکت است. مواد پسماند به داخل مخزن زباله هدایت می شوند. ظرفیت مخزن زباله ۶۲ لیتر می باشد جنس مخزن زباله از جنس استیل ضد زنگ می باشد. این مدل دستگاه فرش شوی دارای دو نازل مبل شوی و موکت شوی است. نازل مبل شوی دارای عرض کمتر  نسبت به نازل موکت شوی است. هر کدام از این نازل ها دارای یک نازل ماشه تفنگی جهت پاشش مواد شوینده می باشند. لذا با فشار دادن این ماشه، مواد شوینده بصورت کف رقیق بر روی سطح مقطع اسپری می شود. پس از اسپری و شستشوی سطح مقطع می توانیم موتور مکش دستگاه را روشن نماییم و سپس مواد پسماند ناشی از اسپری و شستشوی با مواد شوینده را به سمت داخل مخزن هدایت نماییم. پس از انجام این عملیات سطح مقطع فرش و یا مبل را علاوه بر شستشوی، میتوانیم خشک نماییم.

نحوه تولید کف رقیق در دستگاه مبل شوی مدل GS2/62-EXT

مواد شوینده در داخل مخزن مواد شوینده توسط یک عدد کمپرسور بصورت یک کف رقیق آماده می شود. مخزن مواد شوینده از جنس پلی اورتان می باشد. مخزن مواد شوینده در قسمت پشتی دستگاه قرار گرفته است. لذا با فشار دادن ماشه تفنگی نازل، مواد شوینده بصورت اسپری (کف رقیق) از نوک نازل بر روی سطح مقطع پاشش داده می شود.

راهنمای استفاده از دستگاه موکت شوی مدل GS2/62-EXT

این دستگاه بر روی چهار چرخ (دو عدد چرخ بزرگ در عقب و دو عدد چرخ کوچک تر در جلوی دستگاه) قرار گرفته است. بواسطه داشتن چرخ های صنعتی و با کیفیت و قرار گرفتن دستگاه بر روی یک ترولی، می توان گفت که این مدل دستگاه دارای حمل و نقل آسان می باشد. دارای ابعاد اندازه مناسب جهت حمل و نقل با خودرو سواری می باشد. لذا جهت استفاده شرکت های خدماتی بین پروژه های کاری از سهولت خاصی برخوردار است.

تخلیه مواد پسماند مبل شوی مدل GS2/62-EXT

پسماند پس از جمع آوری در داخل مخزن توسط شیلنگ تخلیه مورد تخلیه قرار می گیرد. یک راه دیگر این است که مخزن را از دستگاه جدا نماییم و در نهایت بصورت کلی تخلیه قرار نماییم.

  • بسیار مفید و کاربردی برای صنایع نساجی 
  • استفاده از موتور قدرتمند برای از بین انواع آلودگی های سنگین 
  • ساخته شده توسط یکی از بزرگترین شرکت های سازنده انواع تجهیزات نظافت صنعتی در دنیا 
  • دارای استاندارهای جهانی و تایید شده 
مشخصات فنیGS 2/62 EXT 
منبع تغذیه۲۲۰ ولت
تعداد موتور۲ عدد
قدرت موتور۲۴۰۰ وات
حداکثر توان مکش۲۴۷۰ میلی متر آب
حداکثر جریان مکش هوا۴۲۰ متر مکعب در ساعت
مساحت فیلتر-
صدای موتور-
حجم مخزن زباله۶۲ لیتر
جنس بدنه و مخزنتمام استیل
وزن۲۱ کیلوگرم
ابعاد دستگاه (طول، عرض و ارتفاع)۹۶۰*۶۰۰*۵۵۰ میلی متر

برای دریافت کاتالوگ با شماره ۴۴۱۴۰۰۰۵-۰۲۱ تماس بگیرید

محصولات مشابه

دستگاه موکت شوی و فرش شوی مدل sc 83 pro

موکت شوی SC83 pro

دستگاه فرش شویی SC 12

فرش و موکت شوی SC 12

دستگاه فرش شویی SC 7

فرش و موکت شوی SC 7

دستگاه فرش شویی SC 4

فرش و موکت شوی SC 4