> تماس مستقیم با آوین صنعت <

شرکت آوین صنعت

جاروبرقی 3 موتوره آب و خاک آلمانی مدل 83WD-PRO (برند AEG)

دسته بندی: جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی سه موتوره آب و خاک مدل 83WD-PRO با موتورهای تقویت شده جهت حوزه های صنعتی و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. این جاروبرقی قادر به مکش مایعات و جامدات به صورت هم زمان است. همچنین دارای مخازن جداگانه برای تخلیه زباله تر و خشک میباشد. همچنین الکتروموتور های این دستگاه دو پروانه‌ای است که قابلیت خنک کنندگی الکتروموتور ها را دارند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید این دستگاه می توانید از طریق فرم تماس با ما، با مشاورین آوین صنعت در ارتباط باشید و بهترین مدل جاروبرقی صنعتی را برای کسب و کار و خود با 12 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش انتخاب کنید.

جاروبرقی اب و خاک آلمانی 83WD-PRO
  • توضیحات
  • مزایا و برتری ها
  • مشخصات فنی

جاروبرقی سه موتوره آب و خاک آلمانی مدل 83WD-PRO دارای 3 عدد موتور با توان کلی 3900 وات میباشد .الکتروموتور های این دستگاه از نوع زغالی (کولکتوری)  میباشد . هر یک از الکتروموتورها قابلیت عملکرد تا 45 دقیقه را دارد. جایگاه الکتروموتورها نیز در قسمت محفظه هد دستگاه است. یکی از ویژگی های منحصر بفرد این دستگاه توانایی کارکرد با یک موتور، دو موتور و سه موتور است. از این رو میتوانید قدرت مکش را با فعال کردن 3 موتور دستگاه، افزایش دهید. نوع الکتروموتور ها تک فاز بوده و توان هر یک 1300 وات است.

الکتروموتورها از نوع دو پروانه ساخت کمپانی Domel کشور اسلوونی (برند AEGآلمان) میباشند. پروانه جداگانه نقش خنک کردن الکتروموتور را برعهده دارد، لذا الکتروموتور میتواند مدت زمان طولانی تر نسبت به سایر الکتروموتورها فعال بماند. جاروبرقی سه موتوره مدل 83WD Pro-R اولین جاروبرقی دارای نشان استاندارد ملی ایران میباشد. این جاروبرقی آب و خاک در واقع طرح ارتقاء یافته برند وایدنر آلمان میباشد. این مدل دارای کالاسکه فلزی (ترولی)، سبد فلزی مخصوص وسایل، شیر تخلیه مایعات (پسماند)، نازل و سری های مختلف، چرخ های محکم و صنعتی و در نهایت فیلتر پارچه ای قابل شستشو می باشد. بدنه دستگاه از جنس استیل ضد زنگ میباشد. ظرفیت مخزن 80 لیتر واقعی میباشد.

الکتروموتور حرفه ای(Professional)

  • طراحی و ساخت الکتروموتور با بالاترین قدرت توسط کمپانی Domel کشور اسلوونی (معروف به AEG آلمان)
  • دارا بودن سیستم سایکلون دو پروانه ای با قدرت مکش بالا.
  • طراحی و ساخت پروانه جداگانه جهت خنک کردن الکتروموتورهای دستگاه.

سیستم تهویه هوا(تنفس پیشرفته)

  • دارای فیلتر پارچه ای (جنس نمدی) قابل شستشو و دارای الیاف متخلخل
  • مسیر جداگانه هوای تمیز جهت خنک کردن الکتروموتورها
  • قابلیت نصب چهار مدل فیلتر (هپا،کارتریجی، کیسه ای ،دائمی و پاکتی یکبار مصرف)
مشخصات فنی82 WD eco-R
نوع موتورتک فاز
تعداد موتور2 عدد
قدرت موتور1300 وات
توان2600 w
مشخصات الکتروموتور دو پروانه ساخت کمپانی Domel کشور چین(برند آماتیک)
مدت زمان گارانتی و خدمات12 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش
ظرفیت مخزن 80 litr 
جریان هوا108 l/Sec
میزان مکش 220 Mbar
وزن3.29 کیلوگرم
ابعاد دستگاه (طول، عرض و ارتفاع)93*69*52 cm