پروژه مجتمع تجاری و اداری مهرادمال کرج

نوع فعالیت مجموعه: مجتمع تجاری اداری تفریحی با مشارکت برندهای بزرگ تجاری، رستوران و واحد های اداری

محل استقرار مجتمع: استان البرز، شهر کرج، منطقه عظیمیه

نوع محیط تعریف شده جهت استقرار تجهیزات نظافت صنعتی: سطوح واقع در طبقات و فود کورت مجتمع، موکت جلوی درب آسانسور طبقات (جهت دستگاه موکت شوی)

متراژ محیط: هر طبقه حدود 2000 متر مربع در چهار طبقه تجاری فود کورت مجتمع 1500 متر مربع  

الف: نام دستگاه ارائه شده: اسکرابر دستی و دستگاه موکت شوی

ب: نام مدل دستگاه: اسکرابر صنعتی مدل DQ X5 و اسکرابر دستی مدل Dynamic 45B و موکت شوی مدل GS 2/62 EXT

پ: تعداد خریداری شده:

دو عدد زمین شوی دستی مدل DQ X5

یک عدد اسکرابر دستی مدل Dynamic45B جهت فود کورت

یک عدد موکت شوی مدل GS 2/62 EXT

نام کمپانی تولیدکننده تجهیزات نظافت صنعتی: اسکرابر مدل DQ X5 مونتاژ شرکت فلامک ماشین (قطعات کمپانی Marshell) و مدل Dynamic 45B ساخت کمپانی Lavor کشور ایتالیا و موکت شوی مدل G 2/62 EXT ساخت کمپانی IPC Soteco کشور ایتالیا

 

 

ت: مشخصات دستگاه های ارائه شده:

اسکرابر صنعتی مدل DQ X5 یک نوع اسکرابر دستی می باشد. منبع تغذیه از نوع باتری رده 24 ولت است که دو عدد باتری 110 آمپرساعت ژل و درایو این اسکرابر را از نظر تامین انرژی مورد پوشش قرار می دهند، این مدل اسکرابر جزء دستگاه های زمین شوی دستی بزرگ محسوب می شود. ظرفیت مخازن این مدل اسکرابر حدود 65 لیتر و عرض شستشو حدود 510 میلی متر می باشد. مولفه انتقال قدرت در این مدل زمین شوی صنعتی از نوع گیربکسی می باشد. از صدای کم و قابلیت مانور بالا در محیط های بزرگ برخوردار است. کفشور صنعتی مدل DQ X5 دارای قابلیت تنظیم فشار برس است که می تواند در سطوحی که آلودگی سطحی بیشتر است با زیاد کردن فشار برس، فشار لازم برای پردازش آن سطح تامین شود.

اسکرابر صنعتی مدل Dynamic 45B نیز جزء رده اسکرابرهای دستی تقسیم بندی می شود، این مدل کفشوی صنعتی دارای عرض شستشوی 450 میلی متر و ظرفیت مخازن 33 و 35 لیتر می باشد. مولفه انتقال قدرت در این مدل اسکرابر از نوع گیربکسی می باشد. دارای دو عدد باتری ژل و درایو ساخت کمپانی NBA ایتالیا می باشد که با هر بار شارژ باتری حدود 2.5 ساعت، انرژی دستگاه را تامین می نمایند. یکی از محاسن این مدل قرارگیری تی مستقیما پشت برس است که با کم کردن فاصله بین واحد شستشو و واحد خشک کنی، باعث بالا بردن قابلیت مانور دستگاه در محیط های متراکم و پر رفت و آمد از جمله رستوران ها شده است.

موکت شوی مدل GS 2/62 EXT نوع خاصی از دستگاه های موکت شور است که با تجمیع واحد شستشو و خشک کنی در یک دستگاه، باعث کم کردن نیروی انسانی در شستشوی موکت و یا فرش شده است این دستگاه دارای مخزن زباله 62 لیتری و تعداد دو عدد موتور مکش جهت عملیات خشک کردن است. قدرت این موتورها در مجموع 2600 وات می باشد. بدنه این دستگاه از استیل ضد زنگ ضخیم ساخته شده است. دو نازل موکت شوی و مبل شوی در تجهیزات این دستگاه موکت شو دیده می شود، که علاوه بر شستشوی موکت، می تواند شستشوی مبل را نیز انجام دهد. این مدل موکت شوی را جهت شستشوی سطوح کم وسعت تا حد 800 متر مربع استفاده می نماییم.

ج: نوع پوشش سطحی: پوشش محیط از جنس سنگ و سرامیک می باشد.

چ: نوع و جنس آلودگی سطحی: گرد و غبارات محیطی ناشی از ورود افراد به مجتمع و در معرض قرار گرفتن هوای آزاد

ح: تراکم محیطی و ویژگی دستگاه زمین شوی ارائه شده برای آن محیط: در این مجتمع با توجه به جدید بودن و طراحی زیبا و منحصر و موقعیت مکانی این مجتمع در یکی از خیابان های پرتردد منطقه عظیمیه کرج، روزانه حداقل 2000 نفر از مجموعه بازدید به عمل می آورند، لذا در چنین محیطی تعدد جمعیت می تواند باعث ورود آلودگی از محیط بیرون به داخل شود، لذا بایستی دستگاهی انتخاب نمود که ضمن داشتن قابلیت مانور بالا، قیمت مناسب، توان بالایی در شستشوی محیط داشته باشد.