پروژه شرکت خوشگوار یا کوکاکولا

نوع فعالیت شرکت خوشگوار: تولید نوشابه، دوغ و دیگر نوشیدنی های مجاز صنایع غذایی

نوع محیط تعریف شده جهت استقرار تجهیزات نظافت صنعتی: انبار شرکت صنایع غذایی

متراژ محیط: متراژ محیط به صورت کلی 16000 هزار متر مربع و به صورت مفید جهت شستشوی صنعتی 12000 هزار متر مربع می باشد.

الف: نام دستگاه ارائه شده: زمین شوی سرنشین دار

ب: نام مدل دستگاه: CT80BT70

پ: تعداد خریداری شده: یک عدد کف شوی خودرویی 

نام کمپانی تولیدکننده زمین شوی صنعتی: کمپانی IPC Gansow کشور آلمان

ت: مشخصات مدل ارائه شده:

اسکرابر خودرویی مدل CT80B70 یکی از مدل های تولید شده توسط کمپانی IPC Gansow آلمان/ایتالیا می باشد. این مدل جزء دسته اسکرابر سرنشین دار قرار می گیرد. دارای مخازن با ظرفیت 80 و 85 لیتر و عرض شستشوی 700 میلی متر است. این مدل زمین شوی صنعتی از سامانه کاربری تمام اتوماتیک بهره می برد لذا این سامانه توسط پمپ های هیدرولیکی فعال می شود. این سامانه در کنار آسودگی هرچه بیشتر باعث بالا بردن امنیت و نگهداری هر چه ساده تر می گردد. دارای چهار عدد باتری 180 آمپرساعت می باشد که با هر دوره شارژ دستگاه اسکرابر می تواند حداقل 3.5 به صورت ممتد با این دستگاه به شستشوی محیط بپردازد. کف شوی خودرویی CT80BT70 به صورت اسمی در هر ساعت 4200 متر مربع را در ساعت مورد شستشو و خشک کردن قرار می دهد. این مدل زمینشور صنعتی دارای قابلیت مانور بالا، قدرت بالا، طراحی صنعتی زیبا و بی نظیری است، لذا این مدل را در شستشوی انبارهای بزرگ صنایع غذایی، سالن های تولید، پارکینگ های طبقاتی و مجتمع های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

ج: محل استقرار و کاربرد دستگاه در کارخانه خوشگوار تهران: محل استقرار و کاربرد این مدل کفشور در انبار محصول کارخانه خوشگوار تهران می باشد. متراژ این محیط حدود 12000 هزار متر مربع می باشد. لذا با استفاده از این مدل زمینشوی سرنشین دار به صورت خیلی مشخص در هر ساعت 4000 متر مربع مورد شستشو قرار می گیرد. لذا با یک بار شارژ کردن اسکرابر می توانیم کل محیط مورد شستشو و خشک کردن قرار گیرد.

چ: نوع پوشش سطحی: پوشش سیمان صاف و لیسه خورد

ح: نوع و جنس آلودگی سطحی: گرد و غبار محیطی در سطح انبار وجود دارد که بایستی با دستگاه زمین شوی صنعتی مورد شستشو ی مکانیزه قرار گیرد. در برخی موارد رد لاستیک لیفتراک دیده می شود، لذا توسط مواد شوینده این رد از بین می رود.

خ: تراکم محیطی: در محیط انبار این شرکت تردد افراد خیلی کم، قفسه های طبقه بندی شده در خطوط منظم و به فاصله 3 متر و 2 متر از هم قرار گرفته شده است. تجهیزات صنعتی از جمله لیفتراک به صورت گسترده در محیط انبار در حال تردد است.