نحوه ثبت سفارش و ارسال کالا

با توجه به متغیر بودن لحظه ای قیمت محصولات در کالاهای وارداتی و به طبع با توجه به استفاده کالاهای داخلی از قطعات وارداتی (از جمله الکتروموتور در جاروبرقی صنعتی، پمپ در دستگاه کارواش صنعتی، و…) طی سالهای اخیر متاسفانه امکان درج قیمت تایید شده در سایت و خرید از طریق درگاه اینترنتی بصورت مقطعی وجود ندارد. در زمان‌هایی شرکت بخاطر صیانت از حقوق مشتریان و رفع سوء تفاهم‌های احتمالی خرید بصورت ارسال پیش فاکتور با درج مهلت اعتبار پیش فاکتور برای مشتریان پیشنهاد و اعمال می‌گردد. لذا از مشتریان عزیز دعوت بعمل می آورد که برای اخذ قیمت یا با شرکت آوین صنعت با شماره تماس‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و یا با حضور در دفتر مرکزی و اخذ مستقیم پیش فاکتور، اقدام به خرید صورت پذیرد.

آیکون خرید

نحوه ارسال کالا

نحوه ارسال کالا

شیوه حمل چگونه است؟

کالای خریداری شده با هماهنگی مشتری پس از تسویه کامل با واحد حسابداری، توسط سیستم باربری (جهت شهرستان‌ها) و ارسال مستقیم توسط وانت بار (اپلیکیشن اسنپ بار) بهمراه فاکتور و کارت گارانتی به مشتری تحویل داده می‌شود.

 

هزینه حمل بر عهده کیست؟

کلیه هزینه‌های حمل کالا توسط باربری و یا ارسال مستقیم از واحد انبار شرکت آوین صنعت تا محل مشتری توسط وانت بار، بر عهده مشتری است. شایان ذکر است که این موضوع بصورت کامل و واضح در پیش فاکتور ارسالی برای مشتری مطرح و درج شده است. لذا مشتری با علم به این موضوع اقدام به خرید می‌نماید.