اسکرابر ایرانی

اسکرابر ایرانی یا زمین شوی ایرانی نوعی از دستگاه زمین شوی صنعتی است که در داخل ایران به صورت کامل ساخته و یا مونتاژ می شود. در طی چند سال اخیر برخی از شرکت های ارائه کننده محصولات نظافت صنعتی، به سمت تولید این گونه محصولات حرکت نمودند که یکی از این محصولات دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد. شرکت های ارائه کننده دستگاه زمین شوی ایرانی به دو دسته تقسیم می شوند:

1- شرکت هایی که تمامی قطعات و اجزا دستگاه اسکرابر را در ایران تولید می نمایند.

2- شرکت هایی که تمامی قطعات را به صورت منفصله از خارج از کشور وارد نموده و در داخل ایران توسط نیروی انسانی، دستگاه اسکرابر را به صورت یک محصول کامل به بازار هدف ارائه می دهند.

 

آن چیزی که شرکت های ارائه کننده را انگیزه مند می نماید که به سمت تولید محصولات نظافت صنعتی بکشاند، می تواند یکی از دلایل ذیل باشد:

1- نیاز بازار هدف در راستای داشتن یک محصول با قیمت کمتر: طی سال های اخیر برخی از مسائل اقتصادی کشور، باعث تغییرات شدید قیمت دستگاه های نظافت صنعتی شده است. اسکرابر صنعتی نیز یکی از همین محصولات بوده است که با توجه به بکار بردن اجزاء الکترونیکی و یا مکانیکی بزرگ تر در این دستگاه دارای قیمت بالایی نسبت به دیگر اقلام نظافت صنعتی می باشد.

2- واردات و ترخیص سخت دستگاه کف شوی صنعتی: از لحظه سفارش گذاری یک محصول اروپایی تا لحظه نشستن در انبار، در صورتی که مشکل خاصی بوجود نیاید، حداقل 4 الی 6 ماه طول می کشد لذا محصول اسکرابر ایرانی با توجه به تولید قطعات اسکرابر در داخل ایران و یا واردات آسان تر و با هزینه گمرکی کمتر قطعات منفصله، به صورت بدون دغدغه این محصول روانه بازار خواهد شد.

 

 

تنوع محصولات زمین شوی ایرانی:

تنوع دستگاه های اسکرابر ایرانی زمانی که در سطح ایران به صورت کامل تولید می شود کم می باشد. معمولا در یک مدل به صورت کابلی و یک مدل به صورت باتری دار تولید می شود. اما زمانی که اجزا دستگاه اسکرابر ایرانی به صورت منفصله از خارج از کشور وارد می شود، معمولا به صورت تنوع بیشتری نسبت به حالت قبلی تولید و اسمبل می شود. به عنوان مثال شرکت فلامک ماشین که قطعات را به صورت منفصله از خارج از کشور وارد نموده، قادر به تولید و اسمبل سه مدل اسکرابر دستی ایرانی و دو مدل اسکرابر سرنشین دار ایرانی می باشد. اسکرابر دستی ایرانی می تواند شامل اسکرابر باتری دار ایرانی و یا اسکرابر برقی ایرانی باشد.

 

قیمت اسکرابر ایرانی:

ارائه قیمت دستگاه زمین شوی ایرانی نیز به دو حالت قابل ارائه می باشد:

1- قیمت محصولاتی که از صفر تا صد در ایران تولید می شوند، معمولا قیمت اسکرابر در چنین حالتی در اسکرابر برقی ایرانی (تولید تمامی قسمت ها در ایران) از 180000000 ریال الی 250000000 ریال در سال 1399 می باشد.

2- قیمت اسکرابر شارژی ایرانی (تولید تمامی قسمت ها در ایران) از 250000000 ریال الی 350000000 ریال در سال 1399 می باشد. قیمت اسکرابر ایرانی زمانی که به صورت اسمبل قطعات وارداتی تولید می شود معمولا در سطح بالاتری قرار می گیرد. لذا جهت اعلام دقیق محصول زمین شوی ایرانی و ارائه توضیحات بیشتر لطفا با واحد فروش شرکت آوین صنعت تماس حاصل نمایید.

اسکرابر DQX86

اسکرابر DQX6

اسکرابر باتری دار DQX5

اسکرابر DQX5