سوالات متداول

۱- جهت رویت و بازدید ازدستگاه شرکت آوین صنعت چه تمهیداتی اندیشیده است؟

جواب: شرکت آوین صنعت از مشتریان عزیز دعوت بعمل می‌آورد که جهت بررسی دستگاه مطابق با نیاز خود و رویت دستگاه به نمایشگاه محصولات واقع در دفتر مرکزی شرکت درج شده در سایت اینترنتی www.avinsanat.net تهران، شهران شمالی، میدان دوم شهران، بلوار شهران، پلاک ۱۶۴ طبقه ۲ واحد ۳ مراجعه نمایید.

۲- آیا امکان تست دستگاه در محل مشتری وجود دارد؟

جواب: با توجه به نوع محصول و امکان ارسال کالا این امکان در برخی از محصولات وجود دارد. معمولاً شرکت این حق را برای خود محفوظ می‌داند که در صورت تایید فنی (تایید مشتری بنا به نیاز خود) در محل تست، با هماهنگی از پیش تعیین شده با مشتری (ارسال پیش فاکتور کالا)، مبلغ دستگاه را پرداخت و تسویه نماید.

۳- آیا امکان عدم پرداخت ۹ درصد عوارض و مالیات برای اشخاص وجود دارد؟

جواب: با توجه به قانون شرکت‌هایی که عضو مودیان مالیاتی هستند این امکان حتی برای اشخاص نیز وجود ندارد. لذا بایستی مشتری ۹ درصد عوارض و مالیات با ارائه شماره ملی (برای اشخاص) و شناسه ملی (شرکت‌های حقوقی)، کد پستی و آدرس منطبق با کد پستی درج شده پرداخت نمایند.

۴- شرکت آوین صنعت این محصول را به چه شرکت‌هایی فروخته است؟

جواب: معمولاً پرسنل فروش با ارسال رزومه شرکت، امکان ارتباط با مشتریان قدیمی شرکت را برای مشتریان جدید مهیا می‌نماید.

۵- مدت زمان گارانتی و خدمات محصولات چه میزان است؟

جواب: محصولات ارائه شده از طرف شرکت آوین صنعت مشمول ۱۲ الی ۱۸ ماه گارانتی (بنا به نوع محصول) و ۱۵ سال خدمات پس از فروش است.

۶- کارت گارانتی محصولات چه مواردی رو در بر می‌گیرد؟

جواب: تمامی قسمت‌های کالای فاکتور شده بجز قسمت‌های مصرفی مشمول گارانتی قرار می‌گیرد. قسمت‌های مصرفی در کارت گارانتی بیان شده است، اما بصورت مختصر در دستگاه اسکرابر برس، لاستیک تی، چرخ دستگاه و در دستگاه جاروبرقی صنعتی می‌تواند بعنوان مثال فیلتر، کیسه جمع اوری زباله، شیلنگ، نازل‌ها و چرخ دستگاه بعنوان قطعه مصرفی شناخته می‌شود.