خرید زمین شوی صنعتی به صورت علمی

خرید زمین شوی صنعتی به صورت علمی

در خرید زمین شوی صرفه نظر از اینکه این دستگاه قرار است در چه نوع محیطی فعالیت نماید، بایستی به یک سری نکات توجه ویژه داشته باشیم. در این مطلب می خواهیم ۵ نکته مهمی در زمان خرید کفشوی صنعتی را به شما بگوییم تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید.

۱- هدف از خرید دستگاه اسکرابر چیست؟

اولین مسیر در راه خرید اسکرابر صنعتی، تعیین هدف و انتظار از خرید محصول می باشد. با خرید دستگاه زمین شوی می خواهیم، چه هدفی را پوشش بدهیم، آیا با خرید دستگاه کف شوی، هدف ما برآورده می شود. سوال های متفاوتی در ذهن بوجود می آید. جهت شستشوی سطح زمین و خشک کردن، سطوح صاف می توانیم از دستگاه اسکرابر استفاده نماییم. در واقع با خرید دستگاه اسکرابر می توانیم عملیات شستشوی سطح صاف را انجام دهیم، سطح صاف بایستی پوشش مناسبی داشته باشد. به عنوان مثال با دستگاه اسکرابر نمی توانیم سطوح آسفالتی را مورد شستشو قرار دهیم. پس بایستی در مسیر خرید اسکرابر متقابلا هدف گذاری و انتظار مناسبی را پایه گذاری نماییم.

توجه کنید که برای سطوح آسفالتی می توانید از سوییپر صنعتی استفاده کنید.

۲- انتخاب دستگاه اسکرابر

در هنگام انتخاب دستگاه زمین شوی باید به موارد زیر دقت کنیم:

  • متراژ محیط
  • نوع محیط
  • میزان کارکرد دستگاه
  • میزان تردد افراد
  • چیدمان وسایل
  • تعداد طبقات محیط

با یک انتخاب درست می توانیم بر راندمان کاری و بازگشت سرمایه تاثیر فزآینده داشته باشیم. معمولا اولین خرید دستگاه اسکرابر می تواند دارای حساسیت بیشتری باشد. لذا جهت اینکه در خرید دستگاه اسکرابر و بعد انتخاب بهترین دستگاه اسکرابر دچار اشتباه نشویم، پیشنهاد می گردد که جهت انتخاب دستگاه مناسب از شرکت فروشنده دستگاه اسکرابر بخواهیم کارشناس مربوطه اعزام گردد. با اعزام کارشناس فروش دستگاه اسکرابر و ارائه پروپوزال مکتوب، می توانیم از نظریات سازنده شرکت ارائه دهنده اسکرابر، در راستای بهترین انتخاب دستگاه اسکرابر، بهره مند شویم.

۳- خرید بهترین برند دستگاه زمین شوی صنعتی

در واقع خرید بهترین برند دستگاه زمین شوی با توجه به یک سری اصول تعیین و مشخص می گردد. هر برندی که دارای این مشخصات باشد، را می توانیم بهترین انتخاب برند بدانیم.

الف: دارای گارانتی باکیفیت و خدمات پس از فروش مناسب باشد. در واقع بهترین راه حصول این کیفیت، می تواند سابقه این برند (نماینده انحصاری و یا فروشنده رسمی برند در ایران) در مقابل مشتریان باشد.

ب: محصول زمین شوی دارای اجزای بااصالت و باکیفیت باشد. به عنوان مثال هنگامیکه اسکرابر آلمانی انتخاب می نماییم، بایستی اجزای سازنده دستگاه زمین شور صنعتی از جمله باطری ها، کابل برق و غیره تماما توسط کارخانه تولیدکننده تجهیز و یا تولید شده باشد.

پ: برندهای اروپایی غربی و آمریکای شمالی معمولا صاحب بهترین برند کف شوی صنعتی می باشند. کف شوی آلمانی، کف شوی ایتالیایی، کف شوی دانمارکی، کف شوی آمریکایی، کف شوی هلندی، کف شوی سوئیسی و کف شوی سوئدی

۴- خرید دستگاه اسکرابر با کمترین قیمت

در کنار خرید بهترین کیفیت دستگاه اسکرابر بایستی به مقوله اقتصادی خرید کمترین قیمت اسکرابر توجه ویژه داشته باشیم. متاسفانه با نوسانات نرخ ارز در کشورمان، هر روز شاهد قیمت های نوسان دار دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی هستیم، لذا صرف نظر از نوسانات نرخ ارز، بایستی بهترین قیمت دستگاه اسکرابر را به صورت متناسب با بهترین کیفیت دستگاه اسکرابر مورد بررسی قرار دهیم. گاهی مواقع با یک انتخاب درست می توانیم در قیمت خرید دستگاه اسکرابر تاثیرگذار باشیم، به عنوان مثال محیطی که توانایی و شرایط استفاده از اسکرابر کابلی را دارد، بهتر است از دستگاه اسکرابر برقی استفاده نماییم، چونکه قیمت اسکرابر برقی به مراتب از قیمت اسکرابر باطری دار (با همان مشخصات و برند) پایین تر است و یا اینکه قیمت اسکرابر دستی به مراتب از قیمت اسکرابر سرنشین دار (با برند مشابه) پایین تر است. پس می توانیم اذعان داشته باشیم که جهت خرید اسکرابر با پایین ترین قیمت اسکرابر، نکته مهمی مثل انتخاب دستگاه اسکرابر فوق العاده تاثیرگذار باشد.

۵- خرید اسکرابر ایرانی

در کشورمان ایران تولید دستگاه اسکرابر به دو شکل تولید مستقیم و غیرمستقیم صورت می گیرد. برخی از شرکت های تولیدکننده اسکرابر ایرانی مستقیما توسط قطعات تولید شده در ایران، اقدام به طراحی و تولید دستگاه اسکرابر می نمایند و برخی دیگر صرفا با استفاده از اجزای وارداتی (مورد سفارش) اقدام به تجهیز و اسمبلینگ محصول می نمایند. در هر دو حالت شاهد تولید محصولات باکیفیت هستیم و مسلما خرید دستگاه اسکرابر ایرانی با توجه به بعد اقتصادی قیمت اسکرابر ایرانی دارای شرایط مناسب تری نسبت به برندهای وارداتی اسکرابر می باشد. مسلما قیمت اسکرابر ایرانی، دستخوش نوسانات نرخ ارز نمی شود. البته این نوسانات با توجه به سطح تورم در کشورمان، مورد غیر قابل امتناع است.

سخن پایانی

با در نظر گرفتن این ۵ نکته شما می توانید بهترین دستگاه نظافت صنعتی را برای خود و مجموعه تان خریداری نمایید. ولی در نظر داشته باشید که بحتما با مشاوران فروش شرکت تماس بگیرید و از نظرات آن ها و مدل های پیشنهادی شان برای خرید استفاده کنید.

شما می توانید با تماس مستقیم با شماره های شرکت آوین صنعت و همچنین استفاده از فرم تماس با ما، با مشاوران فروش خود صحبت کرده و بهترین دستگاه نظافتی را با ۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش تهیه نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.