جاروبرقی صنعتی سه موتوره و تنوع این محصول

جاروبرقی صنعتی سه موتوره و تنوع این محصول

جاروبرقی صنعتی سه موتوره نوعی از جاروبرقی صنعتی می باشد که دارای ۳ عدد الکتروموتور کولکتوری (زغالی) است .الکتروموتورها از نوع تکفاز می باشند و معمولا در قسمت کلگی دستگاه (Head) قرار گرفته اند .جاروبرقی سه موتوره معمولا پرفروش ترین جاروبرقی صنعتی می باشد .بسته به نوع الکتروموتورها  در مکنده صنعتی سه موتوره دو نوع جاروبرقی سه موتوره موجود است .در این مقاله سعی داریم شما را با جاروبرقی ۳ موتوره و تنوع آن بیشتر آشنا سازیم .جاروبرقی صنعتی بدون شک در بین دیگر محصولات نظافت صنعتی شناخته شده تر و پرفروش تر می باشد .

تنوع مکنده سه موتوره

همانطور که در پاراگراف قبل مطرح نمودیم ،مشخص شد که بر اساس نوع الکتروموتور ،دو نوع جاروبرقی سه موتوره وجود دارد .

-جاروبرقی سه موتوره با الکتروموتور تقویت شده.

-مکنده سه موتوره سطلی با الکتروموتور زغالی ساده.

در نوع مکنده صنعتی سه موتوره با الکتروموتور تقویت شده ،یکسری تفاوت ها با نمونه جاروبرقی سطلی سه موتوره وجود دارد .در پاراگراف بعدی شما را با این تفاوتها آشنا می سازیم .

جاروبرقی صنعتی سه موتوره و جاروبرقی سطلی سه موتوره

جاروبرقی صنعتی سه موتوره دارای :

-الکتروموتور تقویت شده است .سیم پیچ قوی تر ، چسب مابین کلاف سیم پیچ قوی تر .در نتیجه جاروبرقی سه موتوره صنعتی تقویت شده ،توانایی کارکردن در مدت زمان طولانی تر را دارد .(حدود ۱ الی ۲ ساعت ممتدو بدون توقف).الکتروموتورها در حالت تقویت شده دارای ارتفاع تاج بلندتر و در نتیجه سرعت مکش بیشتر می باشد .

-جدا بودن مخزن زباله از محفظه فیلتر در جاروبرقی سه موتوره صنعتی .

-بدنه ضخیم تر در جاروبرقی صنعتی سه موتوره ،نسبت به جاروبرقی سطلی سه موتوره.

-قطر شیلنگ و یا ورودی در جاروبرقی سه موتوره صنعتی بین ۵۰ میلیمتر تا ۱۰۰ میلیمتر می باشد .اما در نمونه مکنده سه موتوره سطلی حدود ۴۰ میلیمتر می باشد .

– دستگاه مکنده صنعتی سه موتوره دارای چرخ های قوی تر و شاسی محکم می باشد .

-در مکنده سه موتوره صنعتی با الکتروموتور تقویت شده معمولا مخزن زباله از دستگاه جدا می شود و توسط چرخ هایی که در زیر مخزن تعبیه شده ، مورد انتقال و تخلیه قرار می گیرد .

کاربرد جاروبرقی سه موتوره تقویت شده در صنایع مختلف

مکنده سه موتوره صنعتی به دلیل داشتن الکتروموتورهای هسته بلند با کیفیت سیم پیچ بالا قادر است مدت زمان طولانی (بیشینه زمان کارکرد یک و نیم ساعت الی دو ساعت) به فعالیت بپردازد .علاوه بر این به دلیل داستن پره های توربین با قطر بیشتر نسبت به جاروبرقی های سطلی سه موتوره ،قادر است سرعت بالاتری در حین عملیات مکش مواد ایجاد کند .با توجه به دو توانمندی ذکر شده ،دستگاه مکنده صنعتی ۳ موتور قادر است در کارخانجات تولیدی صنایع غذایی ، صنایع تولید رنگ پودری (با کمک فیلتر تفلونی نچسب PTFE)و… به فعالیت نظافت صنعتی می پردازد .

برتری جاروبرقی سطلی به جاروبرقی صنعتی تقویت شده

جاروبرقی سطلی سه موتوره نسبت به جاروبرقی صنعتی با موتورهای تقویت شده دارای یکسری برتری های ویژه هست .در این پاراگراف می خواهیم شما را با برتری های این نوع از دستگاه جاروبرقی آب و خاک سه موتوره آشنا سازیم .

-دستگاه مکنده سطلی دارای حمل و نقل آسان تر نسبت به مکنده با الکتروموتور تقویت شده است.

-هزینه های خدمات و تعمیرات در جاروبرقی سطلی آب و خاک به مراتب نسبت به جاروبرقی سه موتوره آب وخاک صنعتی پایین تر است .

-و در نهایت قیمت جاروبرقی سطلی آب و خاک به مراتب نسبت به قیمت جاروبرقی صنعتی آب و خاک پایین تر است.

استفاده از p83wd pro جارو برقی صنعتی-2-3

جمع بندی نهایی:

در این مقاله سعی داشتیم شما را با تنوع جاروبرقی آب و خاک سری ۳ موتوره بیشتر آشنا سازیم .مکنده صنعتی ۳ موتوره به دلیل بهره بردن از الکتروموتورهای تقویت شده دارای توانمندی های گسترده تری نسبت به جاروبرقی آب و خاک سطلی است .اما در عین حال  قیمت کمتر در خرید جاروبرقی سطلی و هزینه های خدمات و حمل و نقل آسان می توانیم با خیال راحت خرید جاروبرقی سطلی را انجام دهیم . 

تماس با ما:

انتخاب و خرید جاروبرقی صنعتی جهت تناسب با نوع کار و بالا بردن راندمان عملیات نظافت صنعتی ،مبحثی تخصصی است .لذا شرکت آوین صنعت ماندگار همواره با داشتن کارشناسان فروش آموزش دیده و زبده،خود را همراه شما در انتخاب محصولات نظافت مکانیزه می داند . 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس مستقیم