نظافت صنعتی در محیط های اداری

نظافت صنعتی در محیط های اداری

کف شور صنعتی در محیط های اداری

کف شور صنعتی بعنوان یکی از مهمترین دستگاههای نظافت صنعتی  در محیط های اداری از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است .محیط های اداری محل تردد افراد شاغل و غیر شاغل می باشد.افراد با تردد خود می توانند آلودگی را از محیط بیرون به داخل محیط اداری انتقال دهند.با توجه به سطح تردد بالا و گستردگی محیط ،نظافت به روش سننتی جوابگو نظم بهداشتی آن محیط نیست .لذا جهت بالا بردن کیفیت و سرعت نظافت ،بایستی از دستگاههای مکانیزه نظافت صنعتی استفاده نماییم .

نقش کف شور صنعتی در محیط اداری

استفاده از کف شور صنعتی در شستشوی مکانیزه سطوح اداری از اهمیت خاصی برخوردار است .دستگاه اسکرابر با عملیات شستشوی سطح زمین ،محیط اداری را از بیشتر آلودگی های سطحی تمیز می نماید .استفاده از اسکرابر دو مزیت عمده را با خود بهمراه دارد .اولین مزیت اینست که دستگاه اسکرابر صنعتی با سرعت بالای شستشوی سطوح باعث کمتر شدن نیروی انسانی -خدماتی در آن محیط می شود .دومین مزیت استفاده از زمین شور صنعتی ،کیفیت بالا در شستشوی سطح زمین است .درز بین سنگ ، سرامیک و یا هر پوشش سطحی می تواند محل تجمع آلودگی های مختلف باشد .زمین شور صنعتی با حرکت دوارانی برس خود و استفاده از مویی های پلاستیکی در برس ،تمامی پارازیت های مضر را از لابه لای درزها و یا شیارهای میکروسکوپی از بین می برد .

بهترین دستگاه اسکرابر در نظافت سطوح اداری

در یک محیط اداری بنا به متراژ و میزان تردد می توانیم از کف شوی برقی و یا کف شوی خودرویی استفاده نماییم .اما بهترین کف شوی صنعتی جهت محیط اداری بایستی دارای یکسری خصوصیات مناسب باشد .لذا در قسمت ذیل به ذکر این خصوصیات مثبت می پردازیم .

-در صورتیکه ساختمان آن محیط اداری قدیم ساخت باشد ،بهتر است از کف شوی برقی استفاده نماییم .در صورتیکه مشمول تعداد طبقات باشد ،حتما دستگاه کف شوی برقی بایستی سبک باشد و قابلیت جدا شدن آسان مخزن آب کثیف را از دستگاه داشته باشد .

-زمین شور صنعتی مورد استفاده بایستی دارای صدای کم و مناسب محیط اداری باشد .نبایستی صدای دستگاه بیش از ۶۴ دسیبل باشد .

-در صورتیکه از دستگاه زمین شور دستی استفاده مینمایم ،بهتر است دسته آن دستگاه دارای قابلیت تنظیمات زاویه و ارتفاع باشد .

-در محیط های اداری با تراکم و چیدمان بالا بهتر است از کف شور صنعتی استفاده نماییم که تی دستگاه مستقیما قبل از برس قرار گرفته است .حسن این ویژگی اینست که شعاع چرخش به مراتب نسبت به زمین شور دستی که تی پشت دستگاه قرار دارد ،کمتر است .در نتیجه قابلیت مانور به مراتب بیشتر است .

-مولفه انتقال قدرت در دستگاه اسکرابر بهتر است از نوع گیربکسی باشد .مولفه انتقال قدرت گیربکسی نسبت به تسمه ای دارای صدای کمتر ، حرکت روان تر و هزینه خدمات کمتر می باشد .

کف شور صنعتی مناسب جهت نظافت اتاق ادارات

محیط های اداری دارای اتاق های زیاد با کاربری مختلف است.ولیکن آن چیزی که در  تمامی اتاق ها مشابهت دارد اینست که سطح تردد و تراکم وسایل بالاست .لذا در چنین محیطی بهتر است از اسکرابر شارژی استفاده نماییم .اسکرابر شارژی که استفاده مینماییم ، بهتر است که تی مستقیما پشت برس دستگاه قرار گرفته باشد و در نهایت بهتر است از زمین شور صنعتی کوچک استفاده نماییم .

اخذ اطلاعات بیشتر

جهت اینکه کف شور صنعتی مناسب جهت محیط اداری انتخاب نماییم ،بهتر است با کارشناسان فروش شرکت آوین صنعت ماندگار ارتباط گرفته شود.لذا جهت اخذ اطلاعات بیشتر با شماره تماس : ۴۴۱۴۰۰۰۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.