مزایای جاروبرقی صنعتی

مزایای جاروبرقی صنعتی

اگر یک بار نحوه کار مکنده های صنعتی را دیده باشید، قطعا متوجه مزایای جاروبرقی صنعتی شده اید. جاروبرقی صنعتی یک ابزار پرکاربرد و مهم برای بهبود شرایط کاری مطابق با استانداردهای ایمنی می باشد. از همین رو مدل های متنوعی از این دستگاه ها طراحی و ساخته شده اند که در بسیاری از محیط های کاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. بطور مثال در کارگاه های نجاری و کارخانه های چوب بری آلودگی های ریز و درشتی ایجاد می‌شود که ذرات ریزتر در هوا پراکنده شده و مواد بزرگ تر روی سطوح مختلف باقی می مانند. کارکنان این محیط ها در معرض استنشاق آلودگی ها قرار دارند که سبب بروز آسیب های جدی به دستگاه تنفسی این افراد شده و بیماری های مزمنی را برایشان به وجود می‌آورند. شما با استفاده از یک جاروبرقی صنعتی مناسب می‌توانید آلودگی های تولید شده در زمان کار را به سادگی جمع آوری نمایید.

حتی در محیط های پرترددی مانند مساجد، هتل ها، بیمارستانها نیز می توانید با به کارگیری دستگاه های تخصصی مانند جاروبرقی مسجدی و هتلی و …. آلودگی ها را به راحتی از بین ببرید.

مزیت های استفاده از جاروبرقی صنعتی در صنایع مختلف

این روزها شرکت ها موظف هستند محیط های کاری ایمن را برای کارکنان و مشتریان فراهم کنند. جاروبرقی‌های صنعتی مواد را به طور کارآمد و ایمن استخراج کرده و تجربه محیطی مشتری را بهبود می بخشند. از این رو انتخاب دقیق قدرت، فیلتراسیون، جذب و ذخیره سازی جاروبرقی ضروری است.

در ادامه با معرفی مزیت های جاروبرقی های صنعتی سعی کردیم تا شما را بهتر و بیشتر با ویژگی های این دستگاه های نظافت صنعتی آشنا کنیم.

مزایای استفاده از جاروبرقی صنعتی در صنعت نجاری
  1. خرابی کمتر ماشین آلات

با گرد و غبار کمتر نه تنها محیط شما بهتر به نظر می‌رسد، بلکه به این معنی است که دستگاه‌هایتان دوام بیشتری خواهد داشت. ذرات ریز گرد و غبار می‌توانند وارد هر وسیله ای که در محل کار دارید شده و در طول زمان تجمع پیدا کرده و باعث گرم شدن بیش از حد و آسیب رساندن به آن شوند. اگر می‌خواهید از ابتدا گرد و غبار وارد تجهیزات شما نشود، باید زمان و هزینه کمتری را صرف تعمیر ماشین آلات کنید. یک جاروبرقی صنعتی در طول سالها بازگشت سرمایه را فراهم می‌کند که این مورد از بارزترین مزایای جاروبرقی صنعتی محسوب می شود . زمانی را که صرفه‌جویی کرده و صرف تعمیرات می‌کنید نیز ارزش توجه کردن را دارد.

  1. عملیات نظافت سریعتر

صرف نظر از اینکه چه مدل جاروبرقی صنعتی را انتخاب می‌کنید، بایستی به کاربردهای متنوع آن هم دقت کنید. یک جاروبرقی صنعتی برای آسان تر کردن کارها ساخته شده است. هر مدل جاروبرقی صنعتی می تواند با کاربردهای بیشتری نسبت به یک دستگاه استاندارد همراه باشد، مانند رهگیری و جداکننده مایع که در زمان هم صرفه جویی می‌کند. پاک کننده‌های صنعتی نیز قدرت استثنایی دارند، بنابراین با تلاش یکسان، تمیز کردن کامل تری بدست خواهید آورد. محاسبه ارزش این سرمایه‌گذاری کار سختی نیست. حتی در محیط های بزرگ و صنعتی می توانید از جاروبرقی صنعتی سه موتوره استفاده کنید تا فرآیند نظافت سریع تر انجام شود. 

ضمن اینکه مزایای جاروبرقی صنعتی تنها به این موارد ختم نمی شود، در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

مزایای جاروبرقی صنعتی در ادارات
  1. زباله های بزرگتر را مدیریت می‌کند

جاروبرقی‌های صنعتی با طراحی خاص می‌توانند ذرات کثیفی را که بزرگتر از گرد و غبار هستند کنترل کنند. تمیزکردن محیط های بزرگ با پاک‌کننده‌های دستی ممکن است فقط چند دقیقه کاربردی باشند و پس از آن این سطوح یا دستگاه‌ها با زباله‌های بزرگتر مسدود شوند. در نتیجه شما به سرعت از جداسازی، تمیز کردن، تعمیر و مونتاژ مجدد دستگاه ناامید خواهید شد. بدتر از آن، روش های دستی ممکن است حتی نتواند به اندازه کثیفی که می‌خواهید نظافت کنید، به پاکیزگی محیطتان یاری برساند. بنابراین استفاده از جاروبرقی صنعتی معقول‌تر و کارآمدتر است و مزیت های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

علاوه بر زباله های بزرگتر، انواع آلاینده های مایع را نیز می‌توانید با استفاده از این جاروبرقی ها جمع آوری کنید. معمولا نام این دستگاه ها جاروبرقی آب و خاک است که تفاوت آنها با جاروبرقی های معمولی در جمع آوری نوع آلاینده است. در این دستگاه ها توانایی همزمان برای مکش جامدات و مایعات وجود دارد.

  1. سادگی خالی کردن زباله‌ها

انواع مدل‌های جاروبرقی صنعتی با در نظر گرفتن آسودگی در کاربری ساخته شده‌اند، که شامل از بین بردن کثیفی و زباله‌های جمع‌شده است. می‌توانید مطمئن باشید که خالی کردن دستگاه جاروبرقی کاری طاقت فرسا نخواهد بود. تولید کننده، این فرآیند را برای به حداقل رساندن خروج مجدد گرد و غبار به جو راحت کرده است. شما حتی می‌توانید برای آسودگی‌تان شرکت هایی را برای استخراج و دفع زباله دستگاه خود استخدام کنید. 

البته رابط کاربری آسان به همراه سایر مزایای جاروبرقی صنعتی، استفاده از این دستگاه ها را بسیار ساده کرده است.

  1. انتخاب ساده است

با کمک متخصصینی مانند تیم حرفه‌ای ما، انتخاب یک جاروبرقی صنعتی آسان است. ما نیازهایتان را در نظر خواهیم گرفت و آنچه که با بودجه و اندازه محیط کارتان مطابقت دارد پیشنهاد می‌کنیم. بنابراین هر توصیه ای که می‌شود و بازگشت سرمایه ای را که از تجهیزات می بینید، در نظر گرفته در نتیجه پولی را به هدر نمی‌دهید.

  1. جاروبرقی‌های صنعتی برای مقادیر زیادی از ساینده‌ها و روان کننده‌ها

جاروبرقی‌های صنعتی بدون زحمت با کار مداوم بیست و چهارساعته و هفت روز در هفته را که در صنعت مورد نیاز است انجام می‌دهند. این دستگاه طیفی از مواد، مقادیر کوچک تا ذرات ساینده، ذرات درشت تا محیط های تخلیه شده تا مایعاتی مانند روغن، امولسیون خنک کننده و آب متغیر را هم نظافت می‌کنند که این مورد نیز جزو بارزترین مزایای جاروبرقی صنعتی محسوب می شوند.

مزایای استفاده از جاروبرقی صنعتی در صنایع مختلف

نتیجه‌گیری

یکی از مهمترین جنبه های عملیات تجاری مدرن، کارآمدتر شدن است. استفاده از مزایای جاروبرقی صنعتی با کار موثر سبب صرفه‌جویی در هزینه و زمان می‌شود. با استفاده از این دستگاه می‌توانید بهره‌وری خود را افزایش داده و از این طریق باعث افزایش سرعت کار در فرآیندهای تولیدتان شوید.

از جنبه دیگر پاکیزه نگه داشتن محیط کسب و کار نیز بسیار مهم است و ممکن است به معنای ارزیابی روش های نظافتی باشد که در حال حاضر استفاده می‌شود. تجهیزات مناسب می تواند موجب صرفه جویی در نیروی انسانی و زمان شده و در نتیجه به کاهش هزینه‌هایتان بیانجامد.

پس اگر به دنبال نظافت ماهرانه کارگاه یا کارخانه خود هستید می‌توانید از خدمات ما برخوردار شوید. شرکت آوین صنعت با تکیه بر سال‌ها تجربه در زمینه فروش انواع محصولات نظافت صنعتی و اخذ نمایندگی کمپانی‌های مطرح دنیا، یکی از پیشگامان عرصه فروش دستگاه های نظافت صنعتی در سراسر ایران است. برای مشاوره قبل از خرید با شماره تلفن : ۰۲۱-۴۴۱۴۰۰۰۵ تماس گرفته و از خدمات حرفه‌ای ما بهره‌مند شوید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.