تفاوت زمین شوی برقی (کابلی) با اسکرابر شارژی (باتری دار)

تفاوت زمین شوی برقی (کابلی) با اسکرابر شارژی (باتری دار)

زمین شوی برقی نوعی اسکرابر صنعتی است که جهت تامین انرژی خود از برق شهری، بهره می برد. امروز با پیشرفت تکنولوژی ساخت دستگاه اسکرابر، شاهد تولید برندهای مختلف دستگاه زمین شور با قابلیت های مختلف هستیم. اما با وجود تنوع و برندهای مختلف اسکرابر ،مشتری به دنبال خرید دستگاه زمین شور متناسب با نیاز آن محیط است.

مقایسه کف شوی برقی با کف شوی شارژی

دلایل متفاوتی مبنی بر برتری کف شوی برقی نسبت به دستگاه کف شور شارژی وجود دارد. اما بایستی به این نکته توجه نماییم که نیاز ما مشخص می نماید که از چه نوع دستگاه اسکرابر استفاده نماییم.

به عنوان مثال اگر محیط من قابلیت استفاده از دستگاه کف شوی برقی را نداشته باشد،نمی توانیم از این نوع کف شور استفاده نماییم. در این پاراگراف شما را با برخی از برتری های کف شوی برقی آشنا مینماییم.

  • دستگاه زمین شوی برقی سبک وزن تر و با قابلیت حمل و نقل آسان تر است نسبت به زمین شور شارژی
  • هزینه تعمیرات و نگهداری کف شوی برقی به مراتب نسبت به کف شوی باتری دار پایین تر است.
  • دستگاه زمین شور برقی نیازمند به شارژ شدن نیست و با دوره زمانی طولانی تر می تواند به عملیات شستشوی مکانیزه بپردازد.
  • قیمت کف شوی برقی به مراتب از قیمت کف شوی باتری دار مشابه پایین تر است.

پارامترهای مهم در انتخاب زمین شوی برقی

جهت انتخاب ماشین زمین شور برقی بایستی به چند نکته توجه نماییم.

 

  • متراژ محیط مشخص می نماید که از چه نوع دستگاه کف شور برقی استفاده نماییم.
  • عرض آسانسور در یک پروژه ساختمانی میتواند در انتخاب نوع کف شوی برقی دخیل باشد.
  • زمین شور برقی با مولفه انتقال قدرت گیربکسی تهیه نماییم چونکه دارای صدای کمتر  و حرکت روان تر نسبت به مولفه تسمه ای است.
  • مخزن آب کثیف دستگاه اسکرابر برقی دارای قابلیت جدا شدن آسان از دستگاه باشد. چونکه با جدانمودن آسان مخزن ریکاوری از دستگاه می توانیم پروسه تخلیه مخزن را ساده تر نماییم.
  • موتور مکش هر دستگاه اسکرابر، آسیب پذیرترین قسمت آن دستگاه زمین شور است. حتما به کیفیت موتور مکش توجه داشته باشیم. به عنوان مثال بلبرینگ های موتور مکش از نوع استینلس استیل باشد.

بهترین زمین شوی برقی

همان طور که در مقالات قبلی بررسی نمودیم، اسکرابر دستی دارای سه رده مختلف است؛ که به ترتیب اسکرابر دستی رده کوچک اسکرابر دستی متوسط – اسکرابر دستی بزرگ قرار می گیرد. با توجه به اینکه زمین شوی برقی نیز یک نوع اسکرابر دستی محسوب می شود، همین نوع دسته بندی نیز برای دستگاه کف شور برقی نیز صدق می نماید.

دستگاه زمین شور برقی رده متوسط، که همان رده ۳۰ الی ۵۰ لیتری می باشد، پر طرفدار ترین کف شوی برقی محسوب می شود.

اسکرابر برقی رده متوسط دارای توانمندی و قابلیت مانور مناسب نسبت به سایر رده های دیگر است .شاید در اکثر محیط هایی که از دستگاه اسکرابر استفاده می نمایند ، مشاهده کرده باشید که بیشترین تعداد خریداری شده ،از نوع زمین شور برقی متوسط است.

جمع بندی

در این مقاله سعی داشتیم شما را با زمین شوی برقی رده متوسط بیشتر آشنا سازیم. این رده در بین تمامی رده های اسکرابر دارای بیشترین طرفدار است. قیمت مناسب، حمل ونقل مناسب (وزن مناسب)، راندمان کاری بالا بر اساس قیمت مناسب دلایلی مهم برای خرید اسکرابر برقی رده متوسط است.

جهت ارائه اطلاعات بیشتر و ارائه کارشناسی در خصوص خرید زمین شوی برقی، کارشناسان فروش همراه شما از ابتدا تا انتهای خرید هستند .لذا خواهشمند است با شماره تماس دپارتمان واحد فروش ۴۴۱۴۰۰۰۵ با پیش شماره تهران ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.