شرکت آوین صنعت

زمین شوی برقی ،پرفروش ترین دستگاه اسکرابر

زمین شوی برقی ،پرفروش ترین دستگاه اسکرابر

زمین شوی برقی نوعی ماشین شستشوی سطح زمین است که جهت تامین انرژی خود از برق شهری ،بهره می برد .امروز با پیشرفت تکنولوژی ساخت دستگاه اسکرابر ،شاهد تولید برندهای مختلف دستگاه زمین شور با قابلیت های مختلف هستیم .اما با وجود تنوع و برندهای مختلف اسکرابر ،مشتری بدنبال خرید دستگاه زمین شور متناسب با نیاز آن محیط است.

برتری های کف شوی برقی نسبت به کف شوی شارژی

دلایل متفاوتی مبنی بر برتری کف شوی برقی نسبت به دستگاه کف شور شارژی وجود دارد .اما بایستی به این نکته توجه نماییم که نیاز ما مشخص می نماید که از چه نوع دستگاه اسکرابر استفاده نماییم .بعنوان مثال اگر محیط من قابلیت استفاده از دستگاه کف شوی برقی را نداشته باشد،نمی توانیم از این نوع کف شور استفاده نماییم.در این پاراگراف شما را با برخی از برتری های کف شوی برقی آشنا مینماییم.

کف شوی برقی مناسب انتخاب نماییم.

جهت انتخاب ماشین زمین شور برقی بایستی به چند نکته توجه نماییم .

پر طرفدارترین کف شوی برقی کدام رده است؟

همان طور که در مقالات قبلی بررسی نمودیم ،اسکرابر دستی دارای سه رده مختلف است . که به ترتیب اسکرابر دستی رده کوچک اسکرابر دستی متوسط -اسکرابر دستی بزرگ .با توجه به اینکه زمین شوی برقی نیز یک نوع اسکرابر دستی محسوب می شود ،همین نوع دسته بندی نیز برای دستگاه کف شور برقی نیز صدق می نماید .دستگاه زمین شور برقی رده متوسط ،که همان رده ۳۰ الی ۵۰ لیتری می باشد ،پر طرفدار ترین کف شوی برقی محسوب می شود .اسکرابر برقی رده متوسط دارای توانمندی و قابلیت مانور مناسب نسبت به سایر رده های دیگر است .شاید در اکثر محیط هایی که از دستگاه اسکرابر استفاده می نمایند ، مشاهده کرده باشید که بیشترین تعداد خریداری شده ،از نوع زمین شور برقی متوسط است.

جمع بندی کوتاه

در این مقاله سعی داشتیم شما را با زمین شوی برقی رده متوسط بیشتر آشنا سازیم .این رده در بین تمامی رده های اسکرابر دارای بیشترین طرفدار است .قیمت مناسب ،حمل ونقل مناسب(وزن مناسب) ، راندمان کاری بالا بر اساس قیمت مناسب دلایلی مهم برای خرید اسکرابر برقی رده متوسط است .

تماس با ما

جهت ارائه اطلاعات بیشتر و ارائه کارشناسی در خصوص خرید زمین شوی برقی ،کارشناسان فروش همراه شما از ابتدا تا انتهای خرید هستند .لذا خواهشمند است با شماره تماس دپارتمان واحد فروش ۴۴۱۴۰۰۰۵ با پیش شماره تهران ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس مستقیم