راهکار‌های نظافت مدارس و مراکز آموزشی

راهکار‌های نظافت مدارس و مراکز آموزشی

راهکار‌‌های نظافت مدارس به صورت مدرن

مراکز اموزشی و مدارس از جمله اماکنی هستند که روزانه تردد بسیاری در آنها وجود دارد. رعایت بهداشت و سطح امور بهداشتی در چنین اماکنی بسیار مهم و حائز اهمیت است. اما برای نظافت مدارس چه راهکاری بهترین است؟ در ادامه با اهمیت نظافت مدارس آشنا شده و تجهیزات نظافتی برای نظافت و شستشوی مدارس را معرفی میکنیم.

چرا نظافت مدارس اهمیت زیادی دارد؟

مدارس و دانشگاه ها از جمله اماکنی هستند که روزانه میزبان صدها و گاها هزاران فرد مختلف هستند. طبیعی است که خیلی از افراد حاضر در این مکان‌های عمومی دارای بیماری‌های واگیر دار باشند و یا عفونت‌هایی در بدن انها وجود داشته باشد. بیماری های واگیر دار به راحتی در این مکان‌ها انتقال داده شده و فرد دیگری را دچار می‌کند. حتی اگر فرد بیمار نهایت بهداشت را رعایت کند باز هم میکروب‌ها و ویروس‌ها از طریق عطسه و یا از طریق تماس دستان به سطوح انتقال داده می‌شوند. در نتیجه روزانه باید سطوح این مراکز نظافت شده و پاکیزه شوند.

رعایت نظافت و بهداشت در محیط‌های آموزشی علاوه بر حفظ سلامتی افراد، موجب زیبایی چند برابری محیط شده و تاثیر زیادی در روحیه افراد دارد. دانش اموزان علاوه بر تامین سلامتی آنها، نیاز به محیطی زیبا و نشاط اور دارند. نظافت و زیبایی مراکز اموزشی باعت میشود تا محصلان ارتباط بهتری با محیط برقرار کنند.

ارتباط گیری بهتر دانش آموزان و دانشجویان با محیط آموزشی باعث می شود تا آنها تمایل بیشتری به یادگیری درس داشته باشند و در بحث های کلاسی شرکت کنند. هیچ یک از ما دوست نداریم که در محیطی درس بخوانیم که مدیران آن مجموعه بفکر پاکیزگی آن نیستند.

شیوه های نظافت مدارس! سنتی یا صنعتی

شما برای نظافت مدارس و مراکز آموزشی میتوانید از دو روش نظافت صنعتی و سنتی استفاده کنید. بتازگی شیوه های نظافت سنتی دیگر کاربردی ندارد و هزینه های هنگفت و البته زمان زیادی را از شما میگیرد. کیفیت کار نیروی خدماتی نیز با تجهیزات نظافتی قابل قیاس نیست و بهترین راه حل استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی است.

چرا دیگر نظافت سنتی در مراکز اموزشی جوابگو نیست؟

 • پرداخت هزینه های مکرر برای نظافت
 • نیاز به نیروی خدمات بیشتر برای محیط‌های آموزشی بزرگ و وسیع
 • کاهش کیفیت نظافت در مراکز وسیع اموزشی

نظافت مراکز اموزشی با جارو برقی صنعتی

مزایای استفاده از نظافت صنعتی در مراکز اموزشی

 • صرفه جویی در وقت و زمان
 • صرفه جویی در هزینه ها
 • کارایی بهتر تجهیزات نظافت صنعتی در برابر شیوه‌های سنتی
 • بی نیازی از نیروی خدمات
 • بهره گیری از تکنولوژی روز
 • افزایش کیفیت نظافت
 • افزایش ایمنی افراد

معرفی تجهیزات نظافتی برای مدارس

جاروبرقی صنعتی

استفاده از جاروبرقی صنعتی برای نظافت مدارس بهترین گزینه میباشد. طراحی و ساخت جاروبرقی های صنعتی بگونه ای است که دارای قدرت زیادی برای مکش زباله ها و گرد و غبار است. مدارس اغلب دارای زباله های بسیار هستند و گرد و غبار همیشه روی سطوح وجود دارد. با بهره گیری از جاروبرقی صنعتی شما به راحتی میتوانید نظافت را بشکلی اصولی در مراکز اموزشی پیاده کنید. 

جارو برقی صنعتی برای نظافت مدارس

اسکرابر صنعتی

استفاده از اسکرابر‌های صنعتی برای نظافت مدارس یکی از گزینه‌های ایده ال برای رفع الودگی هاست. اسکرابر علاوه بر پاکسازی محیط از الودگی ها، شستشو نیز انجام میدهد. البته قیمت اسکرابر تا حدودی بالاست و شاید خرید آن برای هر مجموعه ای راحت نباشد. لذا ما در آوین صنعت خرید جاروبرقی صنعغتی را برای نظافت مدارس پیشنهاد میکنیم.

اسکرابر صنعتی برای نظافت مدارس

چرا جاروبرقی صنعتی بهترین گزینه برای نظافت مراکز اموزشی است؟

 • جاروبرقی های صنعتی دارای قدرت بسیار بالایی برای مکش الودگی ها و زباله های محیط کلاس هاست. علاوه بر این با جاروبرقی صنعتی میتوانید براحتی گرد و غبار را از هرجای محیط پاک کنید.
 • همچنین قیمت این محصول در مقایسه با اسکرابر ها خیلی پایین تر است و خرید را برای شما اسان تر میکند.
 • مورد بعدی نگهداری از این وسیله است. به طور کل نگهداری جاروبرقی صنعتی راحت است و نیاز به رعایت اصول خاصی ندارد.
 • شیوه کار با جاروبرقی های صنعتی نیز راحت تر بوده و نیاز به آموزش خاصی ندارد. ( در شرکت اوین صنعت پس از فروش هر محصول اموزش کار با ان بصورت رایگان به مجموعه فوق داده میشود. )
 • همچنین استفاده از جاروبرقی های صنعتی در مراکز اموزشی راحت تر بوده و حمل و نقل ان سهیل تر است.

جاروبرقی صنعتی برای مراکز اموزشی را از کجا خریداری کنیم؟

شرکت آوین صنعت دارای سابقه بسیار در فروش و واردات تجهیزات نظافت صنعتی است. فروش انواع جاروبرقی های صنعتی در مجموعه اوین صنعت دارای گارانتی ۱۸ ماهه است و ما با افتخار ضمانت پایین ترین قیمت محصولات را میکنیم.  شما برای مشاوره خرید جاروبرقی صنعتی برای مراکز اموزشی میتوانید با کارشناسان ما در مجموعه تماس حاصل کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.