اسکرابر باطری دار چیست؟

اسکرابر باطری دار چیست؟

بدون شک نظافت اماکن بزرگی چون بیمارستان‌ها، مراکز تجاری و پارکینگ های طبقاتی اهمیت زیادی داشته و نظافت سخت‌تر می‌شود. همچنین باید گفت که امروزه دستگاه‌های نظافت صنعتی بروز شده و دیگر استفاده از تی و جارو و… معقول نیامده و ما استفاده از انواع کف شور صنعتی و زمین شوی صنعتی را پیشنهاد میکنیم. دستگاه‌های جدید نظافت صنعتی کار را برای ما آسان کرده و با صرف انرژی کمتر و در عین حال بازدهی بیشتر میتوانیم اقدام به نظافت اماکن کنیم. اینجاست که می‌گویند تکنولوژی همیشه به کمک انسان‌ها می‌آید. شاید هزینه های بنسبت بالای خرید اسکرابر‌ها کمی شما را برای خرید این دستگاه‌ها باز دارد.

اما اگر کمی با دید بیزینس وار به این قضیه نگاه کنید شما با صرف هزینه‌ی بظاهر بالاتر (البته که بالا نیست)، نیروی خدماتی خود را کاهش داده و نظافت در کمترین زمان ممکن با بهترین بازدهی را بدست خواهید آورد. یکی از انواع اسکرابر ها، اسکرابر باطری دار است. با این حال اسکرابر باطری دار چیست؟ و اصول استفاده از آن به چه نحو است؟ در ادامه به بررسی جزئیات می‌پردازیم.

اسکرابر باتری دار چیست؟

اسکرابر باطری دار یا شارژی یکی از انواع مدل‌های اسکرابر و زمین شوهای صنعتی است. اسکرابر باتری دار همانطور که از نامش پیداست با استفاده از باطری کار کرده و نیاز به کابل و برق ندارد. شما میتوانید طی یک زمان معین اقدام به شارژ دستگاه کرده و ساعات طولانی، از آن بهره ببرید.

اغلب اسکرابر سرنشین دار از نوع باطری دار یا شارژی هستند. ولیکن اسکرابر دستی هم در نوع باطری دار و هم نوع برقی موجود هستند. اسکرابر‌های شارژی دارای قدرت مکش بالا هستند و در آن یک مخزن برای آب پاک و یکی دیگر برای نگهداری آب آلوده طراحی شده است.

این نوع اسکرابر‌ها در طی شستشوی زمین با برس های قدرتمند بکار برده در آن، همزمان زمین و کف را نیز خشک می‌کنند. و این موضوع سبب شده تا کارایی اسکرابر ها بیشتر و طالبان خرید آنها نیز افزایش پیدا کند.

انواع اسکرابر باتری دار

اسکرابر باطری دار بخرم یا برقی؟

یکی از دغدغه‌های صاحبان کسب و کار‌های بزرگ انتخاب بهترین نوع اسکرابر برای محیط کاری شان می‌باشد. آیا اسکرابر برقی بهتر است یا اسکرابر باطری دار؟

به طور کل باید بگوییم که فرق آنچنانی ای بین اسکرابر باتری دار و برقی وجود ندارد. اما در هر حال باید بهترین گزینه را در هر امری انتخاب کنیم.

گزینه ای که سبب صرفه جویی در زمان شده و در مقابل بیشترین بازدهی را داشته باشد. موضوع حائز اهمیت این است که خرید هر یک از اسکرابر ها بستگی به شرایط محیطی شما دارد. بگذارید راحت تر بگویم.

  • اگر قصد دارید تا برای مکانی که نیازمند سکوت و حداقل صدا است (برای مثال محیط بیمارستان، آسایشگاه ها و…) پیشنهاد آوین صنعت به شما خرید اسکرابر باتری دار است. چرا؟ چون اسکرابر باتری دار کمترین میزان صدا را دارد. اما اسکرابر‌ کابلی یا برقی دارای اندک صدایی هستند که شاید برای این محیط ها مناسب نباشد.
  • اگر برای محیطی که قرار است اسکرابر خریداری کنید دسترسی به پریز برق یا برق شهری ندارید از اسکرابر کابلی استفاده نکنید.
  • مورد دیگر، اگر قصد خرید اسکرابر برای محیط های شلوغ و پر رفت و آمد دارید بهتر است از اسکرابر باطری دار استفاده کنید. زیرا اتصال دستگاه به پریز برق در این شرایط آسان نیست.

بهترین اسکرابر باطری دار

در این بخش ما لیستی از بهترین اسکرابر های باتری دار را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم. چنانچه در مورد هر یک سوالی داشتید فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

اسکرابر خودرویی مدل CT110BT85

زمین شوی صنعتی مدل CT110BT85 یک نمونه اسکرابر سرنشین دار با ظرفیت مخازن و عرض شستشوی بزرگ است. این مدل اسکرابر در رده اسکرابر سرنشین دار دو برسه تمام اتوماتیک قرار می گیرد. پیشنهاد می‌شود برای نظافت محیط هایی با متراژ بالا از جمله مجتمع های تجاری، پارکینگ های طبقاتی، صنایع خودرو سازی و… استفاده کنید.

خرید اسکرابر خودرویی مدل CT110BT85

اسکرابر سرنشین دار مدل CT110BT85

اسکرابر صنعتی مدل CT46B50

اسکرابر صنعتی مدل CT46B50 از نوع باتری دار یکی از پر فروش ترین نوع اسکرابر شارژی می‌باشد که شستشوی سطح زمین تا متراژ ۲۰۰۰ متر مربع را انجام می دهد.

خرید اسکرابر صنعتی مدل CT46B50

اسکرابر صنعتی مدل CT46B50

خرید و استعلام قیمت اسکرابر صنعتی در آوین صنعت

شرکت آوین صنعت سال‌های متمادی است که در حوزه فروش اسکرابر صنعتی و واتر جت ها سابقه دارد و افتخار این را داشته ایم که با شرکت های بزرگ ایران و خارج از کشور ارتباط بگیریم و محصولی با اصالت را به فروش برسانیم. شما عزیزان می‌توانید در جهت اطلاع از قیمت اسکرابر و زمین شو های صنعتی با شماره ۰۲۱۴۴۱۴۰۰۰۵ تماس بگیرید و یا در واتساپ با ما در ارتباط باشید.

تمامی مطالب توسط نویسندگان شرکت آوین صنعت نوشته شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.