جاروبرقی کوله پشتی

جاروبرقی کوله پشتی یا کوله ای (جاروبرقی دوشی یا جاروبرقی همراه نیز گفته می شود) به نوعی از جاروبرقی گفته می‌شود که اپراتور توسط کمربند و دو بند، دستگاه جاروبرقی را بر روی دوش خود آویزان نموده و عملیات مکش و غبار روبی را از روی سطوح انجام می‌دهد.

خرید جاروبرقی کوله پشتی

شما می‌توانید برای خرید انواع جاروبرقی کوله ای و اطلاع از قیمت و موجودی کالا از طریق تماس با ۰۲۱۴۴۱۴۰۰۰۵ یا پیام در واتساپ با ما در ارتباط باشید.

جاروبرقی کوله پشتی مدل AKP-2000

جاروبرقی کوله پشتی مدل AKP-2000

جاروبرقی کوله پشتی YP 1/5

جاروبرقی کوله پشتی YP 1/5

جاروبرقی کوله پشتی مدل BV 7/1 HEPA

جاروبرقی کوله پشتی مدل BV 7/1 HEPA

برای استعلام قیمت و موجودی کالا تماس بگیرید.

قیمت و خرید جاروبرقی کوله پشتی

شرکت آوین صنعت یکی از معدود شرکت های ارائه دهنده انواع جاروبرقی کوله ای در ایران است. این شرکت با سالها سابقه در حوزه فروش انواع تجهیزات نظافت صنعتی، در حال حاضر انواع جارو کوله ای را برای شما عزیزان فراهم آورده است. قیمت جاروبرقی کوله پشتی آوین صنعت مانند سایر محصولات این شرکت به نسبت رقبا بسیار به صرفه تر است. این موضوع را می توانید با نگاهی کوتاه به محصولات آوین صنعت و سایر شرکت ها متوجه شوید. برای اطلاع از قیمت جاروبرقی کوله پشتی می توانید همین حالا با شماره ۰۹۱۲۲۹۰۳۵۸۹ تماس بگیرید.

البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که پایین بودن قیمت محصولات آوین صنعت به معنای پایین بودن کیفیت آنها نیست. ما سالها است که برترین کیفیت را در محصولات نظافت صنعتی به مشتریان خود ارائه کردیم. در واقع شرکت آوین صنعت به دلیل اینکه یکی از تولید کنندگان این صنعت می باشد، همواره در تلاش بوده تا تجهیزات نظافت صنعتی با قیمت مقرون به صرفه به دست مشتریان برسد.

ارگونومی ساخت جاروبرقی کوله پشتی

ارگونومی ساخت در جاروبرقی کوله ای

ارگونومی و طراحی ساخت جاروبرقی کوله ای صنعتی به نحوی است که اپراتور در حین استفاده کمترین خستگی را داشته باشد. معمولاً این نوع از جاروبرقی‌ها بصورت استوانه ای طراحی می‌شوند . وزن اینگونه از جاروبرقی‌ها باید بگونه ای باشد که اپراتور حتی در حین کار در ساعت‌های طولانی، کمترین خستگی را داشته باشد.

وزن جاروبرقی کوله ای بنا به مدل بین ۵ تا ۱۰ کیلو گرم طراحی و ساخته می شود. جاروبرقی کوله ای یا جاروبرقی کوله پشتی توسط یک کمربند و دوبنده بر روی دوش اپراتور بسته می‌شود. این نوع کمربند و دو بنده بایستی بگونه ای باشد که اپراتور در حین کار کمترین نگرانی بابت افتادن جاروبرقی را از روی دوش خود داشته باشد. در عین حال دوبنده و کمربند جاروکوله ای  بایستی بنحوی ساخته شده باشد که وزن دستگاه جاروبرقی را بصورت متعادل بر روی بدن توزیع نماید که اپراتور کمترین آسیب را در حین کار داشته باشد.

اجزای سازنده یک دستگاه جاروبرقی کوله پشتی

اجزای دقیق جاروبرقی کوله ای شامل موارد زیر است:

بدنه دستگاه: که معمولاً بصورت استوانه ای و از جنس فلز آلومینیوم و یا پلاستیک فشرده می‌باشد.

فیلتر دستگاه: فیلتر دستگاه در داخل بدنه جاروبرقی کوله پشتی قرارگرفته است تا بتواند در اثر مکش جاروبرقی، مجدداً هوای تسویه شده و تمیز را به محیط اطراف هدایت نماید. فیلتر دستگاه جارو کوله ای معمولاً پارچه ای و قابل شستشو می‌باشد.

کیسه زباله: کیسه زباله در جاروبرقی کوله ای نیز همانند سایر مدل‌های جاروبرقی صنعتی و یا جاروبرقی نجاری جهت جمع اوری گرد و غبار و زباله‌های جامد، طراحی و ساخته شده است. معمولاً جنس این کیسه از پلی استر و یا پارچه  قابل شتشو  ساخته شده است. ظرفیت مخزن زباله معمولاً بین ۵ الی ۱۰ لیتر می باشد.

شیلنگ و دیگر متعلقات دستگاه: در جارو کوله ای جهت مکش و هدایت زباله‌های جامد به سمت مخزن و کیسه جاروبرقی از یک شیلنگ ۱ الی ۲ متری استفاده می‌شود. دو لوله فلزی از جنس استیل ضد زنگ به همدیگر وصل شده و در نهایت به شیلنگ جاروبرقی متصل می‌شود. بر روی این لوله استیل نازل‌های مختلفی جهت مکش در گوشه و زوایای مختلف متصل می‌شود. نازل‌های مختلف از جمله: نازل گوشه گیر، نازل گردگیر، نازل پارویی، نازل مخصوص فرش و موکت.

معمولا در انواع جاروبرقی سطلی، جاروبرقی آب و خاک صنعتی هم این تجهیزات یکسان هستند. 

اجزای دستگاه جاروبرقی کوله ای
انواع جاروبرقی کوله ای

انواع جارو کوله ای

با توجه به نوع منبع تغذیه جاروبرقی رو دوشی به دو نوع جاروبرقی کوله ای تقسیم می شود:

 • جارو کوله ای برقی
 • جارو کوله ای باتری دار

بر مبنای مصرف انرژی جاروبرقی کوله پشتی دو نوع جاروبرقی تولید می‌شود. جاروبرقی کوله ای برقی توسط کابل برق و با اتصال با پریز برق شهری (برق ۲۳۰۲۲۰ ولت تکفاز) انرژی مورد نیاز الکتروموتور خود را تامین می‌نماید. در استفاده از جاروبرقی کوله ای برقی بایستی حتماً به وجود پریز برق در فواصل مناسب (هر ۲۰ متر) توجه داشت.

در خصوص جاروبرقی کوله ای باتری دار بدون توجه به پریز برق می‌توانیم آزادانه به هر کجا و هر سطح حرکت و از جاروبرقی کوله ای باتری دار استفاده نماییم. بعنوان مثال در داخل کابین هواپیما با توجه به وجود برق ۱۱۰ ولت یا بایستی از جاروبرقی کوله ای و یا هتلی با منبع تغذیه برق ۱۱۰ ولت استفاده نماییم و یا اینکه بدون توجه به برق داخل کابین هواپیما از جاروکوله ای شارژی استفاده نماییم.

ویژگی باتری جاروکوله ای شارژی

با توجه به ابعاد و اندازه کوچک این نوع از جاروبرقی‌ها بایستی باتری که استفاده می‌شود ویژگی های زیر را داشته باشد:

 1. سبک باشد
 2. سریع شارژ شود
 3. از انرژی بالایی برخوردار باشد

با توجه به سه بند مشخصات باتری در جاروبرقی کوله ای توجه ما به باتری لیتیومی از نوع ۳۶ ولت معطوف می شود. این نوع باتری قوی، سریع شارژ می شود و سبک است، اما در عین حال از قیمت بالایی برخوردار است.

مقایسه جاروبرقی کوله ای برقی با جاروبرقی کوله ای شارژی

از مزایای جاروبرقی کوله پشتی برقی نسبت به باتری دار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت خرید اولیه جاروبرقی کوله ای از نوع برقی نصف نمونه باتری دار است.
 • هزینه خدمات و تعمیرات نمونه برقی به مراتب کمتر از جارو کوله ای شارژی است.
 • وزن جاروبرقی کوله ای کابلی بخاطر نداشتن باتری از نمونه شارژی کمتر است.

همچنین از مزایای جاروبرقی کوله ای شارژی نسبت به نمونه کابلی عبارتند از:

بدون نیاز به پریز برق آزادانه قابلیت استفاده در هر محیط و سطحی را دارد. در محیط‌هایی که برق شهری وجود ندارد و یا تامین برق سخت است، استفاده از جاروشارژی کوله ای بسیار کارا و مفید است.

نمونه جاروبرقی شارژری کوله ای با توجه به عدم استفاده از کابل برق، تردد افراد را در سطح محیط اطراف سخت نمی‌نماید.

کاربرد جارو کوله پشتی

جارو کوله ای با توجه به استفاده آسان بصورت ساده و بدون هیچگونه دغدغه ای در محیط‌هایی همانند موارد ذیل استفاده می‌شود:

 • استفاده جارو برقی کوله ای در سینما و سالن‌های آمفی تآتر: بخاطر مستقر بودن ردیفی و ثابت صندلی‌ها در چنین محیط‌هایی، بهترین دستگاه جارو برقی می‌تواند همان جارو کوله ای باشد
 • استفاده جاروکوله ای در بیمارستان‌ها و نظافت اطاق عمل، نظافت زیر تخت‌های بیمارستانی
 • استفاده جاروبرقی همراه در نظافت تابلو های برق
 • استفاده جارو کوله پشتی در نظافت داخل کابین هواپیما، نظافت داخل کوپه‌های قطار، نظافت داخل اتوبوس
 • استفاده جاروشارژی در نظافت سریع محیط‌هایی که چندان فرصت برای نظافت را در آن محیط نداریم، بعنوان مثال نظافت داخل راکتورها و یا بویلرهای حرارتی نیروگاه‌ها
 • نظافت راه پله‌ها
 • نظافت اماکن اداری و سالن‌های کنفرانس. در چنین محیط‌هایی دستگاهی که برای نظافت استفاده می‌نماییم بایستی کم صدا، سبک و با قابلیت کار سریع باشد. لذا استفاده جارو کوله ای از هر دو نوع برقی و باتری دار می‌تواند در چنین محیط‌هایی بسیار کار و ثمر بخش باشد
 • نظافت کلاس‌های درس و راهرو مدارس
 • جاروبرقی رو دوشی درنظافت محیط‌هایی که دچار حادثه آتش سوزی و خسارت‌های ناشی از اتصالات برق شده اند
 • نظافت قفسه بندی‌ها در انبارها توسط جارو کوله ای
 • نظافت کانال‌های هواکش که در ارتفاع بالا قرار دارند و امکان حمل جاروبرقی‌های صنعتی وجود ندارد
 • نظافت داخل کندانسورها

برخی مزایای جارو کوله ای آوین نسبت به سایر مدل‌های موجود در بازار

جارو کوله ای آوین ساخت شرکت آوین صنعت می‌باشد. این جاروبرقی:

از قیمت بسیار مقرون بصرفه در بدو خرید برخوردار است. این مدل جارو برقی نسبت به سایر مدل‌های موجود در بازار خارجی و داخلی از قیمت بسیار پایین‌تری برخوردار است.

 • هزینه خدمات جاروکوله ای آوین بسیار پایین می‌باشد.
 • جارو کوله پشتی آوین از ارگونومی خوب و متناسب با فیزیک بدنی شخص اپراتور برخوردار است.
 • جاروبرقی آوین از وزن بسیار پایین و استحکام بالا در ساخت برخوردار است.
 • جاروکوله ای آوین دارای هر دو سیستم مکش و دمش است. در برخی محیط‌ها سیستم دمش هوا با شتاب بالا می‌تواند در نظافت و غبار روبی آن محیط کمک نماید.
 • جارو کوله ای آوین دارای سیستم تنظیم میزان قدرت الکتروموتور است. در واقع یک تنظیم گر ولوم قدرت بر سر راه مدار الکتروموتور قرار دارد. بنا به نیاز از میزان مناسب قدرت الکتروموتور استفاده می‌نماییم.
 • جاروبرقی رو دوشی آوین دارای یک کیت نگهداری وسایل اضافی می‌باشد.
 • جارو رودوشی آوین صنعت دارای توان فوق العاده بالا در مکش و دمش است.
مزایای جاروبرقی کوله پشتی آوین صنعت

آزادی در حرکت

آزادی در حرکت

جاروبرقی کوله پشتی این امکان را به شما می دهد تا بدون محدودیت هر نقطه ای را می خواهید تمیز کنید.

سبک و بی دردسر

سبک و بی دردسر

وزن این دستگاه ها بسیار پایین است و به راحتی قابل جابجایی هستند.

۴ برابر سرعت بیشتر

۴ برابر سرعت بیشتر

اگر یکبار از این جاروبرقی ها استفاده کنید مسلما متوجه سرعت بالای آنها نسبت به جاروبرقی های معمولی خواهید شد.

طول عمر بالا

طول عمر بالا

جاروبرقی کوله ای آوین صنعت از بهترین مواد اولیه ساخته شده و دوام طولانی مدتی خواهد داشت