> تماس مستقیم با آوین صنعت <

شرکت آوین صنعت

جاروبرقی صنعتی

خانه ، جاروبرقی صنعتی

محصولات

جاروبرقی صنعتی 3 موتوره P83WD-Pro

جارو برقی صنعتی مدل P83 WD Pro

جاروبرقی صنعتی مدل 53WD

جاروبرقی صنعتی مدل 53WD

جاروبرقی هتلی 41WD

جارو برقی نیمه صنعتی مدل 41WD

جاروبرقی صنعتی FL-VAC3

جاروبرقی صنعتی FLVAC3 industrial

جاروبرقی صنعتی FL-VAC3

جاروبرقی صنعتی FL VAC3

جاروبرقی هتلی LP 1/16

جاروبرقی صنعتی FL-VAC1

جاروبرقی صنعتی FL VAC1

جارو برقی نیمه صنعتی مدل 21WD

جاروبرقی صنعتی مدل Planet 350

جاروبرقی صنعتی Planet 350

جاروبرقی صنعتی planet 150

جاروبرقی صنعتی Planet 150

جاروبرقی صنعتی planet 200

جاروبرقی صنعتی Planet 200

جاروبرقی صنعتی مدل planet 633m

جاروبرقی صنعتی Planet 633M

جاروبرقی نیمه صنعتی GS 2/62

جاروبرقی نیمه‌صنعتی GS 2/62

جاروبرقی صنعتی planet 755

جاروبرقی صنعتی Planet 755

جاروبرقی صنعتی Planet EX

جاروبرقی صنعتی planet 201 hepa

جاروبرقی صنعتی Planet 201 HEPA

جاروبرقی اب و خاک آلمانی 83WD-PRO

جاروبرقی آب و خاک آلمانی 83WD-PRO

جاروبرقی صنعتی GS 3/78

جاروبرقی نیمه‌صنعتی GS 3/78

جاروبرقی نیمه صنعتی GS 1/38

جاروبرقی نیمه‌صنعتی GS 1/33

جاروبرقی اب و خاک 2 موتوره 82WD-PRO

جاروبرقی آب و خاک 2 موتوره 82WD-ECO

جاروبرقی هتلی تک موتوره سکوت

جاروبرقی هتلی مدل سکوت

جاروبرقی تک موتوره سطلی مدل 31WD

جاروبرقی تک موتوره سطلی 31WD-PRO

جاروبرقی صنعتی FLVAC3 توربینی

جاروبرقی صنعتی مدل FLVAC 7.5

جاروبرقی صنعتی FL VAC Turbine4

جاروبرقی صنعتی آب و خاک FL VAC 5.5

جاروبرقی صنعتی FLVAC 7.5 توربینی

جاروبرقی صنعتی FL VAC 7.5

جاروبرقی نیمه صنعتی flvac2

جاروبرقی نیمه صنعتی FL VAC2

برای استعلام قیمت و موجودی کالا تماس بگیرید.

معرفی و خرید جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی (Industrial vacuum cleaner) یا مکنده صنعتی دستگاهی است که زباله‌ها را مکش کرده و در مخزن خود جمع‌آوری می‌نماید. همه ما با دستگاه جاروبرقی و کار این دستگاه آشنایی داریم، در واقع به عبارتی دستگاه مکنده امروز با زندگی کاری و شخصی ما قرابت و نزدیکی خاصی دارد. امروزه تنوع مختلفی از دستگاه‌های جاروبرقی توسط تولید کنندگان این ابزار نظافتی تولید و به بازار جهت استفاده مشتریان روانه می‌گردد.

فروش جاروبرقی صنعتی در آوین صنعت

انواع جاروبرقی و مکنده صنعتی

دستگاه های جاروبرقی با توجه به نوع کار به 4 دسته جاروبرقی تقسیم می شود.

1- جاروبرقی تجاری:

جاروبرقی تجاری یا مکنده نیمه صنعتی در واقع مکنده ای است که جهت کارهای نیمه صنعتی و یا استفاده در محیط های تجاری و یا مسکونی تعریف می شود. این نوع مکنده دارای یک، دو و یا سه عدد الکتروموتور از نوع زغالی و یا موتور کولکتوری است. در این تیپ از مکنده ها معمولا از یک لایه فیلتر پارچه ای جهت جلو گیری از خروج غبار به فضای اطراف استفاده می شود.

بدنه دستگاه با توجه به محیط قابل استفاده به صورت پلاستیکی و یا استیل ضد زنگ تجهیز می شود. در صورتیکه از جاروبرقی تجاری در کارهای صنعتی سنگین و یا محیط صنعتی استفاده شود به خاطر عدم وجود فیلتر مناسب،چرخ های با استحکام و بدنه قوی، دچار آسیب شده و خیلی زود مستعمل خواهد شد.

 قیمت جاروبرقی سه موتوره نیمه صنعتی نسبت به جاروبرقی صنعتی سه موتوره پایین تر است در نتیجه با توجه به قیمت جاروبرقی تجاری و ابعاد و اندازه مناسب می توانیم به صورت کم هزینه تر این جاروبرقی را خریداری و در محیط مناسب استفاده گردد. تمامی جاروبرقی های خانگی، جاروبرقی هتلی و جاروبرقی سطلی آب و خاک در این رده قرار می گیرند.

2- جاروبرقی اب و خاک:

اگر به دنبال قدرت و تطبیق پذیری هستید، جاروبرقی آب و خاک بهترین گزینه برای شماست. جاروبرقی های اب و خاک نه تنها می توانند زباله ها، گرد و غبار و مایعات را به راحتی از مکش کنند، بلکه می توانند برگ های باغ را نیز مکش کنند. همچنین جاروبرقی های آب و خاک بجای کیسه از مخزن های جداگانه در جهت جداسازی مایعات و جامدات استفاده می‌کنند. 

3- جاروبرقی صنعتی ذغالی:

 رده اول جاروبرقی های صنعتی دارای الکتروموتور کولکتوری و یا همان زغالی هستند البته الکتروموتور در این نوع از جاروبرقی ها به صورت تقویت شده است و از سیم پیچ و چسب قوی تر بین سیم پیچ ها استفاده شده است، این نوع طراحی باعث شده است که جاروبرقی صنعتی بتواند تا 1 ساعت روشن و سپس پس از یک ساعت خاموش و سپس به صورت دوره های یک ساعته بکار بپردازد.

4- جاروبرقی دائم کار:

در نوع دیگر از جاروبرقی های صنعتی که به جاروبرقی های موتور توربینی معروفند الکتروموتور از نوع توربینی یا دائم کار می باشد و توانایی کار کردن یکسره طی ساعت های متمادی را دارند. در مکنده صنعتی توربینی معمولا دغدغه خاموش کردن دستگاه جهت عدم آسیب به الکتروموتور دستگاه را نداریم و معمولا الکتروموتور توربینی در مکنده دائم کار یک عدد می باشد و تفاوت بین قدرت الکتروموتورها می باشد. جاروبرقی صنعتی دائم کار را جهت کارهای سنگین و یا مکش مواد با دانسیته بالا استفاده می نماییم. اگر بخواهیم دقیق تر نگاه کنیم، بسته به نوع ورودی و خروجی که بر روی الکتروموتور توربینی بسته می شود، ما می توانیم از دستگاه قدرت بالا در مکش مواد و یا سرعت مکش بالا را انتظار داشته باشیم.

 زمانی که ورودی و خروجی به صورت سریال بر روی الکتروموتور توربینی نصب می شود، این نوع الکتروموتور دارای فشار منفی و یا قدرت بیشتر در مکش مواد با دانسیته بالا هست و زمانی که ورودی و خروجی به صورت پارالل بر روی الکتروموتور توربینی نصب می گردد، می توانیم از این نوع الکتروموتور انتظار ایرفلو و یا حجمی از هوا که در واحد زمان مکش می شود را داشته باشیم. (در واقع الکتروموتورهایی پارالل مناسب جهت مکش مواد با دانسیته کم هستند به عنوان مثال گرد و غبار)

اجزای سازنده در یک دستگاه جاروبرقی صنعتی

مهمترین اجزای سازنده یک دستگاه مکنده عبارتند از پمپ خلا، فیلتر دستگاه جاروبرقی، مخزن و بدنه دستگاه. پمپ دستگاه که دو مولفه سرعت و قدرت یک دستگاه جاروبرقی را تولید می نماید می تواند در مدل های مختلف دارای سرعت بالا و یا قدرت بالا باشد.

معمولا جاروبرقی های نیمه صنعتی به خاطر استفاده از الکتروموتور های کولکتوری و سرعت چرخش بالا سیم پیچ معمولا حجم بیشتری از هوا را از مخزن دستگاه جاروبرقی تخلیه نموده و در نتیجه این نوع از جاروبرقی ها دارای سرعت یا ایرفلو (Air Flow) بالاتر هستند.

جاروبرقی صنعتی چگونه کار می‌کند؟

تمامی جاروبرقی‌ها از جمله جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی، جاروبرقی تجاری دارای دو پارامتر قدرت و سرعت مکش هستند.

 • قدرت مکش: به معنای میزان قدرت و توانایی جاروبرقی برای مکش زباله‌ها می‌گویند. هرچه قدرت جاروبرقی صنعتی بیشتر باشد، دستگاه توانایی بیشتری در مکش زباله‌های سنگین تر است. 
 • سرعت مکش: حجم موارد مکش شده در واحد زمان معین است. که هرچه سرعت مکش بالاتر باشد، در زمان کمتری نظافت و مکش زباله ها صورت می‌گیرد.
 

در تمامی جاروبرقی‌های صنعتی موتور، انرژی لازم برای عملکرد پمپ را تامین می‌کند. سپس بوسیله این پمپ، فشار منفی در مخزن ایجاد می‌شود، بدلیل اختلاف فشار در داخل و خارج از مخزن، مواد از سمت خارج دستگاه، به سمت داخل دستگاه با بالاترین قدرت کشیده می‌شود. سپس مواد و گرد و غبار در مخزن دستگاه باقی می‌ماند. همچنین بدلیل وجود فیلتر هایی با متریال ایده آل این ذرات از مخزن عبور نمیکند و وارد فضای باز نمی‌شود. 

عملکرد تمامی جاروبرقی ها به همین منوال است. اگرچه بسیاری از شرکت ها عنوان میکنند که عملکرد جاروبرقی‌های صنعتی متفاوت است. 

این یک تبلیغ است. 

جاروبرقی صنعتی در انبار

سطح فیلتراسیون در جاروبرقی های صنعتی و نیمه صنعتی

تمامی مکنده های صنعتی و نیمه صنعتی جهت جلوگیری از خروج آلودگی ها و گرد و غبار به فضای اطراف از فیلتر استفاده می نمایند. در واقع فیلتر با جنس پارچه ای و سلولزی ساخته می شود. هر چه سطح فیلتراسیون بالاتر باشد، فیلتر دستگاه جاروبرقی توانایی بالاتری در گیرانداختن ذرات و جلوگیری از انتشار آن به فضای اطراف را دارد. فیلتر در جاروبرقی های صنعتی هم دارای سطح بیشتر (سطح فیلتراسیون بالا) و هم دارای تنوع فیلتر در کلاس های L، M و Hepa هستند.

 فیلتر هپا در تنوع مختلف ساخته می شود و معمولا در بالاترین حد از فیلتراسیون خود می تواند 99.99 صدم درصد را تا یک دهم میکرون فیلتر نماید. در شرایط خاص فیلترهای متنوع تری هم موجود است به عنوان مثال فیلتری که عایق حرارتی است و به فیلتر (Nomex) معروف است و یا فیلتر تفلونی (فیتری PTFE) که مخصوص مکش و فیلتر مواد چسبنده است از جمله رنگ های پودری، که با استفاده از این نوع فیلتر دیگر این ذرات رنگ پودری به فیلتر نمی چسبند و همچنین فیلتر آنتی استاتیک که مخصوص فیلتر مواد استاتیک می باشد از جمله آرد که دارای الکتریسینه ساکن می باشد و یا هر جرم و یا پودری که دارای الکتریسیته ساکن باشد.

فیلتر جاروبرقی‌ صنعتی

مزایای خرید جاروبرقی صنعتی

نظافت ابعاد مختلفی دارد. زمان هایی ما نیاز به شستشوی محیط داریم که به سمت کفشوی ها می رویم ولی در مواقعی نیاز داریم با سرعت بالا، محیط را تمیز کنیم. استفاده از جاروبرقی صنعتی در یک محیط باعث جمع آوری سریع و با کیفیت گرد و غبار های محیطی می شود. در محیط هایی تولیدی با آلودگی زیاد، نیاز به خرید جاروبرقی صنعتی بزرگ داریم تا بتواند آلودگی های محیطی را جمع آوری کند. مثلا در کارخانه های سیمان که چگالیته مواد بالا است، نظافت با روش های سنتی امکان پذیر نیست و باید با استفاده از جاروبرقی صنعتی محیط را تمیز کنیم.

در محیطهای پالایشگاهی که مواد ریخته شده بر روی زمین از جنس پودرهای سمی هستند، نمی توان از اسکرابر صنعتی استفاده کرد چون در این حالت ممکن است واکنشی بین آب و پودر ریخته شده شکل بگیرد که برای سلامتی کارکنان خطرناک باشد. در این حالت نیز انتخاب یک جاروبرقی صنعتی مناسب می تواند چاره کار باشد.

 

اشاره به مزایای کلی خرید جاروبرقی صنعتی

 • نظافت سریع و بهینه تر 
 • صرفه جویی در وقت و زمان 
 • عدم نیاز به نیروی خدمات 
 • جلوگیری از آلوده شدن محیط بواسطه وجود فیلتر های قوی در دستگاه‌ها 
 • دارای قدرت و مکش بالا جهت رفع آلودگی‌ها 
 • مکش جامدات و مایعات 
 • مکش ضایعات نفتی ( این امکان در برخی از جاروبرقی‌های صنعتی وجود دارد) 
 • قدرت پاک‌کنندگی بالا در محیط‌هایی که دسترسی عموما سخت است. 

 

برای مشاوره و خرید بهترین نوع جارو برقی برای کسب و کار شما، می توانید با مشاورین فروش ما با شماره 09122903589 در ارتباط باشید یا با شماره های شرکت آوین صنعت تماس بگیرید.

قیمت جاروبرقی صنعتی

قیمت جاروبرقی صنعتی بر اساس محیطی که در آن کار می کند، متفاوت است. تنوع جاروبرقی ها بر اساس کاری که قرار است انجام دهند، در قیمت آن ها تاثیر گذار است. شما می توانید برای هر کسب و کار خود یک جاروبرقی مناسب را انتخاب و تهیه نمایید. مثلا جاروبرقی هتلی امکانات متفاوتی از جاروبرقی آب و خاک دارد پس با انتخاب مناسب مدل، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

از آن جایی که شرکت آوین صنعت برای هر کسب و کاری جاروبرقی متفاوتی دارد، شما می توانید با تماس با بخش فروش شرکت از طریق فرم تماس با ما یا تماس مستقیم تلفنی، با مشارین فروش ما صحبت کرده و بهترین مدل را با بهترین قیمت به همراه 12 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش تهیه نمایید.

قیمت جاروبرقی صنعتی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت جاروبرقی صنعتی

عوامل زیادی روی قیمت جاروبرقی صنعتی تاثیر گذار است: 

 • برند و کشور سازنده دستگاه 
 • نوع جاروبرقی صنعتی از جمله جاروبرقی تجاری یا صنعتی 
 • تعداد موتور تعبیه شده در آن 
 • سامانه تمیز کننده فیلتر و تجهیزات جانبی
 • حجم مخزن آن 
 • توان کار دستگاه 

به صورت معمول خرید جاروبرقی صنعتی از برند معروف دارای قیمت بالاتر و البته کارایی بیشتری می‌باشد. برای استعلام قیمت انواع جاروبرقی صنعتی می‌توانید با کارشناسان ما در آوین صنعت تماس حاصل کنید. 

پیشنهاد ما این است که در ابتدا از بالای همین صفحه انواع مدل های جاروبرقی های صنعتی را مشاهده کنید و از طریق تماس با مشاورین فروش ما، بهترین مدل را انتخاب و سپس اقدام به خرید جاروبرقی صنعتی کنید. 

تمامی مطالب توسط نویسندگان شرکت آوین صنعت نوشته شده است. 

سوالات متداول:

چه فاکتورهایی روی قیمت جاروبرقی های صنعتی تاثیر گذار هستند؟

نوع برند و کشور سازنده – نوع مدل جاروبرقی – قدرت و تعداد موتور جاروبرقی – نوع فیلتر – تجهیزات جانبی – سیستم تمیز کننده – کیفیت ساخت – حجم مخزن – توان دستگاه

نقش فیلتر در جاروبرقی های صنعتی چیست؟

فیلترها با جنس پارچه ای در جاروبرقی های صنعتی، نقشی حساس و حیاتی دارند. این پارچه های سلولزی در حقیقت وظیفه دارند تا از خروج آلاینده ها و گرده و غبارها از داخل مخزن جاروبرقی جلوگیری کنند. اهمیت این فیلتراسیون در جاروبرقی های صنعتی، برای بهداشت محیط بسیار پر رنگ است یکی از تفاوت های عمده بین سوییپرهای شهری و صنعتی، تفاوت بین فیلترها می باشد

جاروبرقی صنعتی چیست ؟

جاروبرقی صنعتی یا مکنده صنعتی دستگاهی است که وظیفه جمع آوری انواع آلاینده و گرد و غبار را دارد. این دستگاه با استفاده از قدرت مکش بالا، امکان جمع آوری زباله ها را در مخزن خود دارد . این جاروبرقی ها در انواع صنعتی، هتلی، تجاری و … طراحی ساخته می شوند

تماس مستقیم