> تماس مستقیم با آوین صنعت <

شرکت آوین صنعت

اسکرابر یا زمین شوی صنعتی

خانه، زمین شوی صنعتی

اسکرابر یا زمین شوی صنعتی یکی از دستگاه‌های نظافت صنعتی است که به صورت گسترده در تمامی صنایع یا مکان‌های تجاری استفاده می‌شود. در این قسمت با انواع دستگاه‌های شستشوی زمین آشنا خواهید شد.

استعلام قیمت و موجودی

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت روز انواع زمین شوی صنعتی و اسکرابر از طریق تماس با 44140005 یا پیام در واتساپ با ما در ارتباط باشید.
اسکرابر دستی صنعتی مدل CT30B45

اسکرابر CT30B45

اسکرابر دستی CT46C50

اسکرابر CT46C50

IPC-CT40BT50-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT40BT50

IPC-CT80BT70-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT80BT55

اسکرابر سرنشین دار CT230BT105

اسکرابر CT230BT105

IPC-351BT140-scrubber-dryer-01

اسکرابر 351BT140

اسکرابر برای نظافت محیط اداری

اسکرابر CT15C35

اسکرابر صنعتی CT45C50

اسکرابر CT45C50

دستگاه اسکرابر دستی مدل CT40B50

اسکرابر CT40B50

IPC-CT55C55-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT55C55

IPC-CT70BT70-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT70BT70

CT160BT95

اسکرابر CT160BT95

اسکرابر دستی مدل CT15B35

اسکرابر CT15B35

IPC-CT45B50-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT45B50

IPC-CT40C50-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT40C50

دستگاه اسکرابر صنعتی دستی مدل CT51B55

اسکرابر CT51B55

دستگاه اسکرابر دستی مدل CT71BT70

اسکرابر CT71BT70

اسکرابر سرنشین دار مدل CT110BT85

اسکرابر CT110BT85

اسکرابر ct15r

اسکرابر CT15R

IPC-CT30C45-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT30C45

IPC-CT46B50-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT46B50

IPC-CT51C55-scrubber-dryer-01

اسکرابر CT51C55

اسکرابر صنعتی دستی CT55BT60

اسکرابر CT55BT60

اسکرابر سرنشین دار CT80BT70

اسکرابر CT80BT70

Irani-DQX86-scrubber-dryer-01

اسکرابر DQX86

Irani-DQX6-scrubber-dryer-01

اسکرابر DQX6

اسکرابر ایرانی DQX5

اسکرابر باتری دار DQX5

اسکرابر ایرانی DQX5 برقی

اسکرابر برقی DQX5

اسکرابر ایرانی e75b red آوین صنعت

اسکرابر ایرانی E75B Red

اسکرابر ایرانی e75b red آوین صنعت

اسکرابر ایرانی E75C Red

معرفی و خرید اسکرابر صنعتی و زمین شوی صنعتی

اسکرابر صنعتی (scrubber) یا زمین شوی صنعتی به دستگاهی گفته می‌شود که با آن بتوانیم عملیات شستشوی کف را انجام دهیم. این دستگاه توسط آب و مواد شوینده می‌تواند با عملیات برس زنی سطح مسطح را مورد شستشو و سپس خشک کردن قرار دهد. دستگاه اسکرابر در تنوع و مدل‌های مختلف ساخته می‌شود. این ماشین شستشوگر از تجمیع دو سامانه شستشو و سامانه خشک کنی ترکیب یافته است. یعنی اسکرابر هم زمین را می‌شوید و هم خشک می کند. در این مقاله میخواهیم شما را با تنوع اسکرابر، اجزای سازنده دستگاه اسکرابر و همچنین محاسن استفاده از کف‌شوی صنعتی آشنا سازیم.

قیمت زمین‌شوی صنعتی به آپشن‌ها و امکانات آن بستگی دارد. در ادامه بعد از آشنا شدن با این امکانات عوامل تاثیر گذار با قیمت زمین شوی صنعتی را نیز بررسی خواهیم کرد.

تاریخچه دستگاه اسکرابر

از دیرباز تا به امروز بشر بفکر نظافت و شیوه هایی که رسیدن به این ارزش را ساده تر می‌نماید بوده است. دستگاه نظافتی اسکرابر نیز همانند هر دستگاه صنعتی در مسیر پیشرفت، دچار تغییرات خوبی شده است. اما تمامی این تغییرات همه در راستای استفاده راحت تر و راندمان کاری بالاتر بوده است. اولین دستگاه اسکرابر بسیار سنگین و کند بود، لذا استفاده کردن از این دستگاه سخت بود. در اواخر دهه 1950 نوع جدیدی از اسکرابر دستی تولید شد که دارای سرعت بیشتر و تغییر در سرعت بود (175  تا 350 دور در دقیقه). با توجه به اعتقاد تولید کنندگان دستگاه زمین شوی به کارامد بودن این محصول در آن زمان ،موفق شدند که در دهه 1970 زمین شوی دستی با سرعت چرخش بالاتر تولید شود (750 الی 1000 دور در دقیقه).در همان دهه با توجه به سرعت بالا در چرخش برس و اصطحکاک و استهلاک بالا، منجر به تولید برس هایی با الیاف مصنوعی و طبیعی شد. بین سال‌های 1980 تا 1990 تغییرات شگرفی در زمینه تکمیل کنترلرهای الکترونیکی در دستگاه اسکرابر بوجود آمد. همچنین تاریخچه تولید دستگاه اسکرابر خودرویی به اوایل دهه 1990 بر می‌گردد .تا به امروز بشر همواره سعی در پیشرفت این محصول ارزشمند داشته است و همه ساله در نمایشگاه‌های بین المللی شاهد تولید دستگاه اسکرابر صنعتی با قابلیت های مختلف و متنوع هستیم .

فروش اسکرابر در آوین صنعت

تنوع دستگاه اسکرابر صنعتی

در ادامه جهت استفاده بهینه با بیشترین راندمان کاری، دستگاه کف شور صنعتی و تولیدکنندگان این ماشین شستشوگر را مورد بررسی قرار می‌دهیم. تنوع دستگاه زمین شور صنعتی را از دو  بعد مورد بررسی قرار می دهیم. این تنوع عبارتند از:

1- تنوع کفشور صنعتی از دیدگاه کاربری

2- تنوع از نظر مولد انرژی

در ادامه این 2 مورد را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.

انواع دستگاه اسکرابر صنعتی از دید کاربری

1– اسکرابر سرنشین دار: دستگاه اسکرابر سرنشین دار یا اسکرابر خودرویی نوعی از زمین شور صنعتی است که اپراتور بر روی صندلی دستگاه اسکرابر نشسته و آن را هدایت می نماید. زمانی که ابعاد دستگاه اسکرابر، وزن دستگاه اسکرابر و سرعت این دستگاه نسبت به نمونه های کوچکتر بیشتر می شود، بایستی اپراتور بتواند به راحتی از این دستگاه استفاده نماید. لذا جهت کنترل آسان تر اپراتور، صندلی بر روی دستگاه تعبیه شده که راننده یا اپراتور بر روی آن می نشیند و دستگاه زمین شوی سرنشین دار را مورد هدایت قرار می دهد.

2– اسکرابر دستی: اسکرابر دستی یا زمین شوی دستی به نوعی از اسکرابر گفته می شود که اپراتور پشت سر دستگاه به دنبال دستگاه راه می رود و آن را مورد هدایت قرار می دهد. اسکرابر دستی در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شوند. در ادامه با تنوع مختلف اسکرابر دستی و اسکرابر با راننده آشنا می شویم. 

انواع اسکرابر از نظر کاربری

معرفی پر فروش ترین رده اسکرابر سرنشین دار

معمولا 99 درصد از تنوع اسکرابر های خودرویی از نوع باتری دار می باشند. این تنوع در سطح اسکرابر خودرویی باتری دار به سه دسته تقسیم می شود. اسکرابر خودرویی شارژی به سه دسته 24 ولت، 36 ولت و 48 ولت تقسیم می شود. معمولا نمونه هایی با لیتراژ بیشتر از 150 لیتر و عرض شستشو بیشتر از 900 میلی متر با تنوع 36 ولت و 48 ولت تولید می شوند. در محیط هایی که دارای متراژ وسیع و بدون سقف هستند (صحن های مطهر) معمولا مولد انرژی به صورت دیزلی تولید می شود، اسکرابر سرنشین دار با سوخت فسیلی هیچگونه محدودیتی از نظر انرژی و کارکرد وجود ندارد و تا زمانیکه مخزن سوخت تامین شود می توانیم از دستگاه زمین شور استفاده نماییم.

از مدل های معروف و پر فروش اسکرابر سرنشین دار، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اسکرابر سرنشین دار (اسکرابر خودرویی) مدل CT110BT85

اسکرابر سرنشین دار (اسکرابر خودرویی) مدل CT80BT70  

اسکرابر خودرویی یا سرنشین دار

معرفی پر فروش ترین رده اسکرابر دستی

اسکرابر دستی یا همان زمین شوی دستی از نظر مولد انرژی به دو دسته اسکرابر دستی باتری دار و اسکرابر دستی برقی تقسیم می شود. اسکرابر دستی شارژی از نظر ولتاژ باتری ها به سه دسته تقسیم می شوند. این سه دسته عبارتند از:

1- اسکرابر دستی باتری دار 12 ولت: این نوع کفشوی معمولا از یک عدد باتری 12 ولت استفاده می نماید. این نوع در اسکرابرهای کوچک با ظرفیت کمتر از 15 لیتر استفاده می نماید. اسکرابر LAVOR مدل Quick B ساخت کشور ایتالیا جزء این دسته محسوب می شود.

2- اسکرابر دستی باتری دار 24 ولت: در این نوع زمین شوی معمولا از دو عدد باتری 12 ولت استفاده می نماید. بیشترین تنوع ماشین شستشوی دستی باتری دار در این نوع یا رده قرار می گیرند. از مدل های معروف 24 ولت و اسکرابر باتری دار می توان به اسکرابر دستی باتری دار مدل CT46B50 تولید شرکت IPC Gansow اشاره کرد.

3- اسکرابر دستی باتری دار 36 ولت: این نوع اسکرابر دستی معمولا از 18 عدد باتری 2 ولتی با آمپرساعت بالا استفاده می نماید. اسکرابر دستی بزرگ معمولا در این رده قرار می گیرند. بایستی در نظر داشت که با استفاده از اسکرابر دستی باتری دار 36 ولت می توانیم محیط های وسیع با متراژ بالا را مورد شستشوی صنعتی قرار داد.

مولد انرژی در دستگاه کفشوی صنعتی

دستگاه ها کفشوی زمین از نظر مولد انرژی به سه دسته اصلی تقسیم شده که با هر یک آشنا می‌شویم : 

  • اسکرابر باطری دار 
  • اسکرابر برقی 

اسکرابر باطری دار Battery powered scrubber

اسکرابر صنعتی باطری دار

انرژی اسکرابر باتری دار یا زمین شوی شارژی همانطوری که از نامش پیداست، توسط برق تامین شده از مولد باتری تامین می شود. باتری به دستگاه کف شوی انرژی داده و دستگاه کف شوی می تواند تمامی وظایف خود را انجام دهد. اسکرابر باتری دار را با توجه به ولتاژ باتری ها به چهار دسته زمین شوی صنعتی 12 ولت، زمین شوی صنعتی 24 ولت، زمین شوی صنعتی 36 ولت و زمین شوی صنعتی 48 ولت تقسیم می شوند.

بیشترین تنوع دستگاه های اسکرابر در رده اسکرابر باتری دار 24 ولت قرار گرفته است. زمین شور باتری دار با توجه به آمپرساعت باتری طی یک زمان مشخص شارژ و دشارژ می شود. هر چه آمپرساعت باتری بالاتر باشد، اسکرابر باطری دار می تواند با زمان کمتری شارژ و با زمان بیشتری دشارژ شود. باتری در دستگاه اسکرابر شارژی توسط دستگاه شارژر مورد شارژ قرار می گیرد. در مقالات بعدی دستگاه اسکرابر شارژی را با تفصیل بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم.

اسکرابر برقی Electric industrial scrubber

اسکرابر برقی

اسکرابر برقی یا اسکرابر کابلی یکی از معروف ترین نوع اسکرابر در بازار می‌باشد که مولذ انرژی آن، برق شهری است. این اسکرابر دارای 20 متر کابل می‌باشد که به برق شهری وصل می‌شود. بدون شک میتوانیم بگوییم که هیچ تفاوتی بین اسکرابر برقی و باطری دار وجود ندارد. انتخاب اسکرابر برقی یا باطری دار بستگی به محیط شما دارد. اسکرابر برقی به سه نوع تقسیم می‌شود : 

  • اسکرابر برقی کوچک 
  • اسکرابر برقی متوسط 
  • اسکرابر برقی بزرگ 

در مقالات سایت ما می‌توانید با اسکرابر برقی بیشتر آشنا شوید. 

اسکرابر چطور کار می‌کند؟

در اولین مرحله اسکرابر آب تمیز داخل مخزن را به کمک آبپاش به میزان لازم روی سطح ریخته و هم زمان به صورت خودکار مواد شوینده و پاک کننده نیز روی سطح میریزد. سپس اسکرابر با کمک برس های قدرتمندی که در آن طراحی شده است شروع به چرخش دورانی کرده و این برس ها با قدرت بالا سطوح را از آلودگی پاک میکنند. همزمان با این عملیات موتور مکنده از طریق شلنگ مکش، آب آلوده حاصل از نظافت را به مخزن دومی انتقثال میدهد. برس خشک کن نیز عملیات خشک کردن سطح خیس را انجام داده و سرانجام سطوح آلوده بوسیله اسکرابر تمیز و خشک میشوند. 

اجزای سازنده یک دستگاه اسکرابر صنعتی

دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی از دو سامانه شستشو و سامانه خشک کنی تشکیل یافته است، ابتدا سامانه شستشو را در یک دستگاه زمین شوی صنعتی مورد بررسی قرار می دهیم. سامانه شستشو از مخزن آب تمیز، برس دستگاه کف شو و الکتروموتور چرخش برس تشکیل شده است. در واقع زمانیکه مخزن آب اسکرابر را شارژ می نماییم بنا به تنظیم اپراتور آب بر روی برس دستگاه جاری می شود. لذا برس دستگاه توسط نیروی تامین شده توسط الکتروموتور چرخش برس، می چرخد و سطح صاف را توسط آب و مواد شوینده مورد شستشوی صنعتی قرار می دهد. حال بایستی پسماند ناشی از شستن برس توسط سامانه خشک کنی جمع آوری گیرد. سامانه خشک کنی از سه قسمت تشکیل شده است: مخزن آب کثیف (مخزن ریکاوری)، تی دستگاه (اسکویجی) و در نهایت موتور مکش (موتور وکیوم). پسماند ناشی از شستشو توسط تی با لبه لاستیکی جمع آوری و سپس توسط موتور مکش که به تی دستگاه متصل است، باعث انتقال مواد پسماند به سمت مخزن آب کثیف می گردد. در واقع دستگاه اسکرابر با اجزای سازنده خود عملیات شستن و خشک کردن همزمان را در سطح صاف انجام می دهد.

برای مشاوره و خرید انواع دستگاه های اسکرابر آوین صنعت با بهترین قیمت از طریق شماره تماس 44140005 در خدمت شما هستیم.  کارشناسان فروش ما از طریق تلفن های شرکت پاسخگوی تمامی سوالات شما برای انتخاب بهترین مدل برای کسب و کار شما هستند.

اجزای اسکرابر

دستگاه اسکرابر صنعتی در سالن های ورزشی

پوشش اکثر سالن های ورزشی از کفپوش اپوکسی استفاده شده است. همانطورکه می دانیم سطح کفپوش اپوکسی بنا به نوع آن می تواند به صورت پرزبندی شده با تخلخل بیشتر و یا پوشش کاملا صاف استفاده شده باشد، اگر از پوشش پرزبندی شده استفاده شده باشد، می تواند با تردد افراد در سطح آن کفپوش و ورود آلودگی ها از محیط بیرون، آلودگی هایی در بستر و شیارهای آن نوع کفپوش رشد و تکثیر یابند حال اگر از کفپوش اپوکسی کاملا صاف استفاده نماییم، مشکل بوجود آمده می تواند لغزندگی هر چه بیشتر در اثر ریزش عرق ورزشکاران در حین ورزش بر روی کفپوش باشد. پس در هر دو نوع پوشش لزوم استفاده از ماشین زمین شور جهت شستشوی کفپوش اپوکسی کاملا محرز است. حال اینکه از چه نوع اسکرابر استفاده نماییم. معمولا متراژ اکثر سالن های ورزشی از نوع سالن فوتسال، والیبال و یا بسکتبال حدود 800 الی 1200 متر مربع می باشد. لذا در صورتی که میزان تردد بنا به اجرای مکرر مسابقات در سطح بالایی قرار نگیرد، بهترین انتخاب برای شستشوی سالن ورزشی می تواند استفاده از دستگاه اسکرابر دستی برقی رده 40 الی 50 لیتری با عرض شستشوی 500 میلی متر باشد. اما در صورتی که میزان برگزاری مسابقات در سطح بالایی در طول سال قرار گیرد، بهتر است جهت بالاتر بردن سرعت و کیفیت عملیات شستشوی سالن ورزشی از کفشور باراننده استفاده نماییم. 

اسکرابر صنعتی در باشگاه و سالن‌های ورزشی

زمین شوی صنعتی در کارخانجات دارویی

اکثر صنایع دارویی از پوشش اپوکسی صاف در سالن تولید و انبارهای محصول استفاده می نمایند. لذا با توجه به متراژ و حساسیت بهداشتی محیط بهتر است از کف شور خودرویی یا کف شور دستی شارژی استفاده نماییم. سالن تولید در صنایع دارویی به علت استفاده از آب و ریزش گسترده در سطح محیط، تراکم بالای در تعداد دستگاه های سالن تولید، استقرار طبقات قفسه بندی شده در سطح محیط انبار می تواند دلایل درستی در انتخاب دستگاه زمینشور دستی باتری دار باشد. اتاق های کلین روم در سطح سالن تولید دارای متراژ کمتر از 300 متر مربع و حساسیت بهداشتی بالایی هستند. لذا با توجه به متراژ کم بهتر است از اسکرابر دستی کوچک به عنوان مثال کف شوی دستی مدل CT15C35 استفاده نماییم. همچنین توجه کنید که قیمت کفشوی صنعتی دستی نسبت به مدل های سرنشین دار کمتر است.

اسکرابر صنعتی در شستشوی کف پارکینگ

شستشوی مکانیزه پارکینگ به دلیل ورود گسترده آلودگی ها به همراه تردد خودروها از محیط بیرون به داخل پارکینگ و به جای ماندن رد لاستیک در اثر ترمز و یا تیکاف ماشین ها از اهمیت بالایی برخوردار است. اما آن چیزی که در انتخاب نوع اسکرابر مهم به شمار می آید، متراژ محیط و نوع آلودگی می باشد. در صورتی که متراژ محیط بیش از 3000 مترمربع باشد بهتر است از اسکرابر با راننده استفاده نماییم و یا اینکه در صورتی که میزان تردد وسایل نقلیه زیاد باشد در نتیجه میزان ورود آلودگی ها نیز از محیط بیرون از حد عادی بیشتر است، در نتیجه بهتر است از دستگاه زمین شوی سرنشین دار استفاده نماییم. پردازش و نظافت آلودگی هایی که به خاطر رد لاستیک بوجود می آید معمولا بایستی از مواد شوینده مخصوص استفاده نماییم.

اسکرابر صنعتی در پارکینگ

اسکرابر صنعتی در شستشوی مجتمع های تجاری و مال ها

شستشوی سطح مجتمع های تجاری و اداری از اهمیت گسترده ای برخوردار است. نظافت و زیبایی در سطح یک پاساژ می تواند به صورت گسترده در جذب مشتریان آن مجتمع تاثیرگذار باشد. لذا در اکثر مواقع شاهد شستشوی سطح مجتمع های مختلف تجاری توسط دستگاه کفشور هستیم. با توجه به دو عامل گستردگی محیط و میزان تردد مشتریان در سطح مجتمع، می توانیم بهترین دستگاه اسکرابر را برای شستشوی سطح مجتمع انتخاب نماییم. در شستشوی محیط هایی با متراژ گسترده، بیش از چند هزار متر مربع و تردد بیش از 500 نفر در طول روز ما را به سمت انتخاب کفشوی سرنشین دار جهت نظافت مجتمع تجاری سوق می دهد. انتخاب اسکرابر دستی جهت محیط هایی با گستردگی بالا می تواند در درازمدت انتخاب ما را زیر سوال و دچار هزینه های سرسام آور خدمات شویم. انتخاب بیش از یک عدد اسکرابر دستی به جای یک عدد اسکرابر سرنشین دار می تواند دارای یک سری محاسن و معایب باشد. اول اینکه استفاده از دو یا چند عدد اسکرابر دستی به جای یک عدد اسکرابر سرنشین دار می تواند در جذب نیروی خدماتی بیشتر و به همان طبع پرداخت هزینه های نیروی انسانی نیز دچار اشکال و ایراد باشد ولیکن از این بابت که راندمان کاری دو عدد اسکرابر دستی مسلما از یک عدد اسکرابر سرنشین دار بیشتر است و اینکه همیشه یک عدد اسکرابر جایگزین و ذخیره برای مواقع آسیب و خرابی دستگاه می ماند می تواند نقطه قوت این انتخاب باشد. در بسیاری از موارد ما شاهد استفاده یک عدد اسکرابر برقی در سطح یک مجتمع تجاری پرتردد و با متراژ وسیع هستیم مسلما این انتخاب نمی تواند انتخاب درستی باشد. مسلما تنها توجیه خرید این مدل اسکرابر صرفا قیمت اسکرابر برقی می باشد، قیمت اسکرابر برقی از قیمت اسکرابر خودرویی پایین تر می باشد. از این نوع اسکرابر برقی در طول روز با تردد گسترده مشتریان و حرکت دادن کابل دستگاه به همراه دستگاه در سطح مجتمع به سختی استفاده می شود لذا تنها زمانی که سطح مجتمع دارای حداقل تردد است (به عنوان مثال زمان تعطیلات مجتمع یا زمان آخر شب) می توانیم بدون دغدغه از دستگاه اسکرابر کابلی استفاده نماییم.

اسکرابر صنعتی در مجتمع تجاری

اسکرابر صنعتی و شستشوی سالن های فود کورت و رستوران ها

محیط هایی از جمله سالن های فود کورت به دلیل ماهیت تراکم بالا (در چیدمان میز نهار، صندلی ها و حضور مشتریان) و چرب بودن سطح زمین (به دلیل ریختن غذا در سطح مجموعه) به صورت یقین از دستگاه اسکرابر جهت شستشوی پرسرعت و باکیفیت استفاده می نمایند. اما چه نوع اسکرابر؟

همانطورکه مطرح نمودیم به خاطر تراکم بالا در چیدمان و تردد مشتریان بهتر است از اسکرابر دستی باتری دار استفاده نماییم. در صورتی که تی خشک کن دقیقا در پشت برس قرار دارد، بهتر است جهت بالاتر بودن قابلیت مانور نسبت به اسکرابر صنعتی که تی در پشت دستگاه قرار دارد، استفاده نماییم. زمانی که حداقل فاصله بین واحد شستشو (برس) و تی خشک کن (واحد خشک کنی) قرار دارد، در نتیجه در حین یک چرخش 360 درجه دارای حداقل فاصله هستند. به عنوان مثال اسکرابر باتری دار مدل CT30B45 و یا مدل CT15B35  از این نوع هستند.

قیمت اسکرابر صنعتی

برای خرید اسکرابر صنعتی با بهترین قیمت باید توجه ویژه ای به امکانات آن داشته باشید. قیمت اسکرابر بر اساس تجهیزات و آپشن هایی است که بر روی آن قرار دارد. شرکت تولید کننده اسکرابر تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت دستگاه دارد ولی شما می توانید با یک مشاوره درست و حرفه ای بهترین نوع از دستگاه را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

در ابتدا باید به این موضوع توجه داشته باشیم که قیمت اسکرابر سرنشین دار از قیمت دستگاه اسکرابر دستی بالاتر می باشد. این اختلاف قیمت به خاطر عرض شستشو، ظرفیت مخازن، شارژی بودن و استفاده از باتری هایی با آمپر ساعت بالاتر می باشد. همچنین در اسکرابر سرنشین دار سرعت و کیفیت نظافت بالاتری نیز داریم ولی با توجه به ابعاد این دستگاه ممکن است نتوانیم در بعضی از محیط ها از آن استفاده کنیم.

قیمت کف شوی شارژی نسبت به قیمت زمین شوی برقی در یک برند و مدل مشابه نیز بالاتر است. دلیل این اختلاف قیمت وجود باتری و شارژر است. از سمت دیگر قیمت موتور های DC ( جریان مستقیم ) از قیمت موتور های AC ( جریان متناوب ) بیشتر است.

قیمت اسکرابر

آپشن های تاثیر گذار بر قیمت زمین شوی صنعتی

داشتن برخی آپشن های ویژه در دستگاه کارواش صنعتی می تواند در افزایش قیمت کف شوی دستی و یا قیمت کفشوی خودرویی تاثیرگذار باشد. به عنوان مثال:

1- برخورداری از سیستم کاربری تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک و یا کاربری دستی (قیمت کفشور تمام اتوماتیک مسلما از قیمت اسکرابر نیمه اتوماتیک و یا دستی بالاتر است)

2- تجهیز دستگاه به دیاگ سرخود (سیستم عیب یاب دستگاه اسکرابر)

3- تجهیز دستگاه به سیستم تنظیم سرعت دستگاه از کم به زیاد

4- تجهیز دستگاه به سیستم تنظیم فشار برس

5- تجهیز دستگاه به مخزن جداگانه مواد شوینده (در مدیریت مصرف مواد شوینده)

6- تجهیز دستگاه اسکرابر به سیستم اکونومیکال (در راستای مصرف بهینه و اقتصادی انرژی در دستگاه اسکرابر و در نهایت به صورت غیرمستقیم تاثیر ویژه در کاهش صدای دستگاه)

پیشنهاد ما این است که در ابتدا از بالای همین صفحه انواع مدل های زمین شوی را مشاهده کنید و سپس با تماس با مشاورین فروش ما از طریق فرم تماس با ما یا تماس مستقیم تلفنی، بهترین مدل را انتخاب نمایید.

تمامی مطالب توسط نویسندگان شرکت آوین صنعت نوشته شده است. 

سوالات متداول:

اسکرابر یا زمین شوی صنعتی چیست؟

اسکرابر یا زمین شوی صنعتی، یکی از کاربرد ی ترین دستگاه های نظافتی است که وظیفه شست و شوی کف زمین را به شکل اتوماتیک بر عهده دارد

قیمت اسکرابر یا زمین شوی صنعتی چقدر است؟

قیمت اسکرابرها با توجه به عوامل متعددی مانند کیفیت ساخت، برند، قدرت موتور و… می توانند متفاوت باشند به همین خاطر بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت اسکرابر ها با شماره 02144140005 تماس بگیرید

نحوه خرید و ارسال اسکرابر صنعتی به چه صورت است؟

شما می توانید همین حالا با شماره تماس 02144140005 تماس بگیرید و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان برای خرید، سفارش خود را نیز ثبت کنید. ارسال کالا از شرکت آورین صنعت به تمامی نقاط ایران امکان پذیر است

تماس مستقیم